Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарък лебедка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подарък лебедка

    Жената е написала , че мъжо и ползва джипа за лов , така че която и да е 12-ка ще свърши работа . Не вярвам човека да скача от трамплин в гюбрето с тая Гега , че да почнем от WARN и да стигнем до БТР-ска , дето се ползва 2 пъти в годината / евентуално/ . Нека влезе в " форумни търговци " и да си избере по цена или красота ..
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #17
      От: Подарък лебедка

      Гето дългото е близо три тона и затъва трудно. Демек като затъне си трябва повер. Ся с тия измислени гуми от снимката трудно ще се окопа зловещо, де. Овен това аз ловец на терен дето не се минава с москвич не съм виждал, а не е да не съм виждал ловци.
      Та 12ка китайска с индиански монтаж и кабели за нощна лампа може и да свърши работа, ама може и да не.
      @Дедо, аз собственик на Г без пари не познавам, щото евтините са на цена на произволен американец х2
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Подарък лебедка

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Гето дългото е близо три тона и затъва трудно. ....
        Да си дойдеме на думата. Колкото е по-добър джипа, толкова по-далече се ходи за трактор.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #19
          От: Подарък лебедка

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Ако тове не е опит за нескопосана реклама, по-добре му дай ваучер за подарък да си я купи избере сам щото шанса да уцелиш каква му харесва и/или трябва е около минус безкрайност.
          От друга страна доколкото познавам ловците и такава става:

          Аха и на мен на реклама ми мяза! "Да купя на мъжа си лебедка!" Това да не е потник?! Дано да бъркам де, ама като гледам, Магнолия много-много не се интересува от отговорите тука.
          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

          Коментар


          • #20
            От: Подарък лебедка

            Първоначално публикуван от Magnollia Преглед на мнение
            Благодаря за отговорите. Попитах ловци от ловната дружина и всеки ми казва различни неща.
            Това е джипа

            [ATTACH=CONFIG]847440[/ATTACH]

            Не знам дали ви ориентирах , но и аз не съм

            Де и на нас такива жени А сега по темата ,много е важен района на ловуване.Ако е в равнинна част ,където от моя ловен опит ,няма чак такава нужда от лебедка,щото има кой колега да те дръпне ,не е нужна лебедка от 2-3000 лева.Но ако ловува в планински район с доста големи наклони и лебедката е доста наложителна и се използва по често ,тогава вече има смисъл.Ще е по лесно на колегите да Ви насочат към конкретен модел и марка,ако споделите до колко е бюджета за подаръка ,иначе има и лебедки от по 600 лв. до над 2000 лв.Г класата е тежък джип и трябва по здрава лебедка. 10 000 либри дърпа 4,5 тона,а 12 000 -5,5 тона.Но ако кажете бюджета ,ще е най-лесно,дори можете да я поръчате от колеги от форума ,който внасят лебедки.Поздрави и наслука на ловеца
            Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
            Уаз 469
            Nissan Patrol Y160

            Коментар


            • #21
              От: Подарък лебедка

              Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
              Аха и на мен на реклама ми мяза! "Да купя на мъжа си лебедка!" Това да не е потник?! Дано да бъркам де, ама като гледам, Магнолия много-много не се интересува от отговорите тука.
              Aми явно не е Магнолия а някой Магнолчо, който замята гола кука в мътна вода!
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #22
                От: Подарък лебедка

                Според мен вместо лебедка трябва да се инвестира в окачване и гуми.Та според мен щом искаш да му правиш подарък нека да е едно окачване със гуми.
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #23
                  От: Подарък лебедка

                  Според мен ще му свърши работа и тази лебедка се пак няма да го вкарва зорлен в калта , човека ще го използва за предвижване само докато ловува .

                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...ighlight=winch

                  - PW12000 - 5443 kg., НАЙ-ПРОДАВАНИЯ МОДЕЛ НА ФИРМАТА - лебедка със стоманено въже;(12V и 24V) - цена 590 лв.

                  Напълно достатъчно според мен .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Подарък лебедка

                    Колеги, не се хабете, според мен, автора на темата си е свършил/а работата, с цел безплатна реклама , до към този момент, темата е
                    • Видяна: 1,683 .... само за 2 дни......

                    Коментар


                    • #25
                      От: Подарък лебедка

                      Едни Убави гуми и ...толкоз! Останалото е реклама!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X