Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рали легенди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рали легенди

    Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
    www.youtube.com/watch?v=Uoykv_GZFgw


    И на мен ми се гледа нещо такова ама в бг няма достатъчно автомобили от тоя клас!
    Какво достатъчно, то има само една и тя е реплика. Имам предвид на Ники Златков Аудито. За рали леджънт и други от този тип само ще си мечтаем. Лошото е, че при нас не са запазени автомобилите, които наистина имат стойност - имало е не малко Алпини А 110, в момента има само реплики, имало е Рено 5 турбо, Нисан 240 РС, 131 Абарт, БМВ 2002 и 2002 тии, оригинални ВФТС-и, 130 РС /от тях има 1-2 оцелели/.

    Коментар


    • От: Рали легенди

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Е, малко скептично... Освен ВАЗ2108 по-дърто няма.
      Пък Фиеста R5.. не е чак толкова остаряла.

      Ще видим - ентри-листа не е закрит още.
      Има ли някъде списък на подадени заявки?

      Коментар


      • От: Рали легенди

        Само да вметна, че на Ники Аудито вече не е у нас - продаде го, разбира се на вън!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Рали легенди

          Първоначално публикуван от michev68 Преглед на мнение
          Има ли някъде списък на подадени заявки?
          Има - на сайта на БФАС.

          Коментар


          • От: Рали легенди

            Благодаря, че на сайта на ралито всичко е военна тайна 37 заявки е добре на фона на трагедията в автомобилният спорт в последните години. Надявам се още да се появят.

            Коментар


            • От: Рали легенди

              Да ви разкажа една смешна случка с моя милост.През 2008 г. станах ловец .Отивам на пъдпъдък лятото ,една жега -не е за разправяне. Бяхме общо 5 човека ,трима начинаещи и двама ветерани.Единия беше с едно Пежо 206.По звука ще кажеш голям мотор ,ама видях ,че и накрайника голям та си викам от там ще е тоя звук. Ще се местим вече към друга нива,качвам се при единия ветеран и той ми вика "младеж слагай колана".Аз като много отворен му викам " давай давай за 200 метра и колан ще слагам" и тръгнахме .От къде излезе една лисица на пътя и шофьора взе да натиска газта,лисицата си сви към нивата ама чичката не отпуска газта ами и още натиска. По едно време усещам ,че тая кола яко ускорява и се усетих как се присягам назад да си сложа колана. Слънцето ли го беше напекло не знам,ама яко газ раздаваше ,поднася с ръчна в завоя обаче владее колата. По едно време му викам "Чичка ,на тия години май е късно да караш като Себастиан Льоб". Нищо не каза ,обаче шоуто продължи чак до центъра на селото. Като спря колата бях пребледнял.А чичката се обърна към мен и ми каза така- АЗ съм Демир Славов ,когато съм раздавал газ ,Себастиан Льоб се е държал за полата на майка си.Оказа се ,че това е рали легендата Демир Славов ,дълго време мачкал с Шкода после с легендата Ланча Делта Интеграле.Та голяма емоция предизвика този човек в мен. Жалко че вече съвсем остаря и почти не идва на лов. По малкия му син се занимава с джипове,а по големия направи една бегачка към 500 коня ,но нещо се отказа да прави кариера.
              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
              Уаз 469
              Nissan Patrol Y160

              Коментар


              • От: Рали легенди

                Преди доста години действително Демир Славов беше определящо име в рали-шампионата. Не го познавам лично, но е тъжно, че е остарял...
                Радвай се, че ти е оставил такъв спомен.

                Коментар


                • От: Рали легенди

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Преди доста години действително Демир Славов беше определящо име в рали-шампионата. Не го познавам лично, но е тъжно, че е остарял...
                  Радвай се, че ти е оставил такъв спомен.
                  Брат,тия не беха ли екип с Георги Янакиев.С шкодата и ланчията...

                  Коментар


                  • От: Рали легенди

                    Да, така е, ама нали ти казвам - само като име го знам - от ония, добрите времена..

                    Имах спомен, че караше ВАЗ, ама - то отпреди сто години, не помня..

                    Пък сега, като се зачетох.... грозна работа...


                    Коментар


                    • От: Рали легенди

                      Аз,по техно време дори не бех юноша бльедень...По онова време имаше само първа и втора програма,та не беше трудно да запомниш Славов Янакиев.Тва ми се е навряло между ушите,докато чаках да чуя нещо за Емерсон Фитипалди.А тва ситното не успях да го прочета,щото упорито отказвам да нося бинокли...

                      Коментар


                      • От: Рали легенди

                        Ти пък ме изкара дърт като дядо Мраз, бе, братче..
                        Ама по ония времена скиторехме по етапите, като изоглавени.
                        Пък това ситното, каго боцнеш върху него, и почти без бинокъл се чете..

                        Наборе, наборе, остаряваме бавно и плавно, ама остаряваме като катедрали, не като...
                        Наздраве!

                        Коментар


                        • От: Рали легенди

                          Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                          .А тва ситното не успях да го прочета,щото упорито отказвам да нося бинокли...
                          Е то нема нужда.На браузера ти долу нема ли едно плюсче,и може да си го направиш колкото голямо искаш!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Рали легенди

                            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                            Е то нема нужда.На браузера ти долу нема ли едно плюсче,и може да си го направиш колкото голямо искаш!
                            Приятелю,мога ама ни щъ...мързи мъ...Всъщност нямам плюсче,ама като кликна два пъти се получава.

                            Коментар


                            • От: Рали легенди

                              Не точно легенда, но все пак дрЪт ралиавтомОбил:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a_rallye1981-1.jpg
Прегледи:1
Размер:37.8 КБ
ID:5726681

                              DKW Junior на пистата Киалами в ЮАР през 60-те години на миналия век:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:two-wins.jpg
Прегледи:1
Размер:39.2 КБ
ID:5726684

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:607d58427dcb3b5d76ccd295f227f6ea.jpg
Прегледи:1
Размер:72.1 КБ
ID:5726683

                              Специално за Станьо-sek1 - шестцилиндров веобразен двутактов двигател на ДКВ с радиатор зад двигателя. Кабриолетите с такива двигатели са правели фурор по цял свят:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imagegallery-43474-53e496492e55a.jpg
Прегледи:1
Размер:349.2 КБ
ID:5726682



                              Последно редактирано от коко келеша; 04-09-16, 16:48.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Рали легенди

                                Една легенда, човек, колата и планината!

                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X