Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

    Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
    За съжаление на тия кавазаки-та повечето неща са им ужасно скъпи. Виж подобна спирачка заедно с конзолата да присадиш. Ама трябва да е от атв, че на моторите е с малък дебит. Най добре е да се разделиш със 100-те лева, ново ...
    Проблема е че съм сложил други по-къси лостчета и си играх да ги пригаждам. Не ми е до 100 те лв. Иначе бих си поръчал и китайска чисто нова дето и частите и са за по 2 лв. На китаеца ми спирачките бяха перфектни и не съм имал грижи

    Коментар


    • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

      Днес си сложих и заден стоп. Не е оригиналния но пък заспа все едно за там е правен. Утре пък ще сложа и преден лед бар. Снимките като го сложа

      Коментар


      • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

        Супер изглежда.

        Дано да изтрае дълго, че оригиналния стоп на КТМ-а ми бързо даде фира.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

          Колеги моля помагайте с обезвъздушаването на тая спирача. За малко днес да поръчам нови ръкохватки от ибей. Реших за последно да пробвам един метод. Стиснах маркуча веднага след помпичката със гладки клещи и пробвах да натисна лостчето. Като камък беше на натиск и не изпускаше изобщо, което ще рече че помпата е ок. Казвайте как да докарам тия спирачки че вече ми писна с тях
          Последно редактирано от slavianko; 07-02-17, 18:34.

          Коментар


          • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

            Течността в казанчето на ръчката намаляла ли е след обезвъздушаването?

            Коментар


            • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

              Ами днес като правих опита с клещите отварях казанчето да гледам и там. Мисля че си е същото количество, но ако с нещо ще помогне това ще го следя и него вече

              Коментар


              • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                То се е видяло че никой няма да помогне със съвет за спирачките та поне да разведря темата с една снимка на лед бара



                Свети уникално силно за размерите си.

                Коментар


                • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                  Първоначално публикуван от slavianko Преглед на мнение
                  То се е видяло че никой няма да помогне със съвет за спирачките та поне да разведря темата с една снимка на лед бара



                  Свети уникално силно за размерите си.
                  Колко вата, размер цена и ампераж на акумолатора , че и аз съм приготвил 2 фара и му мисля и за бар?
                  НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                  Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                  Коментар


                  • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                    18 Вата 1800 Лумена. Дълго е 150мм широко 45мм.. алуминиев корпус изглеждащ много стабилен. За да не се товари акомулатора съм поръчал и две диодни крушки за оригиналните фарчета. Две по 20 вата а оригиналните са 30-35 вата едната. На къси ще светят само те а на дълги се включва лед бара. Така съм ги вързал

                    Коментар


                    • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                      Ето и лед крушките за оригиналните фарчета.



                      Коментар


                      • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                        Много добре е станало Kawasaki-то,браво !!!
                        KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
                        НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

                        Коментар


                        • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                          Можеш ли да споделиш дали светят по-добре от оригиналните.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Можеш ли да споделиш дали светят по-добре от оригиналните.
                            Просто нямат нищо общо с оригиналните. Разликата е осезаема.

                            Коментар


                            • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                              Колеги тоя път пиша защото искам мнение от вас. Получих контузия на Коляното която няма нищо общо със спорта но сега известно време трябва да го пазя малко повече. Въпроса ми е какво окачване да купя с което ще вози по-мекичко. Много си харесвам Кавазакито и не искам да го сменям с друго

                              Коментар


                              • От: Kawasaki kfx 450 Връщане към живот.

                                Питай Филчев , сигурно ще те насочи .
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X