Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали легенди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рали легенди

    Знам я, 4 години ми беше лайтмотив !
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Рали легенди

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Само не знам дали е оцелял след приземяването....
      Нищо му няма, без никакъв тунинг. Тествано лично. Има една могилка на километър от нас ... или поне имаше допреди няколко години, преди иманярите да я разкопаят... та въпросната могилка съм я скачал с Москвето (412) като хлапе поне 5 пъти - първия път полееееекичка, щото си е шубе, после с газ, после с всичката газ. наклон около 45 градуса (не процента), височина по вертикала около 3 метра. С много газ - приземяване на равното след могилата.
      След което, москвелата живя още 8 години и навъртя още стотина хилки, преди да си отиде завинаги.
      Друг въпрос е баща ми как не му е било жал за машината - а тогава беше единствена кола в семейството... ма това не е по темата вече


      P.S. между другото, до преди десетина години, рядко, но се случваше да се мерне Алпин в движение. Имам предвид такъв, като на Чубриков. Винаги ми е била много симпатична машинка и всеки път, като я видех на живо, се чудех как може нещо толкова дребничко да се движи така по разлитата... Интересно, дали има останало някое някъде все още?
      Последно редактирано от tef4o; 31-01-17, 23:53.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Рали легенди

        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
        ... P.S. между другото, до преди десетина години, рядко, но се случваше да се мерне Алпин в движение. Имам предвид такъв, като на Чубриков. Винаги ми е била много симпатична машинка и всеки път, като я видех на живо, се чудех как може нещо толкова дребничко да се движи така по разлитата... Интересно, дали има останало някое някъде все още?
        Поне на Спасовден се появяват един-два за цвят. До преди 10-тина години, на Панорамното шосе м/у Симеоново и Драгалевци пред една порта, качено на платформа, отлежаваше едно оранжево купе с присадена коруба за 4 допълнителни фара на муцуната. После изчезна заедно с платформата.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Рали легенди

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Нищо му няма, без никакъв тунинг. Тествано лично. Има една могилка на километър от нас ... или поне имаше допреди няколко години, преди иманярите да я разкопаят... та въпросната могилка съм я скачал с Москвето (412) като хлапе поне 5 пъти - първия път полееееекичка, щото си е шубе, после с газ, после с всичката газ. наклон около 45 градуса (не процента), височина по вертикала около 3 метра. С много газ - приземяване на равното след могилата.
          След което, москвелата живя още 8 години и навъртя още стотина хилки, преди да си отиде завинаги.
          Друг въпрос е баща ми как не му е било жал за машината - а тогава беше единствена кола в семейството... ма това не е по темата вече


          P.S. между другото, до преди десетина години, рядко, но се случваше да се мерне Алпин в движение. Имам предвид такъв, като на Чубриков. Винаги ми е била много симпатична машинка и всеки път, като я видех на живо, се чудех как може нещо толкова дребничко да се движи така по разлитата... Интересно, дали има останало някое някъде все още?
          Има човек в София който ги изработва изцяло (купе ,рама окачване ...).https://alpinea110.net/project/
          Последно редактирано от New hope; 01-02-17, 06:38.
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • От: Рали легенди

            Евала за ентусиазма на този човек. Колата е прекрасна. Аз имах в началото на 90-те Рено 5 Алпин. Също много добра кола, а може би и най-добрата която съм имал. Тя си беше и състезателна помеждудругото. Още ме е яд за тази кола.

            Коментар


            • От: Рали легенди











              Lada VFTS
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: Рали легенди

                Пощенската кутия на предния капак май е само за украса.

                Коментар


                • От: Рали легенди

                  Ми не, не е! Ако се вгледаш в снимките, ще видиш, че се пада точно над засмукващите тръби на веберите.

                  П.П. Друг е въпроса, че оригиналните "брундзовки" нямаха такива.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:91368180.jpg
Прегледи:1
Размер:54.2 КБ
ID:5743125

                  Ето го и самия него - Стасис Брундза

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:VFTS-HISTORY.jpg
Прегледи:1
Размер:211.2 КБ
ID:5743126
                  Последно редактирано от коко келеша; 10-02-17, 17:52.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Рали легенди

                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • От: Рали легенди

                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Рали легенди

                        Малко он-борд видео.
                        Навигатора е покъртителен.

                        Коментар


                        • От: Рали легенди

                          Нещо за по-възрастните - носталгично-приятно е

                          Коментар


                          • От: Рали легенди

                            Колега благодаря,дай нещо от рали Хеброс

                            Коментар


                            • От: Рали легенди

                              Тоя навигатор искаше да тренира нервите на пилота или да смени зъби???

                              Коментар


                              • От: Рали легенди

                                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                                Гледам тия кадри и си мисля,защо ли Шумахер никога не можа да ми стане чак такъв фаворит както например Ричард Бърнс?

                                Пък и се сещам още как Шуми слезе жълт като лимон в Монте Карло от кола която караше Маркус Грьонхолм!
                                Иво (таксито) Андреев
                                0988 91 80 50
                                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X