Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за атв с полуавтоматични скорости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за атв с полуавтоматични скорости

    Здравейте Колеги, моля дайте съвет, от скоро съм собственик на Китайско АТВ Bashan BS250 S5B 4х2 полуавтоматик 5+1R. Китаеца е се оказа доста корава машинка, но в събота на един доста сериозен наклон ми направи впечатление, че в най-трудните участъци двигателя заглъхва и угасва. Интересното е, че след няколко секунди го паля отново и от същото положение тръгва да катери без проблем. След този "тормоз" по наклона започна да се чува нещо като удари или по-точно като тласък идващ от двигателя или диференциала (не мога да преценя ). Направи ми впечатление и задна скорост започна да се включва доста трудно.
    Колеги въпроса ми е има ли нещо по-специфично при работата с полуавтоматични скорости. Не съм карал досега атв с полуавтоматични скорости и се притеснявам да не съм счупил скоростите или съединителя. Колеги Моля Ви, дайте малко мнения и съвети относно полуавтоматични скорости на китайско атв.

  • #2
    От: Съвет за атв с полуавтоматични скорости

    Не го мисли толкова ами го отваряй докато не е станало по-зле. Всичко по кутията и по двигателчето е по 30-40лв макс така че хич да не ти пука. Вчера затворих моя след основен ремонт и ти го казвам шото видях че не е страшно

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X