Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко глътки зимна свежест в Понор планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Няколко глътки зимна свежест в Понор планина

    Супер, снимките са като за журнал за природата...освен това ме върнаха в далечната 95-та....поделението на Понор ...година и половина гледах тези планини и не им се нагледах, от другата страна беше Дръмша, дето старата войска ходеше с "кразо" 'гат е пияна...да си допие ...а кразо, беше от тия най-големите 6х6...директно през баира...ужас... ...20 години от тогава...остарЕх...а от другата страна светеше Софията...да ма отпуска не пускаха, така че само с overview на столицата се разминавах , който е бил - знае к'во е ... да си на 20 годин' а пред тебе един град пълен с да не казвам какво

    Коментар


    • #17
      От: Няколко глътки зимна свежест в Понор планина

      Разкошни снимки, братче, разкошни! Блазе ти, майсторска работа, направо за Нешънъл Джиографик!
      Малко настрани от Темата, понеже колегата преди мен спомена, та се сетих: поделението в Понор беше /по памет/ наказателно поделение на ВВС, май беше секретно ракетно поделение. Когато служех в Божурище през 93-та, всички ''издънки'' ги пращаха в Понор, казваха, че било като в ГУЛАГ - зимата студ на умиране, лятото жега до пръсване, чанч, тактики, бой, мизерия, глад, жажда /водата я карали от някъде си с водоноски, така поне ни разказваха/. При нас имаше некъф селски бабаит от не знам си къде, издънките му бяха денонощни, ама бил връзкар та все някак си му се разминаваше. Бях в отпуск и като се върнах имаше интересни новини - поредната пиянска вечер, в спалното нахлуват 3 говеда, сержанти от ВП и буквално го размазват от бой. Оттам в Понор. Явно в щаба на Дивизията и лично на ген. Дочев им писна от тоя боклук. След няколко месеца тоя същия дойде с един старшина с джип да вземат нещо от вещевия склад. Беше жив труп, има-няма 70 кила, а го помня към 120. Пребледнял, трепереше, остриган и на ''носачи'', а беше пред уво. Жалка картинка, просеше цигари. Та така.
      Последно редактирано от мишоци; 13-12-16, 01:15.
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #18
        От: Няколко глътки зимна свежест в Понор планина

        А аз се чудех какви са тия остатъци от сгради в нищото.

        ... освен, че толкова къртичини на едно място не бях виждал !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X