Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ 69 Проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газ 69 Проблем

    Колеги става въпрос за газ 69 с двигател от Жук, проблема е, че много често избива свещите слагахме руски, NGK и други разни но все едно и също за има няма 20-30 км. в гората и избиват. Сменяхме бобината и кондензатора но проблема си остана, питам се да не би да има някаква тънкост при тези двигатели, иначе мотора си работи нормално.

  • #2
    От: Газ 69 Проблем

    Проблема е от свещите, смени марката.
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: Газ 69 Проблем

      Съмнявам се да е от тях, до сега сме сменили към 3-4 комплекта различни марки последните бяха NGK.

      Коментар


      • #4
        От: Газ 69 Проблем

        Това на бензин или газ ?
        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

        Коментар


        • #5
          От: Газ 69 Проблем

          Забелязал съм,че при голям разход на масло свещите избиват и зацапват.

          Коментар


          • #6
            От: Газ 69 Проблем

            На газ, масло сигурно пипа по малко но не е чак толкова.

            Коментар


            • #7
              От: Газ 69 Проблем

              Преди години на MZ-та ми сменях и NGK, и Бош и руски - избиват за никакви километри. Намериха ми 3 стари Изолатор от един изгнил Баркас и забравих за проблема
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • #8
                От: Газ 69 Проблем

                Проблема е много далеч от свещите.Почвате с хранителна система и стигате до запалване термостат и т.н
                Където не мога пеш продължавам с Уаза.
                Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
                Съдействие на закъсали автомобили

                Коментар


                • #9
                  От: Газ 69 Проблем

                  Да не ползваш бобина за електронно запалване. Тя би могла да дава много високо напрежение и затова да избиват свещите. Само на един илиндър ли се случва, или различно?
                  0886 854 174

                  Коментар


                  • #10
                    От: Газ 69 Проблем

                    Бобината която е в момента е от тези с реотанчето но предишната беше без и все същия проблем, избиват на всички цилиндри.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Газ 69 Проблем

                      според мен ти зацапват,а като зацапа една свещ знаем какво прави и какво не.като избият(ние му казваме пробият)опитай да ги обгориш с горелка до почервяване на свещта,и виж ако пак работят,значи проблема е друг вече.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Газ 69 Проблем

                        На свещите им се пропуква отпред порцелана който е около електрода и искрата започва да презкача през пукнатината в основата на електрода. Това го установих със стенд за свещи с който разполагам, въпросът е защо става така аз стигам до извода че проблема не е в запалването. Остава нещо в горивната смес да не е както трябва, но какво при положение ,че е на газ.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Газ 69 Проблем

                          Ако искаш ми вярваи но двигателя е за сегменти,това си е минус за тези мотори
                          0885 297985,мтел-Радо
                          0876 556870,виваком като домашен

                          Коментар


                          • #14
                            От: Газ 69 Проблем

                            а с вмз7 пробва ли?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Газ 69 Проблем

                              Първоначално публикуван от Emil_Pz Преглед на мнение
                              На свещите им се пропуква отпред порцелана който е около електрода и искрата започва да презкача през пукнатината в основата на електрода. Това го установих със стенд за свещи с който разполагам, въпросът е защо става така аз стигам до извода че проблема не е в запалването. Остава нещо в горивната смес да не е както трябва, но какво при положение ,че е на газ.
                              бедна смес на газ.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X