Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГО - лето господне 2016...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ГО - лето господне 2016...

    малко ала бала от телевизията http://btvnovinite.bg/article/bulgar...govornost.html

    Коментар


    • От: ГО - лето господне 2016...

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Понеже моето ЕГН още го позволява та мисля да се възползвам На времето във Вакарел имаше един бай Здравко палискера на над 70 караше един Юпитер наравно с нас дето тогава нямахме 18 та зарежи го ЕГНто . Голям купон е да видиш как и той им показва средния пръст на разклона за магистралата и Нови хан Неговия Юпитер 3 вървеше много и понякога даваше такова темпо че трудно се удържахме зад него .
      А, аз не съм на 70 макар, че съм ги започнал, минах 60-те и още се опъвам на младите по някои работи .
      Юпитер и Планета мисля, че мога да карам докато мога самостоятелно да стоя прав, ма такова което до трета като му подадеш газ и се изправя на задна гума - мерси
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: ГО - лето господне 2016...

        Имам един въпрос - не си направил ГО, прекратяват ти регистрацията. Като си с прекратена регистрация дължиш ли данък? Питам защото в моя случай имам една кола която не я карам и се опитвам да продам. Сега е с изтекла ГО, но данъка е към 200лв.
        Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

        Коментар


        • От: ГО - лето господне 2016...

          Данъка е за собственост, т.е. дължиш данък докато е твоя собственост ако ще и за кокошкарник да я ползваш!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: ГО - лето господне 2016...

            Няма яснота , поради много причини. Какво се визира с тоя термин - ако е спиране от движение - дължи се, ако е дерегистрирана ( което е приравнено с бракуване) - не. Пример - по паркингите има много нов внос, собствени са, но не се плаща данък.

            Коментар


            • От: ГО - лето господне 2016...

              Едно време като не се караше дадено МПС , собственика си го спираше от движение за да не плаща данък. Тоя новия закон е мислен ама недомислен , на теория ще се прекрати регистрацията , но за това ще знаят само в КАТ, а на практика колата , мотора ще си е с регистрация.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • От: ГО - лето господне 2016...

                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                Едно време като не се караше дадено МПС , собственика си го спираше от движение за да не плаща данък.
                И до последно беше така. Пак ще кажа, Ладата която купих в началото на декември беше спряна от движение през 2011г. по желание на собственика и не беше плащал нищо. Данъка за 2015г. го плати за пред нотариуса, а аз платих гражданската за прехвърлянето в КАТ.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: ГО - лето господне 2016...

                  колеги,сезонът идва с пълна сила! някой дали има пресна информация по случая с гражданската отговорност,че нещо се отплеснахме. предстои ми покупка на нова машина и скоро ще разбера на място в кат -софия, но ще ми е по-удобно да съм подготвен предварително.

                  Коментар


                  • От: ГО - лето господне 2016...

                    Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
                    колеги,сезонът идва с пълна сила! някой дали има пресна информация по случая с гражданската отговорност,че нещо се отплеснахме. предстои ми покупка на нова машина и скоро ще разбера на място в кат -софия, но ще ми е по-удобно да съм подготвен предварително.
                    Като чета - всичко е все още в рамките на догатките... Още 2-3 седмици макс, да почне сезона и ще се чуе и разбере ако има "ожилени"...
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: ГО - лето господне 2016...

                      само да не е късно?!? ами такива хора сме си избрали, сега те избират "вместо" нас, което си е живо .... в ...

                      Коментар


                      • От: ГО - лето господне 2016...

                        колеги, накой знае ли нещо за 13 април и протеста? място,час...?

                        Коментар


                        • От: ГО - лето господне 2016...

                          хмм...таковата...някой да знае нещо ново за 2017 лето?

                          Коментар


                          • От: ГО - лето господне 2016...

                            Продължаваш да си правиш срочна и няма никакъв проблем.
                            Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                            0889 619 319

                            Коментар


                            • От: ГО - лето господне 2016...

                              Първоначално публикуван от sozi Преглед на мнение
                              Продължаваш да си правиш срочна и няма никакъв проблем.
                              Т.е. ако река да си спестя всноските за зимния сезон, на пролет отивам в КАТ да пускам в движение?
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: ГО - лето господне 2016...

                                Днес парламентът прие срочната застраховка за ,мотори ,каравани и кемпери .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X