Обява

Свий
Няма добавени обяви.

maxxis trepador/crawler

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • maxxis trepador/crawler

    Някой има ли преки впечатления от тези два модела , проходимост в кал , поведение на асфалт износоустойчивост абе кой квото знае да казва

  • #2
    От: maxxis trepador/crawler

    Здравей,
    Maxxis trepador 30x9.5x15 монтирани на 7J джанти на самурай. Поведението на мокро по завои със скорост около 50-60км/ч е леко лошо след монтажа на 2.0 мотор. Задницата се опитва да бяга. На неутъпкан сняг около 20-30см се спрявят добре. В кал също са добре но не като силверстона разбира се. Монтирани преди около 2,5 години и като се използват за основни гуми имат пробег около 18 000км - остават около 35-40% според мен. Другото което мога да споделя от лични наблюдения тук в UK съм посетил до момента около 4 състезания тип траял 70% от джипките бяха с trepador но в размер над 35'.
    „глупава глава на краката почивка не дава”

    Коментар


    • #3
      От: maxxis trepador/crawler

      идеята ми е възможно най-кална гума , като исключим силвърстоуна и тракторната , защото искам и по асфалт да карам а силвърстоуна много се търка а тракторната освен за гора за друго не става, за това съм се ориентирал към тези два модела на максис , размера ще е 35 или 37 в зависимост от това колко см са...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X