Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕЧАЩ РАДИАТОР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ТЕЧАЩ РАДИАТОР

    По въпроса има доста писано,но аз имам конкретна молба,свързана с това,че ми протече нов радиатор/да съм го карал 3-4 месеца/.Разбира се сложих стария и си карам без проблем.Само че 400 лева стоят в мазето.
    Та въпросът е-има ли място,където биха могли да ми го ремонтират?Предполагам с възможност за проверка под съответното налягане и евентуално гаранция след ремонта.Иначе майстори много.
    Ака някой има конкретна информация,моля да я сподели!
    VENI-VIDI-VICI!

  • #2
    До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

    )) Каква конкретна? Поне да беше казал къв е радиаторът.

    Коментар


    • #3
      До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

      Здравей колега на мен за щастие радиатора ми е здрав но някаде из форума четох за този проблем и там беше посочен майстор от Добрич които се занимава точно с водни радиатори.Ето ти някакви кординати0888725436-Слави. Надявам се да сам ти от полза.
      Добрите момчета отиват в рая а лошите където си поискат.:wink:

      Коментар


      • #4
        До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

        Извинявам се!
        Фероза 1,6 16V 1992
        Ама нали сме в нашия раздел.
        VENI-VIDI-VICI!

        Коментар


        • #5
          До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

          Първоначално публикуван от niki-feroza Преглед на мнение
          Здравей колега на мен за щастие радиатора ми е здрав но някаде из форума четох за този проблем и там беше посочен майстор от Добрич които се занимава точно с водни радиатори.Ето ти някакви кординати0888725436-Слави. Надявам се да сам ти от полза.
          Многа Благодаря!
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #6
            До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

            Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
            По въпроса има доста писано,но аз имам конкретна молба,свързана с това,че ми протече нов радиатор/да съм го карал 3-4 месеца/.Разбира се сложих стария и си карам без проблем.Само че 400 лева стоят в мазето.
            Та въпросът е-има ли място,където биха могли да ми го ремонтират?Предполагам с възможност за проверка под съответното налягане и евентуално гаранция след ремонта.Иначе майстори много.
            Ака някой има конкретна информация,моля да я сподели!
            Навремето си оправих радиатора (на друга кола, но това няма значение), като го залепих с влакнест кит, дето го използват за китосване на ламарините. Един майстор ми каза за този метод. Трябва да видиш при загрят двигател откъде ти тече и там хубаво почистваш от масла и други мазнини с бензин (или коресилин). След това наплескваш мястото хубаво с влакнестия кит и радиаторът ти е нов. Преди 7 години оправих радиатора на едно опелче и не съм имал проблеми.

            Коментар


            • #7
              До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

              За някаква фирма четох някъде из форума. Можела и питата да смени ако проблема е в нея.

              Темата беше за рециклиране на TOYOTA.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

                абе аз давах на Мерцедеса радиатора да го лепят - уж гаранции, салтанати, нищо не стана - протече след два месеца.
                разправията по сваляне , рекламации и качване ми се стори голяма и си купих нов.
                После вече го занесох стария на рекламация и оня просто изолира течащата тръбичка - та сега си имам и един резервен в гаража..

                според мен не си заслужава ремонта..

                Коментар


                • #9
                  До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  абе аз давах на Мерцедеса радиатора да го лепят - уж гаранции, салтанати, нищо не стана - протече след два месеца.
                  разправията по сваляне , рекламации и качване ми се стори голяма и си купих нов.
                  После вече го занесох стария на рекламация и оня просто изолира течащата тръбичка - та сега си имам и един резервен в гаража..

                  според мен не си заслужава ремонта..
                  Добрите момчета отиват в рая а лошите където си поискат.:wink:

                  Коментар


                  • #10
                    До: ТЕЧАЩ РАДИАТОР

                    Благодаря за мненията и съветите,ще се възползвам.
                    VENI-VIDI-VICI!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X