Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AMA SUPERCROSS 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • AMA SUPERCROSS 2016

    И тъй новият сезон вече започна с Anaheim I в Калифорния. Имаме си и победител изненада, но ще ви оставя най-напред да видите торента.

    Иначе, ето го привю репорта от нас...

    Отвъд океана: AMA Supercross 2016 стартира днес в Калифорния







  • #2
    От: AMA SUPERCROSS 2016

    Взривно начало на шампионата !! Победителят Изобщо не е изненада , Андерсън отдавна не е случаен състезател и показа още миналият сезон че ще е фактор в този спорт . Сблъсъкът м-у Дънджи и Стюърт малко развали кефа , но не мисля че RD1 го направи нарочно , влезе много бързо в завоя(мотора му подскачаше) , JS7 пък много бързо взе виража и се изстреля към първата позиция , Дънджи просто нямаше как да спре ....дано Стюърт да е ОК и да се включи в борбата отново . Аз пък се ядосах на това което направи Барша още на старта на квалификацията , изблъсквайки Роксен ....но после си пролича "класата" му при наличието на всички асове .Томак още не е напълно възстановен , а е и с нов мотор ....и мисля че той тепърва ще избухва . Роксен имаше лош старт(лоша позиция) , не видях пълния му потенциал в 1-вия кръг ....ами Кенард пък как избухна и ги подпука един по един ....уфффф дано всички да са здрави и да се получи сезонът който се очертава засега ! Няма как да подмина завръщането на Чад Рийд ! Това което прави той заслужава уважение .
    В клас 250 не виждам напрежение . Купър Уеб ще направи осем от осем ако не му се счупи мотопеда ...ама те тия май не се чупят....
    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

    Коментар


    • #3
      От: AMA SUPERCROSS 2016

      То май нищо от заводските отбори, не се чупи. Изключение, разбира се, правят морковите . Майтапа настрана, страхотен първи main event. Андерсън кара на 100%, рискува, "изтърва" мотора няколко пъти, напълно си заслужи победата. Въпреки, че миналия сезон кара добре, за мен бе изненеда да го видя с Хъски на най-високото стъпало... Битки в челото, битки и на опашката, невероятно. Поклон пред Canard и Reed!
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        От: AMA SUPERCROSS 2016

        6-ти кръг , нещата се изясняват твърде рано , (за съжаление) .... RD1 е в ненормална форма и единствено адски лош старт може да му попречи да спечели някой от кръговете ,не виждам кой може да го спре . При 250-ките пък стана интересно благодарение на няколко издънки на Уеб , въпреки това той няма равен по умения в този клас , но от време на време откача и кара като обезумял . Дано да са здрави и да ни радват още повече .
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #5
          От: AMA SUPERCROSS 2016

          И аз вчера гледах 8ми кръг и тъкмо си викам айде най-накрая европеец ще вземе мейн ивент, но Дънджи нещо не е на себе си...

          Коментар


          • #6
            От: AMA SUPERCROSS 2016

            Дойде и неговото време да блесне на най-горното стъпалце. Почака си няколко години да се пенсионират акулите, ама те пък взеха че малките акули пораснаха. Радва ме все пак, но рядко съм за него. Все още си стискам за баце Риид при големите.

            При малките Уеб е ненормалник спрямо другите, определено. Креиг само му се опъва напоследък. Нямам търпение да видя какво ще стане. Екшъна е голям.

            В Атланта Марвин Мускин какъв късмет изкара последната обиколка сигурно още си гледа записите и не вярва.
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              От: AMA SUPERCROSS 2016

              Първоначално публикуван от gjfts Преглед на мнение
              И аз вчера гледах 8ми кръг и тъкмо си викам айде най-накрая европеец ще вземе мейн ивент, но Дънджи нещо не е на себе си...
              Роксен нали спечели миналият кръг....макар и с триста зора , и аз щях да се радвам Мускен да спечели ама ....м-у другото Стюърт не трябваше толкова дълго да се мотае пред Мускен и Дънджи , и то в най-напрегнатия етап от състезанието . Не видях дали му развяха син флаг навреме . Аз по едно време си мислех за Роджър Де Костър - какво ли е чувството , двамата ти състезатели да се борят за 1-во и 2-ро ...?
              При тези 250-ки май ще е по-интересно , има повече състезатели със изравнени сили .
              Последно редактирано от yurgana; 01-03-16, 18:30.
              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X