Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта, както и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата, след което кликнете върху бутона "Свали/Download", намиращ се в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Има проблем с JCV файловете към момента. File not found.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

      Преди два часа ъпдейтнах - CITY CYR, при мен ъпдейта протече нормално и успешно.

      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
        Има проблем с JCV файловете към момента. File not found.
        Ако става въпрос за TOPO вариантите, за тях вече няма да има JCV и някои други неща:
        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Искам да обърна внимание, че от 2015q4 City и Topo вариантите на картите, ще бъдат на различни лицензи, и който си купи едната няма да получи другата безплатно, както е досега. Препоръчвам, който иска да има и двете карти за цената на една да се възползва от промоцията възможно най-бързо защото всеки момент ще сменим с 2015q4, която е готова за дистрибуция, но поради технически проблеми възникнали от разделението още не можем да пуснем.

        Собствениците на 2015q3 и по старите карти за версия 2015q4 и занапред ще получават и двете карти както досега (без да купуват нищо повече) с допълнението, че ще могат да ги ползват заедно. След изтичане на абонамента им ще трябва да изберат една от двете ако решат да продължават абонамент. Доживотните абонаменти никога не изтичат, така че ще си останат с Топо и Сити докато е "жив" уреда, клиента и продукта.

        За Сити картата няма да има промени.

        Топо картата ще стане подобна на другите топо карти по света и от нея ще махнем следните неща:

        - блокове
        - очертания на платени зони за паркиране по градовете (сини, зелени), очертания на сгради и квартали.
        - JCV (Реалистични изгледи на кръстовищата)
        - 3D сгради
        - поддръжка на трафик (който работи ли въобще?)
        - поддръжка на заключване към пътя (експериментално)

        Ще оставим търсенето на адреси, което повечето топо карти не поддържат, но не мисля, че пречи за бързодействието на картата по някакъв начин.
        Известно време в страницата за ръчно обновяване на TOPO вариантите седяха линковете за JCV и 3D.

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

          Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
          Ако става въпрос за TOPO вариантите, за тях вече няма да има JCV и някои други неща:


          Известно време в страницата за ръчно обновяване на TOPO вариантите седяха линковете за JCV и 3D.
          Е да де, ама още си стоят линковете за jcv за Торо, което не е логично...
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

            Не ми харесва орязването на картата и това е .
            Сити версията няма бат фаил пешеходните алей са грозни така.
            В някои Градове през които менават реки липсват. Също така пък има очертания на Сгради което ще прави спънки за по старите уреди.
            А пък топото няма търсене на бокове което я прави ненужна.
            Колко да товарят едни блокове ? Който могат да се направят и в отделен фаил както изо линийте ? Тогава нищо няма да товари.
            Или поне ги пуснете като обикновенни пой точки.
            Последно редактирано от Наско; 22-12-15, 15:40.

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

              Също смятам,че новите варианти не е трябвало да бъдат орязани! Аз например използвах топо варианта и в града и извън него. Защо са махнати jcv и трафика? Трафик има не само в градовете но и по републиканските пътища. За разклоненията по пътищата и кръстовищата в града важи същото. Трябва ли час по час да превкючвам от едната на другата карта според потребности в момента? По добрия вариант беше стария. Или както предлага колегата Наско да се направят в отделни файлове като изо линиите и когато са ни нужни да ги ползваме!

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от vlahkab Преглед на мнение
                ... Или както предлага колегата Наско да се направят в отделни файлове като изо линиите и когато са ни нужни да ги ползваме!
                Това би било най-добрия вариант, подкрепям!

                Весели празници, колеги!

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                  Здравейте, Устроиството ми е nuvi 52 с доживотна . Въпро са ми е как да си кача двете карти Сити и Топото ? С какви имена трябва да са и отключващия фаил Къде се намира ? Мерси

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                    Има и друг вариант. Сити и Топо ЛТ версиите (както бяха преди) с по-ниска цена. Пълната Топо версия с по-висока и предупреждение за влошена работа с по-слаби уреди. Тогава всеки ще си прави сметка сам и няма да има недоволни.
                    Аз лично ползвам пълната Топо версия на уреди Орегон 300 и 600 и нямам никакви оплаквания. Не ми трябват нито jcv,нито трафик,но блоковете са необходими.
                    Весели празници на всички!
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                      Пак се връщаме на въпроса,че на един е нужно едно,на друг друго.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                        Както и да се върти топо версията е най-използвананта версия и блоковете в нея са задължителни.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                          Хм, не искам да бъда вечната опозиция но в топо версията блоковете никак не ми липсват тъй като я ползвам в ръчният GPS.
                          Който пък няма никакъв смисъл да ползвам в града. Вероятно защото не съм мазохист...
                          Според мен крайно време беше да се разграничи TOPO версията на картата от граЦката такава.
                          Поне аз намирам логика в това но може би защото съм стигнал до истината, че един уред не е светая светих.
                          Особено пък гармински уред...

                          А иначе покрай сайта определено има какво да се прави...
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #14
                            От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                            Хм, не искам да бъда вечната опозиция но в топо версията блоковете никак не ми липсват тъй като я ползвам в ръчният GPS.
                            Който пък няма никакъв смисъл да ползвам в града. Вероятно защото не съм мазохист...
                            Аз мазохист ли съм или нещо не съм разбрал? Орегоните се справят прекрасно и в града и в превозно средство,и в ръката на пешеходен турист. И да,"ръчни уреди са".
                            Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

                              Имах предвид 60,62,64...
                              А вероятно има хора на които и на тях ще им липсват блоковете.
                              Всъщност липсват очертанията на блоковете, номерацията и търсенето по него си работи и на топо варианта, доколкото видях.
                              Враг усраине

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X