Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

    Пускам темата за да обменим мнения:
    - на стандартната тарифа ли приемат да ви измият калният джип или я завишават
    - доколко са склонни на пазарлък
    - какви са им доводите

    С последните дъждове, темата стана актуална и едни 10-15 лв. за автомивка са си част от бюджета за самата разходка.
    !

  • #2
    До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

    Досега никой не ми е правил проблем,дори идват и почват с въпроси как е минало,кви са гумите и тн.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

      Първоначално публикуван от yovcho Преглед на мнение

      С последните дъждове, темата стана актуална и едни 10-15 лв. за автомивка са си част от бюджета за самата разходка.
      Моя го мият за 4 /словом: четири/ лева.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #4
        До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

        6 лева външно за повече от малко кален /праговете бяха затъкнати с глинеста кал, имаше по тавана и къде ли не/, но за много кален като на Захари не знам.
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • #5
          До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

          Колеги повечето миячи са лентяи и дерат кожи, освен една мивка, последния път след разходката на Ферозите ми искаха 5 лева за 30 минути миене ... иначе вземат 14 лева комплексно, няма значение колко кал има по колата...направих си експеримент с няколко други мивки, отврат, мързели гнусни и дерат по над 10 лева само за външно с пръскалката и оставят поне 50% от калта под джипката, аве мизерници, сега да кажа за готините хора в София, на околовръстното ако идвате от Технополис в посока Царско Село, на 1вия светофар в ляво, посоката ви е Бистрица, веднага след като завиете на 10 метра от Светофара е самата автомивка, има навесче за 2 коли място, пичовете са малко на вид мудни и невзрачни но са точни, дори шефа веднъж ми изми колата щото нямаше кой друг казвам им че искам да се мие и от долу и клечат яко, мият докато стичащата се вода стане бистра, приемат забележки и т.н.

          За външно искат според зависи от мияча но обиновенно не повече от 8 лева...

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

            Много субективно е. Убеден съм ,че колкото автомивки-толкова и тарифи.
            [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

            Коментар


            • #7
              До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

              ДВА лева-само за сваляне на калта.
              И още толкова бакшиш.

              Коментар


              • #8
                До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                има автомивки които ми вземат повече
                препоръчвам на софиянци автомивката в младост 3 до деница/била
                взимат 26 лв но излизват колата

                Коментар


                • #9
                  До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                  последният пат като карах краи гурково миго измиха хорицата за 5лв.
                  иначе в стара загора на повечето места пак 5 лв, пълна програма 10лв.
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                    Миенето при мен в калният сезон е малко безсмислено защото почти всеки ден използвам преки и много кални пътища. Само когато хвърлят луга мия колата си много редовно и за 4 лв. + малко труд от моя страна на ОМВ
                    LZ1RED

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                      На връщане от една "разходка" до Троянския Чифлик, минах през една автомивка по пътя в самия Троян. Момчето си игра поне половин час, но витарката светна. Егати пича (циганин), ама много работен. И цялата игра за четири лева. В София са ебати главорезите. Навсякъде се мръщат, сякаш не ти ще им даваш пари, а те на теб. Ми като не им харесва работата да се махат. Клиента не е длъжен да им търпи капризите. В крайна сметка работят на автомивка. Много ясно, че колата ми ако е чиста няма да им я закарам. Все едно боклучиите да се мръщят, че в кофите има боклук.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                        Първоначално публикуван от yovcho Преглед на мнение
                        Пускам темата за да обменим мнения:
                        - на стандартната тарифа ли приемат да ви измият калният джип или я завишават
                        - доколко са склонни на пазарлък
                        - какви са им доводите

                        С последните дъждове, темата стана актуална и едни 10-15 лв. за автомивка са си част от бюджета за самата разходка.

                        Там, където ходя най-често, вече ме познават, НЕ правят пазарлъци, взимат ми 6 лв за външно миене само с пароструйка. НЕ ми се мръщят за кална джипка, макар че от двата дни на Bulmix Offroad днес на мивката останаха 1-2 колички кал. Имаше обаче доста смаяни погледи от страна на други клиенти ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                          Първоначално публикуван от jordantcho Преглед на мнение
                          има автомивки които ми вземат повече
                          препоръчвам на софиянци автомивката в младост 3 до деница/била
                          взимат 26 лв но излизват колата
                          Търсите Саид.
                          Това момче буквално излизва колите.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колко ви вземат на автомивката за кален джип?

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Това момче буквално излизва колите.
                            А какъв е смисълът да се "излизва" джип без калобрани и с изнесени навън гуми, при положение, че ако не на първата, то на втората локва след излизането от мивката вече не му личи особено, че е мит?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X