Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за предложения към администрацията на форума.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тема за предложения към администрацията на форума.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    по (1) - такава възможност има и сега. Просто правилата и традициите на Форума налагат един доста висок стандарт за такова писание. Това което ти искаш е да свалим стандарта, за да мине твоето. Защото по сегашните правила ще бъде изтрито. И БЕШЕ изтрито.

    Даже и да го направим, какво следва? Да изгоним някого на основа на мнения на други участници?

    Това което искаш е другарски съд, или съд на общественото мнение. Няма да имаме такова тук.

    по (2) Моля те, уреди някак да се случи това. С цялото ми отвращение към Господарите на ефира и сродните им медийни явления съм твърдо убеден че Владо Йончев ще задели някой лев ако има начин това да се случи.

    Аналогът е "Запознахме се в Горна Оряховица, човекът познаваше добре града, поздрави се и със заместник-кмета и секретарката на шефа на ЖП-гарата." Единственият ефект от това нещо е че сума народ ще разбере че има такова селище Горна Оряховица, достатъчно голямо за да има ЖП гара.

    Имиджът на Форума е основан на други неща. Ако трябва да го подобряваме с махане на хора, аз имам друг, различен от тебе ред в списъка. Но ние няма да го подобряваме по този начин защото е почти невъзможно.


    п.п. ако имаш значими материални разногласия с някой форумен участник, моля те, обърни се към съда.
    *** *** ***
    Редакция:
    ... Следва поголовно трошене на стомната която модераторския състав до тук добродушно оставяше здрава...

    Тимур и неговата команда

    *** *** ***
    Последно редактирано от Goblin; 19-11-15, 16:21.

    Коментар


    • #32
      От: Тема за предложения към администрацията на форума.

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      ... ...
      Дрън дрън ярина! Нещо ми е трудно да схвана какъв точно ти е проблемът?!? Мрънкаш защо беше изтрита личната кореспонденция (скриншотове от Вайбър) между теб и Гошко, която ти беше публикувал в темата - пътепис за Мароко, ама не щеш да пуснеш отделна тема, щото някой друг бил искал да си решава проблемите с него. Дали пък ТИ не искаш да прехвърлиш отговорността за решаването на проблемите между тебе и Гошко върху модераторите и администрацията на форума?!?

      Що се отнася до "модераторската грешка на Чавдар" - гледай си работата! Грешката е вярна. Изтрил съм, защото съм преценил, че в тема-пътепис, в раздела за пътешествия, не е мястото да се изясняват финансови спорове, още по-малко, когато едната страна без видима провокация започва да публикува лична кореспонденция. Субективно било модерирането. Ами да, субективно е! Няма как да е другояче. При всички положения обаче субективността не се изразява в "подпиране" на едната или другата страна.

      Определено си прав в констатацията си, че модераторите не изгарят от желание да стават арбитър по финансови спорове между хора, които са си направили някакви договорки извън форума. Ма били сте се запознали чрез форума. Що не внесеш въпроса за разглеждане в Столичния общински съвет? Нали договорките ви са станали на територията на Столична община?

      Виж, последните ти изречения определено ме карат да наруша добрия тон и да ти кажа, че обвинението, което хвърляш по адрес на модераторите и администрацията, че съзнателно били позволявали "лов на балъци" е просто к**венско поведение! Не ми е известно някой от администрацията да е бабувал на плановете ви или да е санкционирал каквито там договорки сте си правили. Ти сам си взел някакви решения. Бъди така добър и не се опитвай да "глобализираш" проблема и да прехвърлиш отговорността за своите грешни (ако са били такива) преценки върху модератори и администратори.
      Последно редактирано от Goblin; 19-11-15, 16:21.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Тема за предложения към администрацията на форума.

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Дрън дрън ярина! Нещо ми е трудно да схвана какъв точно ти е проблемът?!? Мрънкаш защо беше изтрита личната кореспонденция (скриншотове от Вайбър) между теб и Гошко, която ти беше публикувал в темата - пътепис за Мароко, ама не щеш да пуснеш отделна тема, щото някой друг бил искал да си решава проблемите с него. Дали пък ТИ не искаш да прехвърлиш отговорността за решаването на проблемите между тебе и Гошко върху модераторите и администрацията на форума?!?

        Що се отнася до "модераторската грешка на Чавдар" - гледай си работата! Грешката е вярна. Изтрил съм, защото съм преценил, че в тема-пътепис, в раздела за пътешествия, не е мястото да се изясняват финансови спорове, още по-малко, когато едната страна без видима провокация започва да публикува лична кореспонденция. Субективно било модерирането. Ами да, субективно е! Няма как да е другояче. При всички положения обаче субективността не се изразява в "подпиране" на едната или другата страна.

