Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

    Чудя се какво да избера Yamaha Raptor 660,350 или Kawasaki Kfx 700.

  • #2
    От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

    Оп без малко да забравя да допълня. Висок съм 1,65 тежа 85-90кг. Разполагам с 4000лв. Много се притеснявам че KFX-а ще гори много и (нали знаете какви сме ние българите като свършат пачките, превключваме на режим пестене ) ще седи в гаража и ще гние без да се ползва. Raptor-а пък си викам е 350 кубика 2 пъти по-малко от другия дзвер. За Raptor 660 чух достатъчно критики и се отказах от него. Kfx-и видях в нета 2, единия 2006 година, другия 2004 и двата за по 4000лв.Raptor-и намерих 2 2006г. за единия за 3800, другия за 3160. Давайте предложения за други марки и модели и съвети за тези които съм изброил.

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

      Не знам но аз харесвам 350 наистина KFX700 гори 12/100 ако го караш както си трябва си гори 15 до 17 на 100 но пък е автоматик и ако не си карал атв до сега със ръчни скорости ще е по добре кфх700 но ако си имал опит със ръчни скорости 350-та е за теб просто не гори много мисля че 4 или 5 на 100 гореше но не съм сигурен ! което и да земеш здраве да е задължително си копи екипировка и леко със завоите
      Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 24-12-15, 08:41.

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

        Раптор 350 гори почти колкото Раптор 700. Но това за разхода на машина в гората е много, много разтегливо.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

          Давайте други предложения за модели ATV-та до 4000 лв. и минимум 400-450cc.

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

            На доста от нас новобранците запалили се по АТВ ще ни е полезна всякаква информация и предложение за по читавите АТВ които са минимум 400-450cc . Не всеки от нас има познати който са в този спорт с години и биха им оказали съдействие в избора на на една добра машина при това ако е възможно на най добра цена за това е хубаво ако може някои да посочи тази и тази машина стават тази е пълен боклук и евентуално защо има това мнение от личен опит или от наблюдения над машините на познати . Ясна е работата че жена и кола (АТВ ) са на късмет а мъж и куче как ги научиш но все пак четейки мнения везните се накланят в една или друга посока та тези от вас с опит дето не ги мързи да драснат мнения нека го направят ще сме БЛАГОДАРНИ

            Коментар


            • #7
              От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

              Suzuki ltz не е лош избор за 400cc

              Коментар


              • #8
                От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

                Първоначално публикуван от rado_6i6a Преглед на мнение
                Suzuki ltz не е лош избор за 400cc
                Благодаря колега една от машините на който съм се спрял е посочената от теб но ме притеснява дали след време няма да ми дойде слаба каква е разликата примерно с КФХ 700 в мощността ???

                Коментар


                • #9
                  От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

                  Кфх-то е по мощно но и сузуки 400cc не е слаба работа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

                    Сузукито (поне моето) по документи е 29kW,а за Кфх незнам колко е , но определено има доста тяга.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Yamaha Raptor или Kawasaki Kfx

                      Здравейте! Отдавна не съм писал. Нещата с атв-то малко се позабавиха че отценките нещо не са добри. Та баща ми най-накрая го навих да помислим за някакво атв за лятото. По принцип съм от Варна и на 2 седмици и през лятото се прибирам на село. Искам да имам какво да карам. За първи път съм се зарибил толкова много по нещо. Бюджетът ми е малко ограничен - 4000-4500 лв. Насочил съм се към едно Kawasaki Kfx 2007г. за 4100 лв от мобилето зелено в София. На снимките изглежда много добре. Не мога да прикача файл за това моля ако има време да го погледне.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X