Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разглобяване арматурно табло на Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разглобяване арматурно табло на Фероза

    Здравейте,
    порових се с търсачката на форума, но не намерих нищо по въпроса, а в раздела с документация линка за Фероза не работи... та някои има ли случайно някаква схема, последователност или поне опит в тази насока? Преди време се пробвах да разглабям таблото откъм горната му част и козирката над уредите, но след развиване на около 10-тина винтчета успях да сваля само една метална планка над комбинирания уред, друго нищо от пластмасите не помръдна, ама и не съм напъвал много за да не ги счупя случайно, щото явно са дефицит... добре, че гадното скърцане заради което започнах операцията в един момент престана от самосебе си при минаването през някакви дупки
    В момента пък ме вълнува най-вече частта около плъзгачте на парното, щото не им работи подсветката /всъщност не съм сигурен дали изобщо заводски имат таквава под плексигласа/, та нощем ми се налага опипом да се ориентирам какво хващам там да превключвам/регулирам топлото...
    Мерси предварително!

  • #2
    От: Разглобяване арматурно табло на Фероза

    Има подсветка!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Разглобяване арматурно табло на Фероза

      Първоначално публикуван от dnn69 Преглед на мнение
      Здравейте,
      порових се с търсачката на форума, но не намерих нищо по въпроса, а в раздела с документация линка за Фероза не работи... та някои има ли случайно някаква схема, последователност или поне опит в тази насока? Преди време се пробвах да разглабям таблото откъм горната му част и козирката над уредите, но след развиване на около 10-тина винтчета успях да сваля само една метална планка над комбинирания уред, друго нищо от пластмасите не помръдна, ама и не съм напъвал много за да не ги счупя случайно, щото явно са дефицит... добре, че гадното скърцане заради което започнах операцията в един момент престана от самосебе си при минаването през някакви дупки
      В момента пък ме вълнува най-вече частта около плъзгачте на парното, щото не им работи подсветката /всъщност не съм сигурен дали изобщо заводски имат таквава под плексигласа/, та нощем ми се налага опип,ом да се ориентирам какво хващам там да превключвам/регулирам топлото...
      Мерси предварително!
      Честитастита коледа и весела нова година колега.Прочети в раздела общи приказки има тема смяна крушки по таблото,всичко е описано подробно.Аковидиш зор звънкаи .0888851903 Успех.

      Коментар


      • #4
        От: Разглобяване арматурно табло на Фероза

        За много години колеги и мерси за отговорите! След дълго ровене с търсачката най-накрая открих инфо по въпроса, макар и на друго място - вероятно няколко подобни теми живеят из този необятен форум . Утре по светло ще изпробвам методиката за сваляне на този панел, а пък тук пускам линк към темата в случай, че някой търсейки същото случайно попадне първо на моята тема.
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...E1%EB%EE%F2%EE

        Коментар


        • #5
          От: Разглобяване арматурно табло на Фероза

          Не знам с какво си имал зор. Моето го свалих и качих безгрижно. Просто развиваш де що има болтче и всичко е долу. И понеже болтчетата са преко сили 2-3 вида очеизвадно различни, а няма 2 еднакви букси по тоците, сглобяването после е песен.

          Просто оглеждай хубаво за болтчета и развивай наред.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Разглобяване арматурно табло на Фероза

            Само информативно - проблемът беше, че след като развих болтчетата пластмасите просто не помръдваха при леко усилие, свалих само металната планка над комбинирания уред, а пластмасите както казах не посмях да ги напъвам, за да не счупя нещо.

            Коментар


            • #7
              От: Разглобяване арматурно табло на Фероза

              Явно не си отвил всички болтчета.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X