Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся седло за ц8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся седло за ц8

    Здравейте колеги,скоро пак се сдобих с въпросното стругче (ц8 ),но при пренасянето или аз не съм обърнал достатъчно внимание се оказа, че седлото липсва.Моля някой ако може да помогне да си намеря седло да пише,или да ме потърси на тел 0988345529.
    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Търся седло за ц8

    Още се търси седло за ц8,може и само долната част,или горната...

    Коментар


    • #3
      От: Търся седло за ц8

      Издирването продължава...

      Коментар


      • #4
        От: Търся седло за ц8

        ЗММ Металик Пазарджик .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Търся седло за ц8

          Още се издирва задно седло,независимо от състоянието,може и само долната част.

          Коментар


          • #6
            От: Търся седло за ц8

            Търсенето продължава,може и някакъв бартер за части за Ц5,имам един за части.

            Коментар


            • #7
              От: Търся седло за ц8

              Колега звънни на този човек:088 9480923 от пазарджик е и търгува с металорежещи машини има много части и инструменти за тях.

              Коментар


              • #8
                От: Търся седло за ц8

                Благодаря за съдействието колега,днес звъннах и човека каза че може да намери,цената ще е 420 лв което изобщо не ме устройва.Търсенето ще продължи,в никакъв случай не търся подаръци още повече че е повече от нужна част за работата на струга но това е прекалено.Правя опити за изработка но за сега не особенно успешни,за това и дори само долната част от седлото ме удовлетворява.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся седло за ц8

                  По-евтино няма да става, освен ако не го намериш от някой пункт за вторични. За информация - напречен винт с гайки за C11 преди 5 години беше 120лв, сега е 300 и кусур. При един и същ човек.

                  Изработката надали ще ти излезе по-малко (даже е почти сигурно че ще ти излезе по-скъпо), но поне ще е направено за твоя струг - идеалното "центроване" е да го престържеш на струга, на който ще се ползва, след като си го привел до заводски или максимално близки до тях параметри по отношение на успоредност на вретеното спрямо паралелите. Задно седло, взето от вторични никак не е сигурно че ще стане на твоя точно струг без подлагане и/или шаброване например.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся седло за ц8

                    Първоначално публикуван от divroker Преглед на мнение
                    Благодаря за съдействието колега,днес звъннах и човека каза че може да намери,цената ще е 420 лв което изобщо не ме устройва.Търсенето ще продължи,в никакъв случай не търся подаръци още повече че е повече от нужна част за работата на струга но това е прекалено.Правя опити за изработка но за сега не особенно успешни,за това и дори само долната част от седлото ме удовлетворява.
                    Е колко мъка има по този свят!!! Аз търся същото прословуто задно седло но за Карт е2н. На теб поне са ти дали цена. Аз и дотам не съм стигнал!!!
                    Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся седло за ц8

                      Mъката продалжава,принципно пасването на седлото ще стане ако е от новия модел,въпроса е да се намери.
                      Колеги,повечето от нас са занаятчии и взаимопомоща е от съществена важност.Принципно ако има подфорум за части ще е от полза за всички и цените ще са по човешки.
                      Ако някой има нужда от части за Ц5 аз съм на среща има комлектна скоростна кутия задно седло и супорт...Може и някакъв бартер да се измисли.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся седло за ц8

                        Дай размер на направляващите .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся седло за ц8

                          http://www.olx.bg/ad/zadno-sedlo-za-...tml#c025c3704f Виж това.
                          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся седло за ц8

                            Още едно.
                            Взимай едно от двете, едвали ще намериш по евтино.
                            http://www.olx.bg/ad/zadno-sedlo-za-...tml#832f5cf73e

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся седло за ц8

                              Иха!!! Сега ако изскочи и нещо за карта..... Дали не са крадени един от друг? А как се мери размера на направляващите?
                              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X