Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

    Може ли организатора да ми купи джип щото моят се начупи и ще викам"телевизора" имам щети за около 12-18лв. и не ми е никак приятно. Щетите нанесени на всички ниви за двата дни са 1/ 10 от тези нанесени от един бракониерски джип за една вечер обикаляне.Както казват (Българска работа).Това е мнението ми по въпроса и не искам никой да отговаря или ангажира с него.
    Terrano 1 CRV ski doo formula 500
    И ЛУАЗ за един ден.О898678333

    Коментар


    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

      Чувствам се длъжен да внеса малко разяснения относно пътища и следи в житата.
      За пуътищата:
      Поради малоумната земеделска реформа, на хората бяха върнати парцели от по 2-3 декара, в общия случай едва надвишават 4-5 дка. Всичко това е надробено, и във всеки блок има по 200-300 имота, на някои и повече. По закон държавата е длъжна да осигури достъп до всеки един имот, затова и на картата са начертани "пътища" минаващи през средата на блока. За именно тези "пътища" плащаме наем на общината, защото това било общинска собственост.
      За реално използваемите пътища е друга тема, също и кой трябва да ги поддържа.

      За следите в житата:
      В масовия случай житата се торят и пръскат с наземна техника, та няма как да не се оставят следи от тракторите, но това си го правят самите земеделци.
      Не бъркайте следите от работа със следите оставени от човек който не му пука за чуждия труд.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

        Много лошо че са станали поразии,а бяхме предупредени няколко пъти на брифинга!Сега колкото плюсове да имаше от мероприятието станаха минуси,и всички са за сметка на оргата жалко!!!
        Христо Георгиев-0889022988
        Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

        Коментар


        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
          ...........
          Мнението ми на зяпач, от скромната ми камбанария - много добра организация(като цяло), можеше и да се помисли за две големи колони, и един водещ,,,,,, поне да казва какво предстои(на затвореното).
          Не се сърдете на организаторите, сместа - финансово-човешка + правилник, си носи минусите ! Явно беше, че са имали желанието всичко да е както трябва, но техният регион все носи изненади
          Много си прав Филчев, имах уговорката с DJ Теди Джорджо / много добър приятел ми е / и сцена от Велико Търново за 4 цифрена сума за двете и смятайте щяхме да взривим публиката, такава идея имах, но " СПОНСОРИ "................. няма. Като почукаш някъде на хора каращи автомобили за над 150 000 лв. и хвърлят пари за вечери и кръшни девойки от порядъка над 300 лв. на вечер, да видиш как се гънат и чупят пръсти, колко в момента са затруднени и др. тем подобни. Всичко, което събрахме материално и финансово бяха мои приятели и най-вече Сашо Ковачев, който откликна без да му искам нищо, за което едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ.
          В този ред на мисли да изкажа голямата си БЛАГОДАРНОСТ на орга тима, който за мен се представиха на супер ниво. Нека да ги изброя: Вера /главен съдия/, Иван Маринов /времеизмерване, който пренебрегна високопланинското в Шумен, за да дойде при нас/, Явореско GPS контрол, Християн Даков и Доктора/ водачите на начинаещите/,Петко Петков /отговарящ за крос-кънтрето/, братята Митко и Павел Янкови/ особено Павел, който свърши всичката секретарска работа на света/, Дидка и Чочо, Бай Гер и Райчо, Търновската група: Монката, Пламката, Любо, Диян и Христо, Наско от Русе и Габровската група: Мишо, Мирон/ токът/, братята Светослав и Драго, Женя и Никито, Миленко/ фотото /, Тревнеската група: Петко, Жорката и PIR агента Звезделин и най-вече Пламен/ Въшимура /, Християн, Петко Петков и Радо, с които направихме трасетата за всички класове и ЧЕРВЕНОТО ПАДЖЕРО / бившо на Исаев/, което не се предаде никъде. Още един път Ви БЛАГОДАРЯ. Ако съм пропуснал някой нека ме извинят.
          Последно редактирано от josif lagadov; 07-04-16, 13:54.
          GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

          Коментар


          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            Айде поредния вездесъщ модератор се изказа. Ние сме на състезание и се състезаваме за време. Да чакам трактора до първата отбивка ли? А работниците приеми за публика край трасето.
            P.S. Бил ли си участник в състезание от подобен формат?
            Намалявам до скорост, която считам за безопасна, заобикалям ако имам възможност и съм спирам дори за да зазапазя живота на пиле и да не окъпя с кал пешеходец.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

              Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
              Много си прав Филчев, имах уговорката с DJ Теди Джорджо / много добър приятел ми е / и сцена от Велико Търново за 4 цифрена сума за двете и смятайте щяхме да взривим публиката, такава идея имах, но " СПОНСОРИ "................. няма. Като почукаш някъде на хора каращи автомобили за над 150 000 лв. и хвърлят пари за вечери и кръшни девойки от порядъка над 300 лв. на вечер, да видиш как се гънат и чупят пръсти, колко в момента са затруднени и др. тем подобни. Всичко, което събрахме материално и финансово бяха мои приятели и най-вече Сашо Ковачев, който откликна без да му искам нищо, за което едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ.
              ...............................................
              ........................................
              ..........
              Следващият път, ме имайте предвид. Трявна няма равна ! Имам две завършени състезания там, и съм щастлив, че съм ги ЗАВЪРШИЛ
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                За втори път се опитвам да ти отговоря но не ме пуска модератора

                Коментар


                • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                  +1 Много правилно казано . Евала колега

                  Коментар


                  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                    Аз си изкарах два страхотни дни в компания на приятели и останах с незабравими спомени от Трявна 2016!
                    Не бях ходил в този град и много ми хареса.Невероятна атмосфера,красива природа с чист въздух!
                    За съжаление не успях да участвам в състезанието и не мога да изразя мнение.Чух много положителни и много отрицателни коментари за мероприятието,но не бих се уповавал на слухове за да си вадя изводи.
                    Ако го има до година ще участвам!
                    Поздрави.
                    "АСК ЗАГОРА 4х4"
                    0897937797....по всяко време!

                    Коментар


                    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                      Следващият път, ме имайте предвид. Трявна няма равна ! Имам две завършени състезания там, и съм щастлив, че съм ги ЗАВЪРШИЛ
                      Та ти ако не ги завършиш, то значи, че някой хора още да карат по трасето!
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X