Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За децата и двора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За децата и двора

    Здравейте
    Реших да споделя какво може да направи човек с малки деца, малко железа и един свободен летен ден.
    Трябват Ви тръби, малко ламарина и инструменти за рязане и заваряване. Не съм снимал процеса на работа, но пък това неса свръх сложни изделия. резултата си личи. Най-малкия ефект е, че големия неще да се прибира в София /Не че на мен ми се прибира/.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: За децата и двора

    Пързалката е идейна.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: За децата и двора

      Браво
      ще почерпя опит...
      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

      Коментар


      • #4
        До: За децата и двора

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Пързалката е идейна.
        + Пързалката и мен ме радва
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #5
          До: За децата и двора

          По принцип на втория етаж пиете ли?Шегувам се,поздравявам те за красивото и оптимално решение.Пък и щом на децата им харесва ,още повече адмирации.
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • #6
            До: За децата и двора

            И ядеме и пиеме Не се вижда много обаче отгоре има една терасааа. А гледам съм хванал и фурната /на втората снимка/, ма то е друга история.
            За пързалката само жените леко протестират, в същия момент в който подгонят големия /3г. и 10месеца/ той вече им се хили от пясъка

            Коментар


            • #7
              До: За децата и двора

              идеята е върха
              само една дребнава забележка: аз бих отдалечил тази обтяжка от пързалката или пък бих й нахлузил изолация за тръба.
              Прикачени файлове
              Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

              Коментар


              • #8
                До: За децата и двора

                Много е хубаво и със здраве да си го използвате.И аз ще си позволя една дребна бележка:Сложи нещо заоблено на долния край на червените тръби на пързалката-ще изглежда по-завършена и ще е по-безопасна.Деца са това,не знае човек какво ще им щукне,а и ти ще си по-спокоен.
                Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                имат право да гласуват на избори.

                Коментар


                • #9
                  До: За децата и двора

                  Браво,супер идея и изпълнение.Децата сигурно са много доволни

                  Коментар


                  • #10
                    До: За децата и двора

                    Трябва да се добави на долния край на самата пързалка, не само на тръбите. Това го отчитам. Иначе обтяжката незнам защо изглежда така близо, но всъшност и на мен ми е трудно да я стигна с ръка, като пробах пързалката.
                    Искам още критики и забележки, за първи път правя такива работи и са ми интересни всякакви гледни точки!

                    Коментар


                    • #11
                      До: За децата и двора

                      На мен ми е интересно какво е това точно срещу пързалката? Спирачка, ако ти е голяма засилката ли
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: За децата и двора

                        Според мен е някво тунелче.
                        Браво за детската площадка, но бая време си си играл май.
                        Но си заслужава.
                        [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                        Коментар


                        • #13
                          До: За децата и двора

                          Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                          На мен ми е интересно какво е това точно срещу пързалката? Спирачка, ако ти е голяма засилката ли
                          Той си го е написал,"фурната"-според издържано в общия цвят и фон барбекю.Предполагам де.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • #14
                            До: За децата и двора

                            Браво на теб, деца късметлий.

                            Затапи всички отвори, заради осите да не направят на пролет гнезда вътре. На гумата синджира фиксиран ли е?
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #15
                              До: За децата и двора

                              Това срещу пързалката е стар варел - сега тунел, който май ще отиде под пързалката. Синджира на гумата е фиксиран, обаче на самата гума и предстои уволнение, понеже засега никои не се вози там. На нейно място ще направя още една люлка, само че с тръби вместо синджир, че синджира подскача, усуква се, абе по-нестабилен е. Последното знам от опит, щото до пради 5 години от другата страна на тая къща си стоеше люлката на която съм се "возил" аз като малък, със всичките му изхвърчания в движение, падания и така нататък.
                              Виж конкретно за дупките и осите не се бях сетил. Благодаря Ви за мненията, радвам се, че Ви харесва!
                              Поздрави.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X