Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип, SUV или нещо по-високо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

    Човека иска и евтина поддръжка,което според мен веднага изключва Кия.Имах познат и с чисто нов Спортидж ,казва че това му е най-голямата грешка при автомобилите.И още двама познати с Кия Соренто и двамата реват като се потроши нещо.
    Ако гледаш япончета много внимателно ги оглеждай за ръжди за да не се окаже че ламарината се държи за боята,вместо обратното
    Аз си търсих Гранд Витара до 2004 и гледах да не е изгнила.Е вярвай ми това е много трудно и голямо търсене.Накрая намерих едно кабрио внос от Италия 2001г. и пак ръждата го е почнала.
    Погледни и нещо френско със задвижване на четирите колела.
    Последно редактирано от komstiza; 12-01-16, 19:49.
    " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

    Коментар


    • #17
      От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

      Honda CRV ; Hyundai TUCSON/ Kia Sportage ; Hyundai Santa Fe I ...... След като "пресеете" информацията от многобройните теми може да се насочите и към други, но ще знаете ЗАЩО.
      "Рецептата" е : четене , осмисляне на информацията и преценката на собствените нужди/финансови възможности ,търпение при избора. А, и има едно решение за "застраховане" срещу финансови проблеми (препоръчвано във форума от човек,който е достатъчно добре ориентиран по въпроса)- цената за покупка на автомобила е добре да не превишава дохода от 3 месечни заплати на купувача.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

        Еее,много вярно.Що не писа за това когато търсих кола.

        Коментар


        • #19
          От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

          Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
          Човека иска и евтина поддръжка,което според мен веднага изключва Кия.Имах познат и с чисто нов Спортидж ,казва че това му е най-голямата грешка при автомобилите.И още двама познати с Кия Соренто и двамата реват като се потроши нещо.
          Ако гледаш япончета много внимателно ги оглеждай за ръжди за да не се окаже че ламарината се държи за боята,вместо обратното
          Аз си търсих Гранд Витара до 2004 и гледах да не е изгнила.Е вярвай ми това е много трудно и голямо търсене.Накрая намерих едно кабрио внос от Италия 2001г. и пак ръждата го е почнала.
          Погледни и нещо френско със задвижване на четирите колела.
          Тук новия Спортидж е непричом, и не влиза в бюджета. Всеки, който си купува кола за 6000 пари на старо, и прави текущ ремонт и обслужване за още 3000, рИве...а не трябва, защото евтиното излиза скъпо, нали...Умрем да видим нещо френско 4х4, отговарящо на търсенето-би ли споделил?
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #20
            От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

            Ситроен C-Crosser и Пежо 4007 примерно.
            " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

            Коментар


            • #21
              От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
              Тук новия Спортидж е непричом, и не влиза в бюджета. Всеки, който си купува кола за 6000 пари на старо, и прави текущ ремонт и обслужване за още 3000, рИве...а не трябва, защото евтиното излиза скъпо, нали...Умрем да видим нещо френско 4х4, отговарящо на търсенето-би ли споделил?
              Канго и Сценик за начало .... Ама аз като вида търсене от сорта "за малко пари, да не се троши па и да не гори, да е 4х4 ит.н..." незнам дали има смисъл да се отговаря. Има доста по-добри от всичките горни предложения, но за да си останат "по-добри" аз дори не бих ги споменал тука. Не вервам джамбазите да са баннати от форума..... Иначе незнам защо са им на повечето хора дори сювове, като обикновени кросоувъри ще са им в пъти по-добре.....
              висете отпуснато

              Коментар


              • #22
                От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                Ситроен C-Crosser и Пежо 4007 примерно.
                До 10 000 лв. Я , намери поне една обява в мобилето .

