Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GoPro Hero 4 Black Edition

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: GoPro Hero 4 Black Edition

    Здравейте, след като смъкнете видеото от камерата - аз снимам на 720p, преди да го качите в интернет, компресирате ли го някак? Моите ги минавам през Sony Vegas, но нещо не се оправям с него. Онлайн конвентърите пък ги смачкват прекалено много и резултата е 360p в Youtube.
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #62
      От: GoPro Hero 4 Black Edition

      Аз все още не ги обработвам, но няма да ги качвам вечно сурови в тубата. Така че информация относно програми би била добре дошла.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #63
        От: GoPro Hero 4 Black Edition

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        От днес. На 1080p.
        Това изглежда гадно качество,онова в снега е друго
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #64
          От: GoPro Hero 4 Black Edition

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Това изглежда гадно качество,онова в снега е друго
          Защото е срещу слънцето, може би. А пък аз като го пусна от youtube на 1080 пак си е добро качеството, не знам.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #65
            От: GoPro Hero 4 Black Edition

            И двата клипа ги гледам на едно и също устройство,разликата е огромна
            поне при мен
            В настройките на тоя клип е макс 720
            И стои на квадрати
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #66
              От: GoPro Hero 4 Black Edition

              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
              Аз наскоро се сдобих с sjcam 5000+ разликата е че с ambarella чип същия като на gopro трябваше ми спешно затова избрах нея - серията 5000 е доста проблемна и цената и е леко завишена бих ти предложил да разгледаш SJ4000 Plus 2К
              4000 plus по добре ли е в сравнение със sj 5000
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #67
                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
                Здравейте, след като смъкнете видеото от камерата - аз снимам на 720p, преди да го качите в интернет, компресирате ли го някак? Моите ги минавам през Sony Vegas, но нещо не се оправям с него. Онлайн конвентърите пък ги смачкват прекалено много и резултата е 360p в Youtube.
                Притежавам 3 Plus Black Edition. Директно импортвам видеото в GoPro Studio-то. Обработвам го както ми допада. След това го експортвам, в 1080р, в нов файл. При последната задача имате възможност да избирате резолюция или за какви цели ще използвате новото видео. Предпочитам висока резолюция, въпреки тежеста на файла. Проблемът идва когато решите да качвате в тубата клип с дължина, по- голяма от 4-5- мин. Отнема ми часове.
                Лесна програма за обработка, която ползвам, е "Movie Maker".
                Качеството в Тубата, въпреки 1080р, е влошено в сравнение с експортвания файл. Проблемът си е в тубето, той реже очевадно. Не мога да твърдя, че споделеното важи изцяло за 4 Бляк, но се надявам да съм бил полезен.
                Имам бегъл поглед върху SJ 4000. Притежавах го за около седмица и го подарих на приятел. Причината, основно, бе в липсата на достъпен и лесен софтуер за обработка.
                Това видео е снимано с 3-ката-

                https://www.youtube.com/watch?v=OEjumY5GFGo

                А това с китайчето-

                https://www.youtube.com/watch?v=1VPSSMNStI0

                Поздрави и весели празници!
                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                Коментар


                • #68
                  От: GoPro Hero 4 Black Edition

                  Въпроса е за sj4000 plus
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #69
                    От: GoPro Hero 4 Black Edition

                    Относно програмите, както бях писал използвам Adobe Premiere Pro CC. Последно време снимам на 1920x1440p/48fps. Експорт настройките са ми: Формат H.264 (не ги разбирам тези формати, но навсякъде в уроците за клипове казват, че е най-подходящ за любителски клипове и не помня да съм пробвал с друг формат), другата настройка, която използвам е Match Source - High Bitrate (Един вид експортва клипа със същата резолюция като клипа, на високо качество), следващата настройка, която задавам е "Render at Maximum Depth" и последната е Bitrate Encoding: VBR, 2 pass. Това е максимумът за себе си, който съм извлякъл, и не гарантирам, че е най-точният, затова и аз очаквах някой да се включи относно тези настройки. Все пак ми се струва, че може и по-добре да е, защото сякаш качеството на суровият клип е по-добро от експортваният. За клиповете използвам автоматичните настройки за контраст, цветове и балансът на бялото. Предполагам, че и за другите програми настройките ще са доста сходни.
                    Успех !

