Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стопове за фронтера а '97 2.0 безин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стопове за фронтера а '97 2.0 безин

    Трябва да сменя стъклата на 3 от стоповете и се оказа,че такова нещо не се намира никъде.Цена от 80 до 100 лв за брой или пакетна цена 180 лв за трите като 2 от тях са със забележки единия леко спукан другия деформиран от крушката.За мен това е абсурдна цена.Някаква алтернатива има ли.При положение,че цял стоп на форд транзит нов е 20 тина лева нов.Братята китайци нямат ли матрицата за нашите стъкла?

  • #2
    От: Стопове за фронтера а '97 2.0 безин

    Няма заместители, или ментаци. Срещал съм два варианта тунинг изпълнения в ebay ама излизат на цената на нови оригинални. Или се прежали за нови, или чакай да се появи някоя фронти за разфасоване. Това чакане може да продължи доста обаче. Потърси и в ebay втора употреба. Тегаво е положението и с предните мигачи, да си знаеш... Като на повечето опели от тия години имат грозния навик да им се разпеля стъклото и да се губи. Нов беше към 80-90лв... и също толкова дефицитен. Щом се появи Фронти за разкостяне първо изчезват мигачите и стоповете ако са здрави.
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #3
      От: Стопове за фронтера а '97 2.0 безин

      Мисля. че имам здрави стъкла за стопове за ОФА някъде из мазето. Ако си склонен да се разделиш с 80 лв. за двете, бих ги потърсил.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        От: Стопове за фронтера а '97 2.0 безин

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Мисля. че имам здрави стъкла за стопове за ОФА някъде из мазето. Ако си склонен да се разделиш с 80 лв. за двете, бих ги потърсил.
        Вземам ги подробности на лични ...
        Последно редактирано от yanush; 02-01-16, 07:54.

        Коментар


        • #5
          От: Стопове за фронтера а '97 2.0 безин

          За много години.Благодарение на колегата Kuzdov проблема е решен .Благодаря за Което.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X