Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дос Грингос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Дос Грингос

    Ако минавате през Ranchera La Ventana. Търси Handsome Dave's Beach Bar и питай за Янита
    И много поздрави от Венци

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12342758_10206820458684877_8149702631813999122_n.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5694766

    Коментар


    • #47
      От: Дос Грингос

      Хахаха добре, по всичко личи че лесно ще го намеря. В Ла Вентана искам да покарам малко на уиндсърфинг.

      Коментар


      • #48
        От: Дос Грингос

        Сашо, я си сядай га д-то и гледай студеното време през прозореца, като нормалните хора))))! Не те ли е срам да ми се показваш по къс ръкав и с мотора, докато аз мръзна тука? ))))
        HONDA XL650

        Коментар


        • #49
          От: Дос Грингос

          Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
          Сашо, я си сядай га д-то и гледай студеното време през прозореца, като нормалните хора))))! Не те ли е срам да ми се показваш по къс ръкав и с мотора, докато аз мръзна тука? ))))
          Хихихи--не се оплаквай, там булката те топли. Ама верно че тва студа и зимата не е живот...

          Коментар


          • #50
            От: Дос Грингос

            Миналата седмица, докато бяхме в Лорето, Сеньор Виктор ме изведе на риболов в морето на Кортез:


            Първо се помотахме из залива да уловим примамка. Аз нищо свястно не улових, само две баракуди. Но затова пък те се съпротивляваха яростно.

            Като стигнахме дълбокото, аз пуснах до дъното за риба тон. Веднага закачих, ама туната усети и изплю куката. Поместихме се, и пак пуснах. Пак закачих, и този път дръпнах яко куката. Сигурно беше доста голяма защото успя да скъса влакното след 10 минутна борба. До сега по силна риба от тая не съм закачал... След това издърпах една акула, бяла риба, и едно странно създание от дъното, червено с бодли, което Сеньор Виктор метна обратно през борда.



            Изгрев в залива на Лорето:


            Не успях да издърпам голямата туна и Сеньор Виктор ме откара близо до остров да опитам късмет с други риби:


            Красавец, позираше с надежда за рибка:


            Някои парчета от улова:


            Накрая другия гринго и аз устроихме пир в местен ресторант с улова:


            Закуска на следващата сутрин, отсреща на хотела:
            Последно редактирано от Purple Elephant; 16-12-15, 15:00.

            Коментар


            • #51
              От: Дос Грингос

              Пусни някое кадро де!
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #52
                От: Дос Грингос

                Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                Пусни някое кадро де!
                Пускам, не се ли вижда?

                Коментар


                • #53
                  От: Дос Грингос

                  На следващият ден, къмпинг на плаж в Ла Паз--Кели опитва пирует с мотора по плажа:


                  То верно че беше след пореден пир и по две бири:


                  Като се стъмни, дйдоха приятели които срещнахме по-рано, Крис и Родолфо, и двамата с КЛР. Приятелката на Родолфо е с него. Унищожихме шише текила на брега, докато Кели се опитваше да спи. Той си ляга с кокошкиге.
                  Последно редактирано от Purple Elephant; 16-12-15, 15:19.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Дос Грингос

                    Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                    Пускам, не се ли вижда?
                    Когато писах ги нямаше. Поздрави за улова!
                    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                    Коментар


                    • #55
                      От: Дос Грингос

                      Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                      Когато писах ги нямаше. Поздрави за улова!
                      Аа добре--аз чупя палци на телефона, и редактирам, затова... Мудна система, но като че ли работи.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Дос Грингос

                        Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                        Когато писах ги нямаше. Поздрави за улова!
                        Аа добре--аз чупя палци на телефона, и редактирам, затова... Мудна система, но като че ли работи.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Дос Грингос

                          "Аз нищо свястно не улових, само две баракуди"
                          А аз бих се радвал на такъв улов! Все пак не съм рибаркато тебе да ловя сьомги всякакви )))
                          HONDA XL650

                          Коментар


                          • #58
                            От: Дос Грингос

                            Нощувах в Сан Хосе дел Кабо, в долнопробен хотел за 400 песос, хаха



                            Паркинг нямаше, бедното Кавазаки остана на тротоара цяла нощ... Затова пък ако някой беше решил да го краде трябваше да носи и палма xaxa

                            Снощи попаднах на Коледния фестивал в града. Знойни красавици украсяваха парада на върха на камион:


                            Победителки от местни конкурси по красота вият крака от другата страна на уличката:


                            Днес срещам другия гринго на летището в 11 и се надявам да го убедя да отпрашим към Ла Вентана. Макар че ми се иска да остана тук завинаги и да правя мексикански бебета...

                            До скоро амигос!!
                            Последно редактирано от Purple Elephant; 17-12-15, 17:24.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Дос Грингос

                              Весела Коледа на всички!!



                              Коментар


                              • #60
                                От: Дос Грингос

                                Весела и на вас!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X