                    Коментар


                    • #70
                      От: GoPro Hero 4 Black Edition

                      Ронин - не съм пипал лично sj4000 plus - мнението ми е базирано на прочетеното в интернет и занимавката ми с sj 5000 plus. Общото мнение е че sjcam са избързали с 5000 модела. Вече има 3 та хардуерна ревизия. Специялно мойта камера като я взех почна да грее много - батерията държеше по 15 минути. След което почна да не пали - пратих я на китаеца който директно я смени с нова от последната ревизия. Засега проблеми нямам но от прочетеното досега бих взел 4000 плюс ако щях да купувам наново. Иначе съм разглеждал и Xiaomi Yi липсата на дисплей ме отказа иначе според мен картината е на ниво. Ето едно видео.

                      Доколкото разбрах искаш да ползваш камерата като dash cam ако искаш ще ти кача и едно вечерно видео пак с колело - според мен не е удачно шумът е доста солиден.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #71
                        От: GoPro Hero 4 Black Edition

                        Да,качи,това изглежда добре
                        Това xiaomi ми допада ,на три места пише че няма аутостарт което е кофти.
                        Тоест искам да го сложа на гредата на колана и да си остане вечно там,нито ще го свалям,нито да пускам.Да записва нон стоп,или при моушън .wifi ми кара до колата,и записите ще си ги свалям така.А липсата на дисплей е вероятно и по малка консумация.Колко ток дърпа една такава камера.
                        Последно редактирано от Roninn; 27-12-15, 10:57.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #72
                          От: GoPro Hero 4 Black Edition

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          ...Тоест искам да го сложа на гредата на колана и да си остане вечно там,нито ще го свалям,нито да пускам.Да записва нон стоп,или при моушън .wifi ми кара до колата,и записите ще си ги свалям така.А липсата на дисплей е вероятно и по малка консумация.Колко ток дърпа една такава камера.
                          Виждам, че май възнамеряваш да ползваш камерата като видео регистратор.
                          Аз нямам почти никакъв опит нито с видео регистраторите за автомобил нито пък с акцион камерите.
                          Сещам се обаче за няколко проблема ако искаш да ползваш екшън камера за тази работа:

                          1. Регистраторите презаписват старите записи при напълване на картата. Акцион камерите обикновено не го правят.
                          2. Регистраторите почват да записват автоматично като им дойде захранване - те работят ОСНОВНО с външно захранване.
                          Акцион камерите пък точно обратно - основно бачкат на баКтерия.
                          Дали може да се настрои да започне запис като и дойде USB и да спре да записва като изчезне е доста съмнително.

                          Всички камери са ограничени като време на запис от батерия до няколко часа.
                          Регистраторите до няколко минути - батерията е бекъп, авариен вариант.
                          Дали има дисплей и няма не е от съществено значение.
                          Основен консуматор на ток е сензора, процесора и I/O операциите по запис на данните върху картата.
                          В другата тема има снимка на консумацията на VIRB - около 1А през USB по време на запис.
                          При всички камери е така - лакоми са.

                          За кола по-добре си купи регистратор.
                          Оптимизирани са да правят точно това и са съобразени със спецификите на приложението.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #73
                            От: GoPro Hero 4 Black Edition

                            Да,основно за това ми трябва,sj4000 гледам че има кар мод.Ако при подаване на захранване не тръгва ,не ми върши работа. Поради същата причина отпада xiaomi yi
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #74
                              От: GoPro Hero 4 Black Edition

                              Gopro studio-то е много добра програма, със супер много екстри и супер лесен и удобен интерфейс. Има много how to видеа в тубата, а template-те са супер за начинаещи. Не мисля, че е оправдано да ползвате каквато и да е друга програма за обработка на видео от GoPro камери.
                              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                              Коментар


                              • #75
                                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                                Вчера купих дашкамера от лидъл,питах мога ли да я върна ако не ми хареса,казаха ми че до 1 месец мога да я върна,вероятно така и ще направя,видеото е 1920х1080 ,но не ми харесва,инъче като камера си работи.

                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X