Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Академик Ангел Балевски

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Академик Ангел Балевски

    Бях се подготвил да пусна в заключената тема отговор на това:
    Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
    А пък за феновете на Балевски ще препоръчам...
    Има ли фенове на Балевски ? Ще обясните ли защо ? Аз го знам само като "другаря член на ЦК на БКП и зам-председател на Държавния съвет академик Ангел Балевски" и едни легенди за прословутото леене с противоналягане (казват, че летите джанти на автомобилите били плод на този технологиЙ). Казват и други неща, ама не смея да ги споделя. А, знам също, че като другаря Т.Живков, акад. Балевски има сериозен наследник днес в управлението на Републиката, ха сетете се кой ?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    От: Академик Ангел Балевски

    Колко ли ще издържи тази тема
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Академик Ангел Балевски

      Имало ли е някъде фабрика, не тук?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Академик Ангел Балевски

        Кво друго дето не става за споделяне, освен че е виден иловецсъмибарсъм от дружинката на Тато.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Академик Ангел Балевски

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Бях се подготвил да пусна в заключената тема отговор на това:


          Има ли фенове на Балевски ?
          Не си се подготвил достатъчно!!!!
          Чети!!!


          Коментар


          • #6
            От: Академик Ангел Балевски

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Не си се подготвил достатъчно!!!!
            Чети!!!


            Благодаря за линка. Както и на Стоян и Стефан за поясненията вътре. Явно няма фенове и аз също няма да му ставам фен.
            А ти, Вени, подготви ли се достатъчно по въпроса #кой негов потомък е депутат ?
            За Тато знаем - Жени внучката.
            За др. акдемик ? Ама без гугълстване, нали така съветваш
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Академик Ангел Балевски

              Завод имаше преди години май във Франция за леене на джанти. Марката беше Cetef или Setef. Мисля че беше правен от българи или поне с български машини. Може и да греша, но със сигурност там имаше някаква официална българска намеса в технологията.

              Прочее темата е в раздел наука. Ако ще става за депутати - казвайте да ви спестя труда.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                От: Академик Ангел Балевски

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Прочее темата е в раздел наука. Ако ще става за депутати - казвайте да ви спестя труда.
                Че лошо ли е науката да влезне в парламента - една славна традиция от Татов Златен век ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Академик Ангел Балевски

                  Марката е СETEF - правеха джанти за рено първоначално.
                  Прочее - Чубриков караше с такива джанти, които бяха прототипни.
                  В последствие - това се превърна в серийно производство за рено

                  Николай, не бива да не знаеш такива неща! Гордост за Българското Машиностроене е!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Академик Ангел Балевски

                    Гоблин, аз помня статията в Работническо село да този завод. 2000000 джанти със 120 души персонал. В България същия със 800 души и ..нищо като производство. Заводът във Франция, ако правилно помня, е бивша шивашка фабрика.
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Академик Ангел Балевски

                      Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                      Гоблин, аз помня статията в Работническо село да този завод. 2000000 джанти къс 120 души персонал. В България същия със 800 души и ..нищо като производство. Заводът въ Франция, ако правилно помня е бивша шивашка фабрика.
                      Недей тъй! Тука се е случвала нАучно-развойната дейност. Там - търговската част.
                      Ходил съм в тоя институт - в коридорите бяха закачили няколко вида лети джанти, на бюрото на някакъв шеф - тропната още една. Пепелникът му (пушеше се тогаз) - малка джантичка. На наивния въпрос (не от мен зададен) откъде могат да се купят такива джанти - отговор: отникъде !
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Академик Ангел Балевски

                        Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                        ...В България същия със 800 души и ..нищо като производство...
                        Това ако някой още се чуди защо ни е сбъркан "капитализъмът" - пак поради съшите причини.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Академик Ангел Балевски

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Че лошо ли е науката да влезне в парламента - една славна традиция от Татов Златен век ?
                          Странно е за парламента, науката да влезе в парламента.... и да го замести... и да го изхвърли!

                          Тогава ще влязат хората, дето знаят и могат, и ще ометат празнодумците...

                          Че и "славна" традиция - ти де я видя такава тая традиция?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Академик Ангел Балевски

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Ходил съм в тоя институт
                            В кой - поточно?
                            И къде - още поточно?

                            И какво си правил там, и най-вече - какво си направил там, с което да се похвалиш тук?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Академик Ангел Балевски

                              Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                              ...В България същия със 800 души и ..нищо като производство. .
                              Кой е завода?
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X