Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГО - лето господне 2016...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГО - лето господне 2016...

    Някой да има ясното или мнение по въпроса? Че моето е нецензурно...

    http://auto.offnews.bg/news/%D0%91%D...0%B8_5857.html

  • #2
    От: ГО - лето господне 2016...

    Докато ни управляват изроди ,а ние сме овце, така ще е!!!!!!!!!!!!! ТИЯ ХОРА НЯМАТ ИНТЕРЕС ДА ВДЯНАТ,ЧЕ ГРАЖДАНСКАТА ТРЯБВА ДА Е НА ЧОВЕКА, А НЕ НА МПС-ТО,ЗАЩОТО КАКВОТО И ДА ПРАВИШ,НЕ МОЖЕШ ДА КАРАШ 2 МПС-ТА В ЕДИН И СЪЩ МОМЕНТ И НЯМА КАК ДА НАПРАВИШ ПТП С МПС КОЕТО НЕ УПРАВЛЯВАШ.

    Коментар


    • #3
      От: ГО - лето господне 2016...

      Е то и до сега ГО си беше задължителна, даже по едно време бяха започнали да разпращат едни писма за подсещане... Сега просто си осигуриха по "стимулираща" мярка - аз лично предпочитам да дам още 30 лева (цената на последната вноска) пред това да се разкарвам до КАТ и да вися по опашки за да си спирам и пускам мотора в движение.

      Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
      И НЯМА КАК ДА НАПРАВИШ ПТП С МПС КОЕТО НЕ УПРАВЛЯВАШ.
      Има как.

      Коментар


      • #4
        От: ГО - лето господне 2016...

        Я да чуем как? Като го паркираш и не го обезопасиш? Тогава влизаш в друг казус.Много станаха разбирателите и затова сме в това състояние.

        Коментар


        • #5
          От: ГО - лето господне 2016...

          Или ако се самозапали.

          Коментар


          • #6
            От: ГО - лето господне 2016...

            Мъчат се да копират Европа , но отново по бай- Ганьовски . Регистрацията в много места по Европа се прекратява , когато нямаш гражданска . Но преди това се дава възможност , още при регистриране на МПС да си избереш период в който важи гражданска и регистрация . Така плащаш примерно за 6 месеца , и всичко е наред без отписване , бракуване и т.н. Валидноста на регистрацията се изписва на самите номера .

            Коментар


            • #7
              От: ГО - лето господне 2016...

              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
              Или ако се самозапали.
              От ГО мисля че нищо няма да получиш.Имаше някакви условия за плащане но шанса е 1 към 100.
              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

              Коментар


              • #8
                От: ГО - лето господне 2016...

                Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                От ГО мисля че нищо няма да получиш.Имаше някакви условия за плащане но шанса е 1 към 100.
                Шанса да получиш нещо клони към 100% нула(освен ако имаш каско),но ако причиниш щети на околни автомобили,ще плащаш като поп в размер дето не можеш да си го представиш.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #9
                  От: ГО - лето господне 2016...

                  Значи заради казуси като "самозапалване на МПС", импотентност на държавата да се оправи с ГФ, за който се плащат ако не се лъжа едни бонус 10 лв при сключване на ГО, заради банковата такса , която трябва да се плати, докато плащаш 2 лв за пускане в движение... А как да знаеш че не си в движение да речем, в чужбина си или нещо такова, няма кой да ти го плати , нямаш излишни дни да ходиш в КАТ, живееш в друг град и т.н. Всичко е заради парите и да речем проблема, за който държавата си затваряше очите години - регистрация на МПС та от Румънци и подобни, на БГ фантоми. Но - най лесно е да прехвърлиш проблема на друг, което е факт - в случая потребители и КАТ. Едно магаре носи колкото го натовариш...

                  Коментар


                  • #10
                    От: ГО - лето господне 2016...

                    +1 да си платя 30 кинта за зимата, отколкото да си губя времето в КАТ, да ми се правят на началници пък и да им давам пари...
                    ДА "О"точня: 30 кинта са ми обядите за 10 дена (половин месец) или един резервоар.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #11
                      От: ГО - лето господне 2016...

                      Аз пък си и покарвам чат пат зимата та хич не ме бърка. Най зле е за тия с караваните.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #12
                        От: ГО - лето господне 2016...

                        Писмата преди бяха само теоретични и от приятели и познати никой не е получил такова, като при един ставаше дума за година и половина. Ако и за в бъдеще продължат така, то ще се извадят от движение доста коли/мотори/... без да бъдат предупредени хората за това.
                        Subaru Impreza 2.0 '98
                        Honda Africa Twin RD07 '95
                        Honda Africa Twin RD07А '96

                        Коментар


                        • #13
                          От: ГО - лето господне 2016...

                          Аз също плащам за цяла година,но не е правилно това което го правят.Защо трябва да се плаща застраховка на МПС което не се кара.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ГО - лето господне 2016...

                            Споко, това е само началото... Очаквам скоро задължителна застраховка на местата в колата/мотора, а после и нов данък "шофиране" за тия, дето си карат колите или моторите .
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #15
                              От: ГО - лето господне 2016...

                              Темата е разисквана и преди време.

                              МПС-та със сезонно ползване са доста:
                              - каравани;
                              - кемпери;
                              - мотори;
                              - селскостопанска техника;
                              - и т.н.

                              И не мисля, че за такива МПС е логично и необходимо валидност на ГО за цяла година.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X