Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

    Здравейте, решил съм да си взема АТВ. Бюджета ми е до около 7000лв. Досега не съм имал но от доста време съм се запалил и вече съм решил да си взема. Ще го ползвам за преходи в гората няма да се състезавам и прочие ,просто за удоволствие. Мисля че 4х4 е по удачен вариант за тази цел все пак ще се налага и по наклони да се изкачвам. Ще съм ви благодарен ако ме насочите както към избор на атв така и при добри сервизи и всичко необходимо за целта. Благодаря Ви предварително.

  • #2
    От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

    Сега няколко фена ще ме налазят ама дреме ми, CFMOTO брат, купих си едно, сега си купих още едно и не защото първото се развали, а направих грешката да е къса база. И двете са на по 5000 км офроуф, имат регистрация, но аз ненавиждам да ги карам на асфалт, накладки филтри и масло, на едното се скъсаха втулките на задните амортисьори но за 10 лв толкоз, а и ауспуха на първото, но причината беше от предишна неправилна намеса от другия собственик. Другото са пластмасите дето им разгонвам фамилията по коловозите и калта. Само като пример средната част между калниците 60 лв. Ако го няма за 10 работни дни е при теб.
    Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

      Няма какво да те налазват, аз съм на подобно мнение...Най-добрия избор за машина, е тази, която може да се подържа адекватно !

      Коментар


      • #4
        От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

        Всичко зависи от това с кого ще караш . Ако има с кого АТВ то да е като техните или поне от един и същи клас .

        Коментар


        • #5
          От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

          Най-доброто за тези пари е Honda Fourtrax 420 Fi 4х4 или Honda Foreman 500 4х4. Много здрави АТВ -та най-добрите в бюджетния клас, много подходящи за тип разходка както си описал. Най-икономичните двигатели при АТВ - тата без аналог. Евтини части много разпространени модели и безпроблемна работа на всички възли по АТВ-то.
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #6
            От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

            Здравейте!! Интересуваме разход за тези два модела Honda Fourtrax 420 Fi 4x4 Honda Foreman 500 4х4 ??? Още едно въпросче от двете кое атв е по добър вариант от двете хонди и Yamaha Grizzly KODIAK 450 4x4 ? За леки разходки главно ще е искам по икономично атв до сега съм имал поларис спортманс 450 куб но много ми харчише!!

            Коментар


            • #7
              От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

              Щом искаш икономичност забрави за Кодиак 450 той си гори 11/100 и нагоре ако го тормозиш. Хондите горят между 6-7/100 и са най-икономичните 4х4 АТВ-та който се произвеждат въобще. Разликите между Фортракс 420 и Фореман 500 е основно, че първото ако са едни и същи години е инжекцион а другото карбуратор. Другата основна разлика е че 420 е с водно охлаждане а 500 е със въздушно+ маслено охлаждане. Според мен въздушно масленото е по добро но пък между инжекция и карбуратор е по добре инжекция. Като цяло много здрави и безпроблемни АТВ-та са и двата модела. И двата модела са идиотоустойчиви и със сравнително евтина поддръжка.
              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

              Коментар


              • #8
                От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

                Благодаря за информацията!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.
                  • vampir4o е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите.
                  Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                  Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на ATV 4х4 до 6-7000лв.

                    Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                    • vampir4o е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите.
                    не го е превишил, просто още няма право на ЛС...
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X