Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

    Снимката на част от София в Google Earth е съвсем нова, от април 2016 (изключи 3D buildings). На нея се виждат готовите връзки със северната тангента. На Орландовци има пътен възел (на Чепинско шосе).
    Аз не разбрах - цялата северна тангента ли е пусната вече? Чак до околовръстното при Ломско шосе? Знам че досега беше само до кв. Бенковски.
    "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

    Коментар


    • #77
      От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

      Да, цялата е пусната. Миналата седмица минах по нея от западната дъга на околовръстното, до Ботевградско шосе.

      Коментар


      • #78
        От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

        Ето трак на цялата северна скоростна тангента от днес сутринта. Посоката е от запад на изток. Карал съм само в средната лента на платното.
        20160506_062941.rar

        Коментар


        • #79
          От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

          Ще я добавя и в моята карта. Има ли някакви пътни връзки към града, освен тази на Чепинско шосе?
          "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

          Коментар


          • #80
            От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

            Мисля, че тази за Требич/Илиянци е в експлоатация. За останалите не съм сигурен.

            Коментар


            • #81
              От: Излезе версия 2015 Q4 на карта OFRM Geotrade

              Вижте го как е в 2016q1, без ремонтите по околовръстното, които сменят минаването постоянно, е актуално.


              Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
              Спомена се за вариант на OFRM, който ще бъде пуснат за продажба вероятно през Google Play, предназначен за Андроид. Имате ли намерение това да се случи и евентуално кога?
              Не мога да кажа, тестваме и оправяме грешки. Искаше ми се отдавна да е готово всичко, но за съжаление става много бавно.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X