Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чип тунинг за и против

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Чип тунинг за и против

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Можеш сам да провериш, да не пускам линкове тука.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #62
      От: Чип тунинг за и против

      Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
      Имах предвид този пост.
      Така де, кое ферари?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #63
        От: Чип тунинг за и против

        http://auto.ferrari.com/en_EN/wp-con...60-480x345.jpg
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #64
          От: Чип тунинг за и против

          И да съм по точен Ферари ф12 TDF
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #65
            От: Чип тунинг за и против

            The F12berlinetta uses a 6,262 cc (382 cu in), naturally aspirated 65° V12 engine of the Ferrari F140 engine family.

            ***
            Ferrari F12tdf (2016–)
            Ferrari revealed a lightweight, track-focused version of the F12berlinetta in October 2015.[10] 799 units will be produced. The F12tdf has the same 6.3L V12 engine as the standard car, but it now puts out 780 PS (574 kW; 769 hp) and 705 N·m (520 lb·ft)

            Та според кака уики е бензин?!
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #66
              От: Чип тунинг за и против

              Па те са си на Фиат - както се подиграват с Джийп - що да не направят Ферари на метан, а може и дизел+газ
              Само да им подшушне някой шейх, че би си купил 15 за жените
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • #67
                От: Чип тунинг за и против

                Ми то и Крайслер ц 300 е вече Ланча незнам си ква но да не отклонявам темата.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • #68
                  От: Чип тунинг за и против

                  Дизел + газ за старите печки без компютри си е направо като чип-тунининг на нов дизел. Лично съм пробвал дърт мерцедесов бус дизел, газифициран и е самолет, върви необичайно много. От към ресурс, вероятно има недостатъци, но от към вървеж да знаете че е невероятно. Замислил съм се като дойде време да сменям моя курник(C220CDI), вместо да го продавам ще му сложа газ, ей тъй да видя ще подскочи ли.
                  По темата за чиповете, аз съм с поуърбокс. Според производителя на бокса трябва да имам +30% конски сили и въртящ момент. Лично аз, като го сложих, преди доста години, не усетих разлика, но който и да ми е карал кошника казва, че върви необичайно пъргаво. На измервания за мощност не съм ходил, разхода на колата само се качва от както я имам, вероятно вече е твърде дълго при мен(около 8 години, като дойде примен беше почти на 3). За следващата съм се насочил към Мазда цх9, че ми трябва място, за съжаление при тоя модел има само един двигател и той не е турбо, но пък си е приличен, едва ли има смисъл от чип за него.
                  На кратко, за дизела, аз съм доволен от чипа, по логиката повече коне ядат повече сено, аз не бих очаквал спад в разхода и няма да си кривя душата, с моя бокс имам вървеж имам и разход. Колеги със същия двигател без бокс казват, че харчи по-малко.
                  Честно казано, за в бъдеще бих заложил отново на дизел бокс/чип, а който търси икономия да се ореантира към малолитражка/велосипед.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Чип тунинг за и против

                    Чип се прави само при доказани фирми. Има всякакви измамници, които освен да счупят нещо, друго не могат.
                    Като цяло на атмосферен мотор смисъл а е много малък.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X