Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на атв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на атв.

    Добър ден на всички.Ще ви помоля да изкажете мнението си за тези модели атв- Polaris predator 500,Kawasaki kfx 700,Yamaha raptor 660,Honda trx 400.Това ще ми е второ атв. Досега карах атв 110, но вече станах твърде висок за него.Досега не съм падал,и дано не падам за напред.Изпадал съм в трудни ситуаци и съм ги овладявал,благодарение на форума.Висок съм 1.90 и тежа 85кг.Макс 4500 мога да дам.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 07-01-16, 18:15. Причина: правопис

  • #2
    От: Избор на атв.

    Здравей, за първо атв 110 е добре, но за следващото имай впредвид, че трябва да направиш няколко избора - с ръчни или автоматични скорости да бъде, каква мощност да е? Със 110 кубикова машина не можеш да изпаднеш, в кой знае какви ситуации, но това, че си ги овладявал е похвално, опасностите нарастват право пропорционално с кубиците на атв-то. Това че до сега не си падал е супер, но не означава че няма да паднеш, който не кара, той не пада. Аз лично при сравнително рядко каране, всяка година имах по едно падане, щастлив съм, че съм се отървавал само с натъртвания... Трябва да се внимава, когато се сдобиеш с машината, ограничи и газта, докато започнеш да свикваш, защото разликата е голяма!
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X