Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

    Е честно ,писна ми ,то не бяха лагери,хъбове,семеринги карета маншони,пут.и ма.ни и така нататък.Карам по разходки ,на комплекти са ми 31-ци АТ и Екстреми на Силвърстоун,Само предния мост страда.Повече от година и половина машината не се предава,мотор трансмисия и т.н. държат .
    Сам си я правя ,че то ако трябва да плащам и труд ,отиде та се не видя.
    Някои каза Исузу родео,хубаво ама има ли минал чиляк по тоя път да даде съвет.
    Сега отговори от рода купи Патрул ..няма да гледам на сериозно,ако съм искал камиони де съм взел досега.
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

    Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
    ....
    Някои каза Исузу родео,хубаво ама има ли минал чиляк по тоя път да даде съвет...
    Алекс е с такива Исузови дифове, мисля че не би имало проблем да сложиш, но трябва да бъде съобразено предавателното число спрямо задния диф...., виждал съм фронтера и с патрулски мостове, но разправията а и самите мостове струват едни пари...., та Алекс ще драсне един ред, като види темата ти.

    Коментар


    • #3
      От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

      Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
      ....Някои каза Исузу родео,хубаво ама има ли минал чиляк по тоя път да даде съвет.
      Сега отговори от рода купи Патрул ..няма да гледам на сериозно,ако съм искал камиони де съм взел досега....
      До сега не съм чул някой тук във Форума да се е похвалил с подобно нещо .
      Не че е невъзможно , но принципно е такава заигравка , че наистина не си струва .
      Щом си стигнал до този етап в мисленето , по- добре действително сменяй марката . ( Патрула не е задължителен . Има и Геги и Диско и .....че и Ужаска даже )

      Всъщност , ако има нещо което да не ми харесва във Фронтерата , то е предното окачване ...не че няма китове де , но не си струва разправията .

      ПС . Сега се сещам , че май Фанатик беше снимал един преден мост от Гега , заканвайки се че започва трансплантации , ама май беше колкото да ни плаши, или по-скоро : да ни текат лигите
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 04-12-15, 21:02.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #4
        От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

        Точно всичко по предницата е зле.Иначе машината е добра ,за УАЗ посмъртно не мисля ,Гега-та е извън всякакви нормални бюджети(ще ме изгонят от у дома) Само Дисковците ме влачат,но там е една секта страшна работа.
        Има разни проекти ,но все извън България........
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар


        • #5
          От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

          И една 4-буквена марка с индиански корени ....
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            И една 4-буквена марка с индиански корени ....
            Абе то има и една държава , дето и викат Страната на изгряващото слънце . Ама дали дедо му е индианец , или самурай , тоя мост требе да се лови за шасито по някакъв начин - я с пружини я с ресори . А па нещо за шенкели , сфери , ... кормилни щанги , накрайници ...че и железар за целата работа ше требе . С Ц 11 и Фрониус .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • #7
              От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Абе то има и една държава , дето и викат Страната на изгряващото слънце . Ама дали дедо му е индианец , или самурай , тоя мост требе да се лови за шасито по някакъв начин - я с пружини я с ресори . А па нещо за шенкели , сфери , ... кормилни щанги , накрайници ...че и железар за целата работа ше требе . С Ц 11 и Фрониус .
              Ми то затова на такивата работи им викат проекти.

              П.П. Освен железарите-виртуози ще требе и един Левон Хампарцунян за "съмишленик".
              Последно редактирано от коко келеша; 05-12-15, 06:19.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                ПС . Сега се сещам , че май Фанатик беше снимал един преден мост от Гега , заканвайки се че започва трансплантации , ама май беше колкото да ни плаши, или по-скоро : да ни текат лигите
                Ааа Владо, приключих аз с тези изпълнения. Това е за милионери на свободна практика

