Обява

Свий
Няма добавени обяви.

клуб Toyota

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • клуб Toyota

    Темата идва от две места.
    Преди 2 години Фулдата беше казал да се съберем Тойотаджии но нещо не се получи тогава.
    В една друга тема Явор пише:
    "и на мен ми се върти такава идея в главата за членство при Злати ама дай да си направим TOYOTA лоби или "кръжок" в ЛРЕ все пак TOYOTA си е TOYOTA."
    Май момента е назрял.
    Какво мислите по въпроса?

  • #2
    До: клуб Toyota

    За съм.

    Коментар


    • #3
      До: клуб Toyota

      за да не се размива темата предлагам следното
      всеки който е съгласен да отдели от времето си и иска този клуб да стане факт да пише
      на 12,10,2007 вечерта предлагам да се съберем и да обсъдим как ще се процедира
      мястото ще го уточня допълнително

      Коментар


      • #4
        До: клуб Toyota

        12,11,2007 понеделник
        грешка на ръката

        Коментар


        • #5
          До: клуб Toyota

          За мен е твърде невъзможно .

          Коментар


          • #6
            До: клуб Toyota

            дистанционно от Бургас-))))
            планираш ли някакво идване до София

            Коментар


            • #7
              До: клуб Toyota

              До края на годината едва ли .

              Коментар


              • #8
                До: клуб Toyota

                Дадено !

                Коментар


                • #9
                  До: клуб Toyota

                  Знам че има тойота форум който се опита да направи сбирка но не се получава всеки път идват по няколко автомобила и то само в София.Дано тука нещата са по организирани и потръгнат най-накрая.Направо не е за вярване,ТОЙОТА е наи големия автомобилен концерн в света а феновете в БГ са толкова малко....След 2 седмици и аз съм в клуба с една 80 ка....Само свиркайте кога ще е срещата...
                  TЛК 80-4.2ТД
                  ТЛК 73-2.4ТД
                  ...................

                  Коментар


                  • #10
                    До: клуб Toyota

                    Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
                    Знам че има тойота форум който се опита да направи сбирка но не се получава всеки път идват по няколко автомобила и то само в София.Дано тука нещата са по организирани и потръгнат най-накрая.Направо не е за вярване,ТОЙОТА е наи големия автомобилен концерн в света а феновете в БГ са толкова малко.....
                    Изобщо не са малко феновете на ТОЙОТА, бих казал, че това е една от марките с най-много фенове и определено има защо.

                    Коментар


                    • #11
                      До: клуб Toyota

                      Първоначално публикуван от veilside Преглед на мнение
                      Знам че има тойота форум който се опита да направи сбирка но не се получава всеки път идват по няколко автомобила и то само в София.Дано тука нещата са по организирани и потръгнат най-накрая.Направо не е за вярване,ТОЙОТА е наи големия автомобилен концерн в света а феновете в БГ са толкова малко....След 2 седмици и аз съм в клуба с една 80 ка....Само свиркайте кога ще е срещата...
                      Колега, както казва Victor, не трябва да изпитваме никакво безпокойство, дали има достатъчно фенове на Тойота в България. Много са, сигурен съм, както и на другите признати марки в 4х4.

                      Друг е въпроса, че сбирки, събирания и т.н. на фенове на Тойота могат да се правят и без наличието на клуб. Клубът, като (не-)търговска организация не е задължителна предпоставка за да се събират едни хора, фенове на едни машини, да си говорят за тях и да си прекарват добре.

                      Повярвайте ми, организацията на един клуб изисква много(!!!) свободно време, ентусиазъм, идеи и какво ли не на организиращите го. Нека се започне с нещо, пък ако има мегдан, желание, мотивация и необходимост от официализиране, тогава...

                      Коментар


                      • #12
                        До: клуб Toyota

                        Фенове има,но не сме достатъчно организирани и ентусиазирани да се събираме както другите фенове на бмв,фолксваген и т.н.С мнението си целя единствено да събудя позаспалите тойотаджии.Лично аз съм голям фен на тойота от 5 години поне и съм за подобна сбирка и организирането на клуб.
                        TЛК 80-4.2ТД
                        ТЛК 73-2.4ТД
                        ...................

                        Коментар


                        • #13
                          До: клуб Toyota

                          При толкова фенове на тойота не разбрах кой има желание да отдели от собственото си време и пари за да се направи такъв клуб

                          Коментар


                          • #14
                            До: клуб Toyota

                            освен Митко и Джамбазов

                            Коментар


                            • #15
                              До: клуб Toyota

                              Предлагам да се съберем на 11,11,2007 неделя около 18 часа (на 12 ми се налага да пътувам)
                              как Ви се струва датата(кръчмата ще я доуточним)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X