Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

    Класирания от Навигация ден 2 и общо:
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Само аз ли не мога да се оправя в този сайт, но никъде не мога да открия каручките.

      Или те са извън класацията?
      Online ATV класиране
      http://timingsolution.mk/atv.html

      Класиране PDF
      http://timingsolution.mk/kardzhali.html

      Коментар


      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

        05.03.2016
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ATV_2.png
Прегледи:1
Размер:150.9 КБ
ID:5705585

        Коментар


        • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

          @ Katz: Благодарим.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

            Резултати от X-Cros:
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

              https://youtu.be/X-FQiP940ZE
              Колев

              Коментар


              • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                Благодаря за чудесното мероприятие, след като ни оветрят главите ще излезем с подробен анализ.

                На този етап сме единодушни, че най - много ни хареса вчерашната контрола с презареждането - следващият път може да пропуснете трака и да наблегнете на контролите

                Коментар


                • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                  Краино класиране
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ATV_1.png
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5705681
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ATV_2.png
Прегледи:1
Размер:50.0 КБ
ID:5705682

                  Коментар


                  • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                    Преди да сте почнали да се карате. Класирането за ATV е грешно.

                    Екипажи 707, 450, 31 не фигурират в генералното класиране за клас АТВ Хоби. Тези 3 екипажа преди третият ден бяха на призовите места в някое от официално/неофициалните класирания.

                    Ще помоля хората отговорни за резултатите за клас АТВ да се произнесат, защото така излиза, че има намеса в класирането от Тодор Хростов (не мисля, че е той). Награждаването е минало, който е..н, е..н, но ми се струва като пародия.

                    Аз лично не бих залагал на точно тази фирма за времеизмерване, но това си е моето мнение.

                    След като проверих нещата се оказа, че времената на тези 3 екипажа за ден едно са премахнати!!!
                    Премахването е станало след като съставих стартовите списъци за ден 3 !!!

                    Коментар


                    • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                      И аз съм на мнение,че трябва да се обяви класиране с времена.А не да ми се обяснява,че след 20то място всичките са 0.Все пак е състезание а не рокерски събор.По този начин се омаловажава труда на състезателите след 20то място.Същото стана и в Самоков и ми се наложи да се обяснявам на недоволни колеги.Иначе организацията и трасетата са безупречни и само Адмираций за Кърджалийци.

                      Коментар


                      • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Преди да сте почнали да се карате. Класирането за ATV е грешно.

                        Екипажи 707, 450, 31 не фигурират в генералното класиране за клас АТВ Хоби. Тези 3 екипажа преди третият ден бяха на призовите места в някое от официално/неофициалните класирания.

                        Ще помоля хората отговорни за резултатите за клас АТВ да се произнесат, защото така излиза, че има намеса в класирането от Тодор Хростов (не мисля, че е той). Награждаването е минало, който е..н, е..н, но ми се струва като пародия.

                        Аз лично не бих залагал на точно тази фирма за времеизмерване, но това си е моето мнение.

                        След като проверих нещата се оказа, че времената на тези 3 екипажа за ден едно са премахнати!!!
                        Премахването е станало след като съставих стартовите списъци за ден 3 !!!
                        Прав си Стояне, затова харесвам ТРАЯЛА. Прости и лесни правила, при който грешките са изключително минимални.

                        Като пряко потърпевш, и преследващ поставените си цели, съм на същото мнение за Македоското време измерване !
                        Пичовете не им достигаше нещо със правилата и организацията им. Пример : Ден 2 , старта на АТВ изобщо не беше по-предварително подадения им списък ! Тръгвахме хаотично, и привикваха състезатели който бяха най-близо до тях. В такава какафония , ако имах право на избор , бих предпочел да карам последен по релсите оставени от 30 АТВ-та. Тогава и ГПС нямаше да ми е нужен, а времето ми щеше да е със 20% по-добро. Освен това, на финалния 1км се засякох със няколко джипа който току що са стартирали от нашия ФИНАЛ. Като стигнах на ФИНАЛА-Старт, македонците не разбраха какво става, какъв съм и защо карам срещу джиповете. Докато им обясня и се разберем, ми записаха времето със няколко минути закъснение. Предупредих ги да си оправят времената, но пичовете казаха че ако тези минути били от значение , щели да ми ги върнат !!! Е оказаха се от значение, и кво ?
                        Другата неуредица за крайното класиране в БГ Х-Ендурото е точкуването, което тук въобще го нямаше.
                        Навигацията , от един или два дни се точкува веднъж, и второто точкуване от затворения кръг Х-крос. ПРИМЕР : Аз трябва да имам Навигация 23точки, Х-Крос 25точки = 48точки за състезанието .
                        Именно по тези правила съм играл, за да постигна максималния резултат.

                        Моля да се преразгледат резултатите и всеки справедливо да получи това което заслужава и за което се е борил,както и да следваме правилата на Х-Ендуро БГ

                        Не упреквам никого, предвид мащабния проект и труда на организаторите, адмираций за което.
                        Но все пак това е тяхна отговорност !
                        Имам амбиций и цел, а това е ДЕмотивиращо.
                        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                          Колеги, както знаете, за BG X-Enduro Championship се присъждат два резултата, така че, в класирането ще съберем времената от двата дни навигация и ще раздадем съответния брой точки от 25 надолу. Останалите точки ще получите само от ендурокроса, като победителят ще получи отново 25 точки.
                          При АТВ-тата виждам, че има някакви разминавания, затова ще изчакаме да мине, както обикновено и четвъртото крайно класиране и чак тогава ще публикуваме резултатите !
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                            Стига с тия медали и купи. Важен е кефа. Аз съм много доволен от тея 3 дена. Времето беше супер, трасетата уникални и организацията беше добра. Карти, маркировки всичко беше супер. Ние от нашия отбор си изкарахме много добре. Запознахме се с доста хора и сме много доволни.
                            Имам забележки само към участниците. Не към всички, но към голяма част. Значи, дошли сме да си правим кефа, а не да се избием по горите! Знам, че адреналива ви тресе ама все пак!

                            На Ден 1 спирахме да помагаме на всеки. Ремонт на колега правихме, питахме дали имат нужда от помощ, всико наред ли е и тн. Никой не е мислел за времена и глупости. Само си признавам на едно мясно не спряхме, че бяхме заварили яко, обаче беха 2-ма колеги и правеха гума, но сам човек не сме подминали! 3-мата си се движехме и спирахме. Всичко си беше супер.
                            На Ден 2 обаче ми скъсаха нервите. Някакви реплики от сорта на " Бегай да мина", " Аре по-бързо", "Тук да си останеш" бяха доста чесно срещани изрази, особенно първите 2! Тва нормално ли е?!?1? Бегах да минат на 2-3 пъти и бързаците си оставаха на екстрема и трябваше да ги изпреварвам в най-тегавата част!
                            Другого. Карам на 1-ви асфалт с 40км/ч. както беше казано и 2-3 АТВ-та ме изпреварват. По трасето минавам пред тях. 2-ри асфалт същата работа пак ме изпреварват. Е познайте на 3-тия асфалт дали карах с 40!!!

                            Коментар


                            • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                              Коментар


                              • От: 3-6 март 2016г. ХАРД ЕНДУРО КЪРДЖАЛИ - 1 кръг BG-X ENDURO

                                Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                                Страхотен репортаж! Видя се и един мотор.
                                Диян Димитров

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X