Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мек педал на спирачките витара 1.9 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мек педал на спирачките витара 1.9 тд

    То заглавието си е гейско - ама така се случи .
    С нормални параметри (излязох от двора с ремаркето и маневрирах после ) потеглих - около 35 км пробег , селски район. Ремаркето празно - тежи около 200 кг. , дъщерята на 11 години го разхожда като и пречи.
    На половината път се наложи да спирам ...изтръпнах , щото педала потъна с 2 см повече от нормалното.
    После със страх и правилно - пробвам ,проблема стана много сериозен - педала потъва до долу , второ напомпване ....
    към края на пътя - сещате се - идеята беше прибиране .... само скорости и амбреаж - спирачките действаха на трето напомпване (не че разчитах на тях) .
    ДИАГНОСТИКА
    масло в резервоара на спирачния апарат - точно толкова колкото налях последния път - преди три месеца (колата се кара) :- няма загуба на масло (ТЕЧ)
    вакуум апарата тегли като бесен (не е за приказване - ще загубим детската аудитория (пък може и баничка от властоимащите).)-СЕРВОТО РАБОТИ
    ферода и т.н. има си в изобилие .

    Сега идва интересното.
    Утрото по махмурлия от вечерта .Качвам се на другия ден на Житарата. Няма спомени за вчера какво е било.
    Не вярвам супер самаряни от форума да са ме наблюдавали , и вечерта тайно да са ми отстранили никаквия проблем.Щото го няма ....

    Не че съм в шок - ама нещата не се оправят сами - поне така е тука . В Дъмбълдор може и да е различно.
    Мнения?

  • #2
    От: мек педал на спирачките витара 1.9 тд

    Някое колело ти задържа. Течността кипва и воала-единия кръг изчезва. Като охлади се оправя. Или мистериозен проблем с помпата.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #3
      От: мек педал на спирачките витара 1.9 тд

      Сега е на трупчета - шарнирни болтове и кормилни щанги за ремонт .
      Като ги монтирам ще кажа дали е от загряване на колело ... 10х Калине.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X