                А пък иначе до сега лошо от предното на фротерите ми не съм видял. Освен трошенето на корони другото е здраво.
                Иначе към автора на темата, какво пък толкова да се чупи? Каретата са ясни, без подръжка и на милион километра си се сменят, ама да не мислиш че на целия мост не страдат лагери сфери, семеринги и карета?
                Ако пък те плашат машноните не ходи в гората ( тука много зависи какви купуваш. ) аз до сега не съм късал маншон, обикновено се разпадат и нацепват след 7-мата година, ако взимаш истински. Същото е и с лагерите.
                Та помисли какви части влагаш, а не да се чудиш какви мостове да слагаш, което определено ще излезе в пъти повече.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

                  Вие сте големи екстрмисти бре - аз за 45х км. при мен и след незнайно колко при предния собственик съм сменил само биалетки (когато я купих просто висяха откачени ) и амортисьори (по моя инциатива - старите си бяха ок). А, и никога не съм карал с оригиналния размер гуми ....

                  Според мен, ако предния мост на някой му идва слаб е хубаво цялостно да си осмисли дали Фронтерата му се вписва в концепцията! Освен, ако не е луд фен с пари на "пълна промяна"
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

                    Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                    Е честно ,писна ми ,то не бяха лагери,хъбове,семеринги карета маншони,пут.и ма.ни и така нататък.Карам по разходки ,на комплекти са ми 31-ци АТ и Екстреми на Силвърстоун,Само предния мост страда.Повече от година и половина машината не се предава,мотор трансмисия и т.н. държат .
                    Сам си я правя ,че то ако трябва да плащам и труд ,отиде та се не видя.
                    Някои каза Исузу родео,хубаво ама има ли минал чиляк по тоя път да даде съвет.
                    Сега отговори от рода купи Патрул ..няма да гледам на сериозно,ако съм искал камиони де съм взел досега.
                    Предното окачване на Фронтерата става консуматив, когато започнеш да я караш интензивно в гората.
                    По принцип може да се сложат мостове от Патрол - в миналото имаше една такава, ама не ми се рови назад да търся темата.
                    Юлиян прави нещо такова в момента:
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...96#post2787196
                    Въпросната пълна промяна също излиза едни много пари.

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Алекс е с такива Исузови дифове, мисля че не би имало проблем да сложиш, но трябва да бъде съобразено предавателното число спрямо задния диф...., виждал съм фронтера и с патрулски мостове, но разправията а и самите мостове струват едни пари...., та Алекс ще драсне един ред, като види темата ти.
                    При мен само предният диф е от Исузу. Такава замяна по принцип не е икономически изгодна. Иначе предният диф от Исузу е по-здрав - в моя случай: несчупваем. Просто преди дифа винаги ще се счупи нещо друго.

                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    Вие сте големи екстрмисти бре - аз за 45х км. при мен и след незнайно колко при предния собственик съм сменил само биалетки (когато я купих просто висяха откачени ) и амортисьори (по моя инциатива - старите си бяха ок). А, и никога не съм карал с оригиналния размер гуми ....

                    Според мен, ако предния мост на някой му идва слаб е хубаво цялостно да си осмисли дали Фронтерата му се вписва в концепцията! Освен, ако не е луд фен с пари на "пълна промяна"
                    Е ти какво да счупиш... не идваш по разходки
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

                      Интересни факти за целия преден мост. Той има шарнири, лагери на главините, поллуоски, карета ДВЕ на брой, маншони на каретата или свери със специлни уплътнители, носаччи ТРИ на брой, биалетки, реактивна щанга и твърди ръкави с който да удряш каманяците. Разликата е във две вътрешни карета и един носач, а, и във това че много трудно можеш да удариш моста, а, и във просвета. П.П. Височината на джипа е във растоянието от земята до дифа. Тия от дакар сигурно са глупави че карат независимо, Паджеро Ево дори отзад е с независимо.
                      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                      Коментар


                      • #12
                        От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

                        Чакам мнения за порталните мостове и цената им
                        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                        Коментар


                        • #13
                          От: Цял мост отпред ,от какво на 2.2 бензин

                          Ето малко как става със цял мост : )Най добре се вижда на втората минута.
                          https://www.youtube.com/watch?v=sY_4bzGepzA

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X