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                  Ако влиза и обслужването до 10 000 само некоя ръждива японка може да си вземе.Това е братче,гледах го тоя филм скоро и знам за какво иде реч.
                  Успех с търсенето и гледай отдолу под джипките за ръжди че положението е трагично.
                  " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                    Ако елиминираш мнението на жената, има някакви теоретични шансове да влезеш в бюджета.
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                      Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                      Ако влиза и обслужването до 10 000 само некоя ръждива японка може да си вземе.Това е братче,гледах го тоя филм скоро и знам за какво иде реч.
                      Успех с търсенето и гледай отдолу под джипките за ръжди че положението е трагично.
                      Явно не си догледал филма до края. Понеже съм пристрастен на Ланд Ровер до 5000 лв в мобилето са 126 обяви. А за "ръждиви японки " не проверявах.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Явно не си догледал филма до края. Понеже съм пристрастен на Ланд Ровер до 5000 лв в мобилето са 126 обяви. А за "ръждиви японки " не проверявах.
                        Да ама дали влиза в "евтина поддръжка и да не влиза често в сервиза"?Предполагам Freelander имаш в предвид?
                        А филма съм го догледал щото Freelander за калта и пресечените терени не става всеки знае че напънеш ли го се троши.А и проходимостта му не е като на някои доказали се екземпляри от тази марка.За асфалта си е ок предполагам и добри черни пътища,може и да му пасне на колегата.
                        " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                          Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                          Да ама дали влиза в "евтина поддръжка и да не влиза често в сервиза"?Предполагам Freelander имаш в предвид?
                          А филма съм го догледал щото Freelander за калта и пресечените терени не става всеки знае че напънеш ли го се троши.А и проходимостта му не е като на някои доказали се екземпляри от тази марка.За асфалта си е ок предполагам и добри черни пътища,може и да му пасне на колегата.
                          И Диско да гледаш пак са над 20 обяви.
                          ПП Още чакам поне една обява на едно евтино ситроенче примерно.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                            Първоначално публикуван от komstiza Преглед на мнение
                            Да ама дали влиза в "евтина поддръжка и да не влиза често в сервиза"?Предполагам Freelander имаш в предвид?
                            А филма съм го догледал щото Freelander за калта и пресечените терени не става всеки знае че напънеш ли го се троши.А и проходимостта му не е като на някои доказали се екземпляри от тази марка.За асфалта си е ок предполагам и добри черни пътища,може и да му пасне на колегата.
                            Ми нали точно за това се интересува колегата? Дали с бравото ще влезе там дет влиза паркетник. За градските препядствия сие супер, за сняг доста добър. Пук и не казва за какво ще го ползва. Нито риба споменава нито лов.
                            Ако ще го кара 90% на асфалт и останалото на пикници сред природата. Точно паркетник му е нужен.
                            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                            freelander 1,8 2001g.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                              И паркетник не му е нужен според мен,но още не го е осъзнал.За тези пари ако влиза и обслужването не може да си вземе читав паркетник.
                              А автомобил ще намери доста добър за тази сума,знам го от опит.И с автомобил може да си ходи на пикници сред природата.Да се набутваш с пари за така наречения SUV или паркетник за да го караш веднъж в месеца по черен път,според мен си е несериозно.

                              Колега помисли добре нужен ли ти е такъв автомобил и за какво?После да не съжаляваш,че няма такова чудо SUV с евтина поддръжка и ремонт.Колко повече агрегати има в една кола,толкова по-скъпа поддръжка и повече ремонти по нея.
                              " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на джип, SUV или нещо по-високо

                                Стига бе колеги . Човека иска от вас да му кажете ей тва е колата за кеф и жената трябва да я хареса (Друг въпрос е жената и колата и харесването ).
                                Поставено по такъв начин заданието - винаги включва грешка .
                                Не е първата тема от сорта -"..Купувам си кола - кажете каква да е ?!?!?!?...."
                                Май деди Владо имаше една сентенция - "...което ти легне на сърце и не питай жената.....".
                                Ама може и да не е той (Извинявам се публично).
                                В общи линии иска се надеждно , ефтино , без подръжка , да гори като газов котлон , с комфорт като Ескалейд . частите евентуално да са без пари и да се намират навсякъде .
                                И ако някой от форума или извън него - каже рецептата - първия съм за тая кола !!!
                                Може и две да взема - щото голфа на жената ме дразни в последно време....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X