Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за рамка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за рамка?

    Здравейте колеги тези дни ми изпадна едно колело на добри пари от един закъсал познат и го взех. Колелото е Specialized с алуминиева рамка но е 15 инча и ми е мъничко все пак съм към 1:80см и около 90кг. Искам да взема само по голяма рамка. До колкото можах да си обясня коя е подходящия размер от четене по нета това е 20-21 инчова. Държа новата също да е алуминиева и ще ви помоля да помогнете в избора и да предложите нещо на разумни пари под 100лв на мен ми трябва просто да мога да ползвам колелото без да изглеждам несъразмерно и да е по възможност по- леко.

  • #2
    От: Съвет за рамка?

    Купи си друго колело.
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за рамка?

      Е аз ако исках да си купя друго колело нямаше да питам тук дали може да стане със смяна на рамката. Не ме притеснява да премонтирам всичко на новата.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за рамка?

        Хора какво става няма ли решение по моя въпрос мислих че форума е за взаимопомощ???

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за рамка?

          Следиш редовно МТБ форума в раздел продава рамки и ще намериш твоето решение
          Успех!
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за рамка?

            Я сложи някоя снимка, че така има много неизвестни. Какво точно трсиш , съвет каква рамка да си вземеш , или искаш някой да ти предложи старата си рамка?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за рамка?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0388.jpg
Прегледи:2
Размер:131.2 КБ
ID:5698373Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0389.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5698374
              Ето го колелото колега. Това което ме интересува е всякаква рамка
              ли мога да вземаЗ стандартни ли са отворите и разстоянията за средно, движение, вилка, колче за седалка, капли и тн? За човек около 180см 90кг каква рамка да търся (размер) иначе държа да е алуминиева. Може който има рамка да предлага и бартер за друго колело по-голямо също ме устройва.

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за рамка?

                Отвор на челната тръба - поне три "стандартни" размера + потенциална несъвместимост на чашките. Средно движение - 2 широчини, седалкова тръба - 3 външни диам. и още няколко вътрешни. Вилката може да се окаже с къс стержен за друга рамка. Новата рамка трябва да има пивоти за вибрейка отзад. Жилата и броните може да се окажат къси. Отделно трябват няколко специфични инструмента за прехвърляне на монтажа.

                Това на първо четене, а даже и не мога да си сглобя сам колело.

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за рамка?

                  Колеото се продава. Вижте в раздел- Гаражни разпродажби.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за рамка?

                    Май ти се помогна 3 минути след известяване на проблема?!
                    #2
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X