Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Код за радио ML W163

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Код за радио ML W163

    Здравейте колеги,

    В състояние ли някой да предостави кода за оригиналното радио за посочения модел по номер на рамата. От Балканстар казаха, че могат да го дадат само на място. Ако е възможно, бих си спестил ходенето до там. След смяна на акумулатора на новозакупения автомобил, радиото иска код.

    Поздрави!

    П.С.
    Номерът на рамата е
    WDC1631131X763992

  • #2
    От: Код за радио ML W163

    Какво е радиото,че аз къффф го изядох с една Е-класа с радио audio 20 command...?
    Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
    Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
    Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
    Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

    Коментар


    • #3
      От: Код за радио ML W163

      Това е радиото

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_img_20151215_194707.jpg
Прегледи:1
Размер:74.8 КБ
ID:5695059

      Коментар


      • #4
        От: Код за радио ML W163

        Ще трябва да го извадиш и да видиш има лепенка с кодове и сериини номера на него те трябват да се разчете код.
        Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
        Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
        Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
        Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

        Коментар


        • #5
          От: Код за радио ML W163

          Това е първия Мерседес, на който не мога да извадя кода на радиото по предоставения VIN.
          Много странно е това.

          Коментар


          • #6
            От: Код за радио ML W163

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Това е първия Мерседес, на който не мога да извадя кода на радиото по предоставения VIN.
            Много странно е това.
            Тайно се надявах,след като видиш темата,да предложиш решение ама щом и ти си безпомощен,трябва "представителна намеса".
            Понеже ти обещах да ти кажа какво стана с COMANND-а за който те тормозих.Ами нищо-нищо ама от сърце,и накрая го закарах с нежелание в Б....н Стар,а те пък ме изумиха,взеха ми само 35 лв и оправиха пръчката да свири,и тя като свирна заработи и всичко около нея........
            Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
            Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
            Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
            Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

            Коментар


            • #7
              От: Код за радио ML W163

              Благодаря на всички отзовали се. Явно решението е само Балканстар.

              Поздрави!

              Коментар


              • #8
                От: Код за радио ML W163

                Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                Тайно се надявах,след като видиш темата,да предложиш решение ама щом и ти си безпомощен,трябва "представителна намеса".
                Понеже ти обещах да ти кажа какво стана с COMANND-а за който те тормозих.Ами нищо-нищо ама от сърце,и накрая го закарах с нежелание в Б....н Стар,а те пък ме изумиха,взеха ми само 35 лв и оправиха пръчката да свири,и тя като свирна заработи и всичко около нея........
                Брех, тия в последната инстанция потвърждават виждането, че там не познават парите..
                Или проблема е бил толкова нищожен...
                Съжалявам, че не успях да ти помогна, и искрено се радвам, че толкова леко си решил проблема.


                Първоначално публикуван от HTR Преглед на мнение
                Благодаря на всички отзовали се. Явно решението е само Балканстар.

                Поздрави!
                Колега, не бързай с БС.
                Както горе Светльо писа, виж аудиото, като го измъкнеш, и го вземеш в ръце. В доста случаи кода е записан на някоя лепенка по него. Свали серийния номер на аудиото, както и точния му модел. Снимай стикера, за най-сигурно. Има разни кий-генератори, които в общия случай не вършат работа, но докато не се пробва всичко, не бива да се бърза към БС.
                Аз, естествено, не съм кой-знае колко разбиращ, ама имам още един скрит коз. Имам едни приятели сред руските мерсоводи, дето може да ударят едно рамо.

                То колата вероятно ти е новичка, и ти е мерак всичко да е на шест, ама изчакай още малко.

                Всъщност, първо ще питам там, и после ще сваляш аудиото.
                И най-важното - прегледа ли всички бумаги и книжки, дето са ти дошли с колата? Много, ама много вероятно е кода да е записан някъде там.
                Всичко петцифрено е потенциален код.
                При трикратно въвеждане на неправилен код аудиото се блокира, и трябва да престои петнадесет или двадесет минути при включено захранване, за да се раблокира.

                Чакай още малко.

                Коментар


                • #9
                  От: Код за радио ML W163

                  Мда, нещата взеха да се разплитат.
                  Тая кола е излязла от фабриката оборудвана с говорители, обаче без аудио.
                  Следователно, код за радиото не може да се извади от ВИН.
                  Въобще не съм предполагал, че има и такава опция - без аудио.

                  Много вероятно е и в БС да не помогнат в тоя случай.

                  Свалянето на аудиото почва да се очертава като единствен изход.
                  Сваляй, снимай всичко написано и налепено по аудиото, и давай да го бистрим.

                  Мамка му и прасе, това е първия ми такъв случай. Заемам се със стръв, като за мен си, направо.

                  За да свалиш аудиото, трябва да имаш ключове за свалянето му. Понеже е безсмислено да си купуваш, вземи и си направи

                  Пиша ти ЛС.

                  Успех
                  Последно редактирано от Veni1; 19-12-15, 11:53. Причина: правопис

                  Коментар


                  • #10
                    От: Код за радио ML W163

                    Здравейте колеги,

                    Весела Коледа на всички!
                    Ребусът беше решен от сервиз за аудио в София, но не знам името му. На самото радио код нямаше. Благодаря отново на всички колеги за усилията.

                    Щастливо посрещане на новата година!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X