Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Та за сега тъй като не сме обсъждали ЦРВ-то бих се радвал да добавите и за него някоя информация и какво да му се гледа.
    Не си го обсъждал ти. Я се върни малко назад в темата и поразгледай. Освен това в Хонда раздела има достатъчно информация, включая какви масла да му се наливат.

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=136903
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=50023
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=97840

    Тези са само от първа страница в раздела. По нататък ще намериш и за газовата...
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

      Конкретно не сме дали тази информация в предишните постове.Благодаря за нея м/у другото.
      Да попитам има ли смисъл да гледам и мазда трибют и хюндай санта фе в този бюджет.
      Говорим като надеждност на агрегат(бензинов),задвижване(кое е по-здраво) и окачване като цяло.
      Ясно е че всеки автомобил си има плюсове и минуси.
      Например на мен май най-много ми допада форд маверик 2(и ако намерим такъв влизащ в бюджета ще се радвам ако бащата го хареса),но пък от другата страна за сега црв-то е фаворит за бащата.Маздата гледам си е форд,но с по-ниска цена.Защо?
      За хюндая за сега не съм чел достатъчно и нищо не мога да кажа.
      Като остане време и за него ще питам.
      Поздрави на всички и благодаря за отделеното ми време.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
        Да попитам има ли смисъл да гледам и мазда трибют и хюндай санта фе в този бюджет.
        Едва ли ще намериш... Както и няма да намериш ГАЗ 69 в движение за този бюджет. Това (санта фе-то и трибюта) са съответно Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worshipper.gif
Прегледи:20
Размер:1.1 КБ
ID:5698468 корейска и японска Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worship.GIF
Прегледи:12
Размер:1.2 КБ
ID:5698469 кола, бате, не някой американски дръгел
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

          Боголюбе чети темата.Бюджета отиде към 7к лева и търсената кола за която се говори е за бащата който също реши,че ще взима нова кола.
          Аз американските ги разбрах,че са извън моят бюджет.Като ми дойде времето на мен лично ще търся американка.
          Иначе респект за емотиконите там си сила!
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            Боголюбе чети темата.Бюджета отиде към 7к лева и търсената кола за която се говори е за бащата който също реши,че ще взима нова кола.
            Аз американските ги разбрах,че са извън моят бюджет.Като ми дойде времето на мен лично ще търся американка.
            Иначе респект за емотиконите там си сила!
            За 7 хиляди не щеш ли бензиново "Либи" ?
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

              Не го ща аз.Бащата трябва да го хареса.Мен ако питаш искам гранд 5.9 ма не ми стигат финансите и няма смисъл да се напъвам да имам нещо дето на тоя етап ще го играе паметник пред нас.Как и да е.Човека(бащата) е на около 60 години и му трябва сигурна(от към здравина)висока(като сув) кола с която да може да си ходи на работа.Ако се наложи да качим инструментите и да отидем на монтаж някъде ако моята не е в кондиция.И да не я мисли постоянно как да я паркира и пази на всяка дупчица из пътя.
              4х4 му е бонус.До сега и с голф 2 се оправяше,но от 15 години го имаме и му е време за смяна.Та така.
              Затова гледам да му измисля нещо дето да го вози из София с нормален разход и всеки месец да не е в сервиза.Нищо повече.
              Та събирам мнения.
              Поздрави и респект.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                За баща ти CR-V, RAV-4, Forester (подредени са по мое предпочитание) - което намериш в най-добро състояние. Тук може да разбереш кой статистически дава най-малко проблеми, но да налетиш на най-скапания и да го ремонтираш всеки месец.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                  Трудно се намира заместник на Голф 2 и струва ли си?
                  Това го пиша като бивш собственик на Пасат Б3.

                  Коментар


                  • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                    Ниско-бюджетна кооа, с 4х4 и възможност за газифициране с най-простотО и глупавО газовО, е 124 Е 300, 4matic. Доказана здравина и дуракоустойчивост, прекрасен автомат, за возия хич и няма да отварям дума...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Ниско-бюджетна кооа, с 4х4 и възможност за газифициране с най-простотО и глупавО газовО, е 124 Е 300, 4matic. Доказана здравина и дуракоустойчивост, прекрасен автомат, за возия хич и няма да отварям дума...
                      Никакъв избор - сега търся таквози.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Ниско-бюджетна кооа, с 4х4 и възможност за газифициране с най-простотО и глупавО газовО, е 124 Е 300, 4matic. Доказана здравина и дуракоустойчивост, прекрасен автомат, за возия хич и няма да отварям дума...
                        Нискобюджетен Мерцедес няма...Като първоначална инвестиция, може би, но поддръжката и ремонтите ще са в пъти повече от покупната цена. "Няма нищо по-скъпо от евтин Мерцедес..." Нискобюджетен е Голф 3 Вариант Синхро 1,9 ТДИ. Здрав, непретенциозен, евтин кютук...ще ти писне от него и няма да можеш да го строшиш.
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                          Гагич, разбирам сарказма ти, но аз корееца от подписа го взех от бг собственик за 6500 лв. съвсем в началото на м. май 2014 г. Та сега за този бюджет напълно може да се вмести колегата за подобна кола с бензинов мотор. А и на обяви ги гледам. Апропо благодаря на Бога ама вече втора година само кикове бате, въпреки, че малко мърляшки се отнесох и не направих по ред причини препоръчвани неща при покупка. Поддръжката също е да не кажа по-лека от на средностатистически седан, хечбек и т.н. ....ако разбира се не се строши нещо сериозно, както е при всяка дори евтина кола. И за града, и за магистрала колата е един път. Това мога да кажа от личен опит и мнение към колегата. А не е като да не съм карал и други подобни СУВ от същия клас. Темите също така в нет пространството за сериозни проблеми и ремонти въобще на марката са супер кът, ако това е някакъв показател и отчитайки по-малкото й процентно присъствие по пътищата в БГ. За сега само и единствено суперлативи.
                          Последно редактирано от Dydo; 11-01-16, 21:14.
                          SUV

                          Коментар


                          • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                            +1 за Cr-v от мен - здрави са и японското си е японско
                            Santa Fe също ми харесва, но помня, че имаха някакви дертове със съединителя - скъп е и често се сменя. Така, че автоматика е за предпочитане според мен. Също така малкия бензинов двигател идва малко слаб, а големия се среща рядко и май има проблеми с газификацията.
                            От мен толкова, дано съм бил полезен
                            РенеГАД
                            VW Golf V Variant 1.9 TDI
                            Honda HR-V 1.6i 4WD
                            "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                            Коментар


                            • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                              Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
                              ...японското си е японско
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worshipper.gif
Прегледи:20
Размер:1.1 КБ
ID:5698468 Нали? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:worship.GIF
Прегледи:12
Размер:1.2 КБ
ID:5698469 Ама Dydo горе нещо в сарказъм ме обвинява...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Избор на високо комби.Гранд чероки,субару или....

                                Моканин, така е. За препоръчване е автоматик, тъй като наистина съединителя при ръчните скорости им е слабото звено, може би и единственото по-съществено. Като гледам обаче, колегата все повече упоменава ЦРВ и явно това е към което се е насочил основно. Там обаче май цените са малко по-нагоре, ако говорим за сходни години на производство.
                                SUV

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X