Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA VFR 1200 X Crosstourer

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

    Пу,пу,пу...да не му е уроки !
    Голяма кукла.
    Честито и много безаварийни километри! Благородно завиждам.

    Коментар


    • #17
      От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

      Честито и от мен колега,
      купил си големия брат на моя мотор. Страхотно описание, аз се поколебах за Кростурера заради парите но всичко е поправимо....

      Много и безаварийни километри!
      Т5
      Crossrunner

      Коментар


      • #18
        От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

        Страшно красив мотор !! Честито!! Много положителни емоции ти пожелавам с него!!!

        Коментар


        • #19
          От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

          На всички колеги и приятели - ЧЕСТИТА КОЛЕДА! Много, много здраве и късмет! И нека за всеки да се сбъдне пожеланието на Владича за съответствието на желанията и възможностите ни. Всеки да язди коня, който го кефи и да пътува, там където иска! Наздраве!
          BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
          LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
          Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

          Коментар


          • #20
            От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

            Честита придобивка Серго. Със здраве да си го караш. Много безаварийни километри.
            п.п. Супер описание.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #21
              От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

              Браво,честито колега....имал съм възможност през не толкова далечната 2011г,да покарам един от първите екземпляри и мога да дам само суперлативи за този модел,доста приятно ме впечатли,отлична диманика,ветрозащита,доста приятно окачване и прекрасна стойка!
              http://www.marcellocarucci.it/index.html
              Хвърли едно око на сайтчето му....последните 3 години пътува на борда именно на същият мотоциклет,до момента има изминати над 130000км!
              Честита коледа на всички,много здраве и много много безаварийни километри!!!

              Коментар


              • #22
                От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

                Поздравления за добрия избор, аз също бих избрал този мотоциклет.

                Коментар


                • #23
                  От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

                  Честито Серго! Да го караш със здраве и всичко позитивно написано по-горе да се потвърждава и потвърждава във времето.
                  Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                  Коментар


                  • #24
                    От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

                    Честито и от мен!

                    Коментар


                    • #25
                      От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

                      Браво,честито колега!
                      По добре късно от колкото никога .
                      Нула89781нула019

                      Коментар


                      • #26
                        От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

                        Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
                        Това са първоначалните ми впечатления. Надявам се да съм бил полезен. На пролет живот и здраве, ще споделя и наблюденията си, относно пътното поведение на машината...
                        Привет колега.
                        Надявам се си натрупал достатъчно впечатления от машината.
                        Би ли споделил, какво не ти хареса от оригиналните неща и си променил. Нещо за разхода на гориво.

                        Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • #27
                          От: HONDA VFR 1200 X Crosstourer

                          Първоначално публикуван от mitiracing Преглед на мнение
                          Браво,честито колега....имал съм възможност през не толкова далечната 2011г,да покарам един от първите екземпляри и мога да дам само суперлативи за този модел,доста приятно ме впечатли,отлична диманика,ветрозащита,доста приятно окачване и прекрасна стойка!
                          http://www.marcellocarucci.it/index.html
                          Хвърли едно око на сайтчето му....последните 3 години пътува на борда именно на същият мотоциклет,до момента има изминати над 130000км!
                          Честита коледа на всички,много здраве и много много безаварийни километри!!!
                          Много интересен е подборът на мотоциклети на тоя испанец. Най-напред 1991 год започва да пътешества с Ямаха 1000 кубика, май модел Тъндъррайс. Не съм много наясно с пистарките на Ямаха.
                          През 1997 година вече кара Сузуки Хаябуса.
                          След Хаябусата някъде след 2003-4 год се качва на Хонда Кростурър и сега през 2016, вече кара новата Хонда Африка. От пистарки минава на все по пригодени и за офроуд мотоциклети, макар че не кара много по черно.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            Здравей, още ли караш Кростурера? Ако е при теб ще се радвам да споделиш още впечатления няколко години по-късно.
                            LZ1RED

                            Коментар


                            • #29
                              Много отдавна го разкара.
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X