Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпроси за Териос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Малко въпроси за териос

    Първоначално публикуван от javkata Преглед на мнение
    Аз вече станах собственик на един Териос '02г.Но нещо много нестабилно се движи,особено на неравен път(с дупки или бабуни по асфалта)...направо танцува и като че ли имам чувството,че нестабилността идва от задната част...помислих си че може да е от тези реактивните щангички,които държат моста и той да играе и затова днес го закарах в сервиз за оглед на окачване и ходова част и след огледа ми викат всичко ти е здраво Някой има ли идея къде да търся проблема...или тия да са си гледали ушите...
    Отговора на въпроса ти колега е мнооого прост - задното окачване ти е с цял мост.
    Просто няма как да е държи като автомобил или сув/джип с независимо такова.
    Карам Панда също с цял мост в задната част и поведението е аналогично.
    Щом са я прегледали в сервиз и всичко по окачването е ок - просто свикни........
    Поздрави!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • #32
      Аз карам от няколко месеца Териус 2006г- 105к.с. Като цяло съм доволен от джипа, само едно ме притеснява. Когато загрее, се чува един шум зад таблото, който прилича на поставен вестник в спиците на вътящо се колело. Този шум не е нетърпим, но по добре да го няма. Някой може ли да каже каква може да е причината?

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от 57angelfolkmuz Преглед на мнение
        Аз карам от няколко месеца Териус 2006г- 105к.с. Като цяло съм доволен от джипа, само едно ме притеснява. Когато загрее, се чува един шум зад таблото, който прилича на поставен вестник в спиците на вътящо се колело. Този шум не е нетърпим, но по добре да го няма. Някой може ли да каже каква може да е причината?
        Колега , ти не беше ли писал за този проблем в една друга тема ? Там някой от момчетата ти беше дал насоки ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X