Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз се наиграх... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз се наиграх... :)

    Здравейте,
    Днес се сдобих с това. Взех го с проблем, който собственика не успя на ми каже какъв е точно. Загаснало в движение и повече не искало да запали. Това което ме притеснява малко повече е че от 2-3 години седи и не е мърдало, та като го запалим очаквам и други болежки, но ще видим... . Днес му свалих стартера, че беше затегнал нещо, та в понеделник отива на профилактика.Иначе вътре и вън няма забележки Филма започва Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a14604025b.jpg
Прегледи:1
Размер:56.4 КБ
ID:6106451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a14604029b.jpg
Прегледи:1
Размер:57.1 КБ
ID:6106452Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a14604039b.jpg
Прегледи:1
Размер:54.7 КБ
ID:6106453Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a14604030o.jpg
Прегледи:1
Размер:145.7 КБ
ID:6106454Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a14604038b.jpg
Прегледи:1
Размер:40.1 КБ
ID:6106455
    Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
    0879076007 Жельо

  • #2
    От: И аз се наиграх...

    Тая джипка се знае тук, разрови се по темите.
    Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

    - Ясен

    Коментар


    • #3
      От: И аз се наиграх...

      Рaзвъртете му цилиндрите с гaз зa горен ,мaлко дa постои ,сменете мaслото с некво евтино ,дa рaзрaботи и aко всичко е нaред ,обслужвaне и гaз до лaмaрини!Успех ,дaно филмa ви не се окaже психотрилър,a лек приключенски!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #4
        От: И аз се наиграх...

        А имаш ли представа за горивната му система на това? Нещо като комън рейл и помпа-дюза в едно... Ама се ползва и маслото на мотора като хидравличен флуид.
        Може да се окаже смислено, да се смени мотора с 2,8 тд от Трупер/Фронтера. С петдесетина коня надолу, но поне ще може да се разчита на него. Това, ако е ръчка, за автомат...иска си неговия мотор и данните от него за да работи.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #5
          От: И аз се наиграх...

          Първоначално публикуван от jpetrov Преглед на мнение
          ....
          Много внимавай какво правиш по този джип: http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post2893000
          Има си повече особености, отколкото който и да било друг двигател. Ремонтът ти ще излезе не повече от 100-500лв, само да не се хвърляш като диво прасе у тръстиката. Седял е толкова време, попрочети, помисли и тогава действай.

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Може да се окаже смислено, да се смени мотора с 2,8 тд от Трупер/Фронтера. С петдесетина коня надолу, но поне ще може да се разчита на него. Това, ако е ръчка, за автомат...иска си неговия мотор и данните от него за да работи.
          Същият линк.
          Последно редактирано от silverfox; 17-01-16, 16:42.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: И аз се наиграх...

            Да докладвам... Днес монтирах стартера, сипахме 5 литра нафта и ....... кютука взе че запали. Изгасих го веднага, защото не исках да работи дълго с тази гняс в него. Така че утре сменяме маслата и взривяваме .......
            Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
            0879076007 Жельо

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X