Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обувки Grisport

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обувки Grisport

    Tърся мнение за обувките Grisport. Водят се италиянски. Прилагам снимки на най-евтиния модел 75 лева. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0416.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:6103965Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0417.jpg
Прегледи:1
Размер:81.7 КБ
ID:6103966Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0418.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:6103967Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0420.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:6103968
    0877 877 297

  • #2
    От: Обувки Grisport

    Няма да съжаляваш, имам зимни на тази марка! Подобни на тези.
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: Обувки Grisport

      Имам зимни обувки от тази марка-много добро изпълнение.Може би са на пет години вече-никакви проблеми.Интензивно носене,сухи и топли крака.Струваха си всяка една стотинка,дадена за тях.

      Коментар


      • #4
        От: Обувки Grisport

        И аз ползвам обувки на тази марка - леки, удобни , топли и на добра цена. По качеството на изработка ще бият доста прехвалени марки .
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          От: Обувки Grisport

          Аз също съм изключително доволен от тази марка.Ще нося втори чифт тази година.
          Зимата шофирам със тях и основно съм със тях.
          Краката ми са сухи , обувките са сравнително леки и не се пързалят.Бомбето е достатъчно малко за шофиране без проблем.
          Найстина са италиянски,носи ми ги дядото от Италия.
          Сега - BMW R1200RT 2006 г
          Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
          По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
          По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

          Коментар


          • #6
            От: Обувки Grisport

            Много ми приличат на обувките, които се шиеха в един цех, на военния завод тук, на близо. Ще разпитам дали са същите.
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Обувки Grisport

              Гледах модела Дакар V.21 в Спортдепо. Пише че са правени в Украйна? Дали има разлика в качеството? На външен вид си приличат доволно (направо са си същите), само дето цената е нагоре.
              42

              Коментар


              • #8
                От: Обувки Grisport

                Говорих с човек от завода . Въпросния италианец е изнесъл производството в Албания и не знам си къде още, а тук само опаковали Диадора и Лото. Обувките наистина са били качествени, когато са ги правели тук, предполагам са запазили същия контрол и в момента.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Обувки Grisport

                  Имам друг модел на същата марка - естествена кожа и вибрам подметка и малко кордура. Евтина мембрана Гритекс. Нося ги от 2008 година по планините и при офроуд. Много съм доволен - все още са здрави въпреки, че нямат вид. За съжаление мембраната вече се предаде и при продължително квасене пускат вода. Но пък не съм ги пазил и жалил въобще. Продължавам да си ги нося
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    От: Обувки Grisport

                    Харесвам дизайна! Харесва ми особено Дакар модела. Не съм си купил, защото подметката не е с достатачна твърдост за планински обувки! Като хванеш петата и предната част обувката прекалено лесно се огъва нагоре!
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Обувки Grisport

                      От пет-шест години си купувам някъкви зимни обувки по това време за 80-100лева. Карат по три месеца и се разкапват от всякъде. Дадоха ми ги за италиянски, като там цената им била 80 евро. Веднага ги взех за поредния китайски боклук щом при мене идват за 75 лева. Малко ми олекна благодаря на всички.
                      0877 877 297

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X