Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръводаряване

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кръводаряване

    Очаквам nantz да допълни къде, как, за кого и тн
    Първоначално публикуван от nantz
    Ясен, здравей,
    обръщам се към теб за уточнение какво се прави => мой много добър приятел и колега има проблем, който се изразява в тежко болен родител. Претърпял е операция, сега е в реанимация, като до момента са му прелели 18 банки кръв. До момента дарихме 8 човека, и трябват още 10.
    Мислех да пусна тема с молба, всеки който може да удари едно рамо с кръводаряване, без значение от кръвната група. Та въпроса ми е, къде, как, защо?

    Благодаря,
    Нанко

  • #2
    От: Кръводаряване

    Пациент: ИВАН ДИМИТРОВ ИВАНОВ
    Настанен е в МОБАЛ "Д-р Стефан Черкезов" /реанимиация/ В.Търново.

    Предварително БЛАГОДАРЯ, от името на нуждаещият се!

    п.п. не знам, дали не е по-добре, тези които имат възможност и желаят да се включат, да ми драснат ЛС, за да Ви информирам когато наберем нужната бройка ... тъй като не искам да "злоупотребявам" с доверието Ви и евентуално желание за съдействие.
    Последно редактирано от nantz; 19-11-15, 13:07. Причина: до уточнение

    Коментар


    • #3
      От: Кръводаряване

      Уточни и дали имат претенции къде точно да се дарява, защото често казусът е такъв. С думи прости, може ли да се дарява в София например, въпреки че пациента е във В.Търново.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Кръводаряване

        Ако не може в други градове , аз мога да пътувам до Търново , ако има други желаещи от Русе или по пътя , мога да ги взема.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Кръводаряване

          Отсега да ви кажа че в София не може, а в Русе най-вероятно може.

          Коментар


          • #6
            От: Кръводаряване

            Здравейте, колеги,
            оказа се, че и в Русе не може. Инфо от преди малко. Явно само в Търново трябва и може.
            Все пак, Благодарско на всички!

            п.п. днес осигурихме 4 човека, така че ни трябват още 6

            Коментар


            • #7
              От: Кръводаряване

              В събота може ли да се дари , или да се опитам утре да дойда ?
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Кръводаряване

                Г-н Недокланов,
                вчера нямах да възможност да вляза и да Ви отговоря. За събота, не мисля, че ще работи кръвния център.
                Ако не Ви е проблем, при нужда, да се чуем другата седмица, тъй като днес подсигурих още 2-ма човека, а очаквам отговор от други 5-ма.

                Благодаря, за отзивчивостта Ви.

                Коментар


                • #9
                  От: Кръводаряване

                  Няма нужда от официалности , след днешния ден съм напълно свободен безработен човек Телефона ми го има в профила . На линия съм да помогна, само дай сигнал. И последно само да попитам , нали нямат регистър кога си дарявал , че ме питаха последния път дали съм дарявал в предходните 6 месеца ? Аз скоро давах кръв за един приятел, ама в казармата давах през 3 месеца и оцелях , та сега ли
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кръводаряване

                    Здравейте, колеги,
                    днес разговарях с пича, чийто баща бе в нужда. По негови думи, вече не е необходимо кръводаряване.
                    Големи БЛАГОДАРНОСТИ, на всички изявили желание, макар да бе невъзможно да се включат.

                    Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кръводаряване

                      Закриваме темата. Ако стане зор - пак ще го мислим.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X