Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семеринг преден диф

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Семеринг преден диф

    Здравейте колеги! От доста време чета в този форум, но нямах машина и сега най накрая се сдобих с фероза ама много зор с резервните части.
    Смених лагерите на преден диф, но четвърти ден не мога да намеря семеринг на пиньона и гарнитура за капака на дифа. Моля дайте джокери!

  • #2
    От: Семеринг преден диф

    жокери
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Семеринг преден диф

      Гарнитура - сив силикон на Victor Reinz. Има го във всеки втори магазин. Семеринга ще трябва по рзмер от някоя фирма с по-богата номенклатура, например Хубата сийлс. До колкото ми е известно имат магазин в Пловдив, та поне разходката ти няма да е прекалено дълга.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Семеринг преден диф

        Днес ходих в Хубата и като казах, че семеринга е за диференциал ми отговориха, че семеринг с такива размери за диференциално масло нямат. Семеринга е с размери 40х65х12.

        Коментар


        • #5
          От: Семеринг преден диф

          Еми, моите варианти свършиха.

          Иначе сефте чувам че семерингите за диференциално масло са различни. Човек се учи докато е жив.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Семеринг преден диф

            Пробвай магазин - Триера в гр. Карлово . Магазина е до "арабския мост"

            Коментар


            • #7
              От: Семеринг преден диф

              Триера е пловдивска фирма и ако не е пробвал там много ще се учудя.
              А за мухабета за семерингите за диференциално масло ще се застрелям нъ мигъ!
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #8
                От: Семеринг преден диф

                Колеги, поръчал съм семерингите, но се различаеат по широчина с 1-2 мм. Като дойдат ще докладвам.
                И аз като колегата sobax реагирах и като се прибрах четох спецификации, но такова описание не открих никъде.

                Коментар


                • #9
                  От: Семеринг преден диф

                  Колеги дифа е готов. Семерингите ги намерих на адрес 2rs .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X