Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

    Аз и друг бъг намерих на тоя телефон - при блутут хендсфрии активирано - уайфай мрежата е ужасна - прекъсва, бави и т.н. ,ама си ползвам жични слушалки и проблеми няма. Това да му е кусура, а и за тея пари ...смятам, че е добър телефон. А за батерията - зависи и колко се пипа...моята даяни 2 дена...иначе, ако се заиграя 1 ден. За това има външни батерии.

    Коментар


    • #32
      От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

      Определено ще е офтопик, но аз го смених... мнооого доволен от това с Asus Zenfone 2, не мога да го нахваля това животинче, освен батерията (отново), но и аз попрекалявам
      Честно казано съм в пълно недоумение защо не се прокламират истинските достойнства на устройствата, примерно същия Asus Zenfone 2 е с две *активни* карти едновременно, можеш и 4 разговора да водиш, не ти спира нета, когато провеждаш разговор по която и да е от картите... Вграден запис на разговорите, просто го включваш и то си работи, не експериментираш от Google play... и такива подобни. Мисля, че новата ми любима марка телефони е асус. Да не говорим, че конкретното апаратче е с 64 нанд и 4 рам, даже гледам пуснаха модел с 256 нанд! До момента (втори месец) никакви бъгове не съм открил...

      Коментар


      • #33
        От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

        Zenfone 2 имам от около 5-6 месеца.
        GPS-a му от началото работеше когато си поиска, а от 2-3 месеца насам изобщо не отлепя.
        Изключително дразнещ дефект.
        Тези дни ще го връщам за гаранционен сервиз.
        Георги Тонев

        Коментар


        • #34
          От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

          Съжалявам, колега! Желязо, винаги може да направи парчета. Аз все още съм на същото мнение и със сигурност следващия ми телефон ще е тази марка, само да изкарат с по-голяма батерия моделче... Успех със сервиза!

          Коментар


          • #35
            Re: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

            Колеги не му мислете толкова, всички се правят в китай и всички дефектират.
            Асус а е доста приличен телефон за цената си, камерата му е много добра, фокусира бързо, дисплея не е лош.
            Заслужава си.

            Коментар


            • #36
              От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

              Здрасти!Абе мамка МУ имам мноу гадна екстра!Начи,ползвам го посочения телефон с хендсфриЙ Плантроникс М 75!Блутуут слушалка демек!И кат свърша разговор и почва да ми пее песна някоя дет съм качил примерно!!!Е ровИх по менюта секакви ама не мога да намеря от де да спра тая екстра бе!!!МОЛЯ ВИ помогнете!!!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #37
                От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                Здрасти!
                Не ми е в ръцете телефона, но така или иначе ползвам и същото хендсфри... Това, което ми идва най-спешно на ум е да изключиш хендсфрито от режим плейване на мултимедия. Така би трябвало само за разговори да си го ползваш.

                Коментар


                • #38
                  От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                  Това е в настройките на Bluetooth, конкретните настройки за всяко сдвоено устройство (зависи от версията на андроида донякъде, но ще ги има и при теб)

                  Коментар


                  • #39
                    От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                    Жив да си,станА!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                      Добре де, в крайна сметка този P8 lite бива ли го в средния клас?
                      Решил съм да си купя резервен телефон в рамките на 300-400лв и се замислям върху него.
                      Поздрави.
                      Георги Тонев

                      Коментар


                      • #41
                        Re: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                        За мен става.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                          За мен става, за по-точно към 75%.... Бих искал по-издържлива батерия, оттам свалям и процента.

                          traun, супер

                          Коментар


                          • #43
                            От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                            Здравейте колеги, обикалям служебно по магазините на Мтел и всеобщото мнение е доста добро. Аз също си взех хохавей ,но gx8 и на мен ми допада повече заради размера. Много бързо може да го вкараш в работен режим и да снимаш с телефонен поне за мен е много хубава екстра.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                              Ами аз го тормозя от една година и съм доволен,ОБаче,преди десетина дни взехме на полвинката LENOVO K6 NOTE и съм очарован от тоз модел!!!!Фул HD екран 5,5 инча,батерия 4000,РАМ 3 гига,пръстов отпечатък....абе много ни кефи!!!!

                              А иначе за хуйвея,тази сутрин ми изплю некви ъпдейти и след тях определено работи по добре!Има един оптимизатор дето преди стойностите му бяха 60-65%,след ъпдейтите стои на 35-40%!Преди някак си като набираш номер от клавиатурата,натискаш цифрата която ти трябва и той се замисли малко пък тогаз я изпише на екрана!Ако набираш цял номер без да правиш пауза между отделните цифри,не смогваше винаги да отреагира!Е,след тази сутрин и тоя проблем го отнЕма!
                              Последно редактирано от traun; 29-12-16, 14:06.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Huawei p8 lite - въпрос към знаещите!

                                P8 Lite е модела от 2015-а, наследника му е P9 Lite, който освен другото е и с по-голяма батерия (3000 mAh). Гледам се намира по 430-440лв. с ДДС, та е горе-долу в бюджета на Ясен. Камерата обаче не е със стабилизация, което за мен е минус, но предполгам е заради цената. Рашънките като цяло са доволни от него (визирам темата в 4pda.ru).
                                Пробвах преди няколко дни - добре ми се стори, но препоръчвам да се тества на живо, защото корпуса е плосък и на не на всеки му е удобно на ръката. Повечето хора са свикнали на леко извит гръб на телефона, по краищата - по-удобен за хващане, а хубавейчето е напълно плоско.
                                Последно редактирано от Vitku; 29-12-16, 15:25.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X