Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прехвърляне на запаметени позиции от един на друг GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прехвърляне на запаметени позиции от един на друг GPS

    Здравейте, да ви питам има ли възможност да се прехвърлят запаметени точки от един апарат на друг и ако може как да го направя, става въпрос за Гармин Астро 320?

  • #2
    От: Прехвърляне на запаметени позиции от един на друг GPS

    Първото за което се сещам е: през компютър. Неведнъж съм си местил точките така, предполагам ще могат да се прехвърлят и на друго устройство.
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #3
      От: Прехвърляне на запаметени позиции от един на друг GPS

      Първоначално публикуван от дядо Ники Преглед на мнение
      Първото за което се сещам е: през компютър. Неведнъж съм си местил точките така, предполагам ще могат да се прехвърлят и на друго устройство.
      Копирах всички папки на компютара, но знаеш ли кой файл е с тези точки?

      Коментар


      • #4
        От: Прехвърляне на запаметени позиции от един на друг GPS

        Не съм запознат с конкретното устройство. Но ето какво знам по принцип.

        На различните устройства на Garmin точките се записват (съответно четата) на различни места. Обикновено файлът е с разширение gpx. Виждал съм да се намират в папка Garmin, но и на други места (нямам в момента кабел за устройствата и не мога да проверя). На nuvi серията всички точни са в current.gpx (може и да е Current.gpx) и устройствата не четат други файлове. На eTrex серията може да са в други файлове и устройството може да чете повече от един файл (това става автоматично).

        Моя съвет е да претърсиш свалените файлове за *.gpx файлове и после ръчно да ги прегледаш, за да разбереш къде са точните (формата не е сложен, а иментата на точките, които търсиш трябва да могат да се четат директно). После, ако ги прехвърляш на друго устройство от същата серия - просто копирай файловете (но ще замажеш всичко на новото устройство). Ако е на устройство от друга серия ще ти се наложи да намериш къде да сложиш файловете (и как да се казват).

        Коментар


        • #5
          От: Прехвърляне на запаметени позиции от един на друг GPS

          Благодаря ви за помощта, уж се оправих.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X