        Определено си прав в констатацията си, че модераторите не изгарят от желание да стават арбитър по финансови спорове между хора, които са си направили някакви договорки извън форума. Ма били сте се запознали чрез форума. Що не внесеш въпроса за разглеждане в Столичния общински съвет? Нали договорките ви са станали на територията на Столична община?

        Виж, последните ти изречения определено ме карат да наруша добрия тон и да ти кажа, че обвинението, което хвърляш по адрес на модераторите и администрацията, че съзнателно били позволявали "лов на балъци" е просто к**венско поведение! Не ми е известно някой от администрацията да е бабувал на плановете ви или да е санкционирал каквито там договорки сте си правили. Ти сам си взел някакви решения. Бъди така добър и не се опитвай да "глобализираш" проблема и да прехвърлиш отговорността за своите грешни (ако са били такива) преценки върху модератори и администратори.
        "Колега"! Цялата работа тръгна защото все още гледаш модераторския панел като "голем бел камик" и изпълняваш команди, като "кучето на Павлов" - още докато му светнат лампата! Проблема е, че си затрил прикачените файлове и целият зор е заради тях - иначе поста ми, щеше да бъде възстановен почти веднага и без мен, нито по моя молба - факт! Тук моите истории с Гошко нямат нищо общо - както виждаш, аз никой, никъде не съм питал, защо ми е изтрит поста, в МОЯТА тема, нито съм предявил някакви претенции! Дали ми е това проблема..?!! Как мислиш..?! В единствения си пост, съм изложил само и единствено суха фактология, която не бе оспорена от Гошко по никакъв начин и съм уточнил защо го правя - да си изчистя името, което се клепа и в момента. Нито съм знаел, че Гошко и друг път е правил с "чужда пита помен", нито, че изнудва за пари по подобни схеми и други членове на този форум - научих всичко това постфактум. Започвате да се излагате много сериозно....

        П.П. Прав си! Факта, че лично ти ми достави и продаде амортисьори на цена 3 пъти над реалната пазарна цена, е за моя сметка, нищо че сделката беше сключена във този форум, на който ти към днешна дата се явяваш супермодератор. Най-мразя на някого като му е осрано дупето, да се обажда...
        Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-11-15, 12:19.

        Коментар


        • #34
          От: Тема за предложения към администрацията на форума.

          Като прочетох първото мнение на Марто си рекох, бе не е зле да има такъв раздел, тема или каквото и да е там, където ако не друго поне да са групирани предупреждения и оплаквания, естествено минали през ситото на модераторите. След като изчетох до тук вече не съм сигурен. За арбитраж и взимане на страна от администрацията и дума не може да става, както казва Даника - единствения арбитър е съдъ, всичко друго е споразумения. Та не знам, добре е да има една "червена лампичка" за нередовни, но всеки би трябвало сам да прецени и ако реши да публикува в съответната тема.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • #35
            От: Тема за предложения към администрацията на форума.

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            "Колега"! Цялата работа тръгна защото все още гледаш модераторския панел като "голем бел камик" и изпълняваш команди, като "кучето на Павлов" - още докато му светнат лампата! Проблема е, че си затрил прикачените файлове и целият зор е заради тях - иначе поста ми, щеше да бъде възстановен почти веднага и без мен, нито по моя молба - факт!....
            Дали постът ти е щял да бъде възстановен или не е силно дискусионен въпрос. А аз продължавам да не разбирам какво си се разревал като вдовица за ***? Тия файлове, дето ги беше качил, нали ти си ги направил и би трябвало си ги имаш? Като имаш да разчистваш сметки с някого - пускай си тема. Само не се крий зад чужд гръб и не си търси някой друг да ти е виновен за това, че ти си направил някакви грешни преценки.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #36
              От: Тема за предложения към администрацията на форума.

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Дали постът ти е щял да бъде възстановен или не е силно дискусионен въпрос. А аз продължавам да не разбирам какво си се разревал като вдовица за ***? Тия файлове, дето ги беше качил, нали ти си ги направил и би трябвало си ги имаш? Като имаш да разчистваш сметки с някого - пускай си тема. Само не се крий зад чужд гръб и не си търси някой друг да ти е виновен за това, че ти си направил някакви грешни преценки.
              Ето поредната манипулация - аз няма как да рева за файлове с които разполагам! Реват други хора, които се крият зад моя гръб....
              Последно редактирано от Goblin; 19-11-15, 16:22.

              Коментар


              • #37
                От: Тема за предложения към администрацията на форума.

                Хм... Предполагам, че 'точките при гласуване' могат да са доста добър индикатор за човека... (да, може да се промени малко 'класацията', но това са детайли...
                В чуждестранен офроуд форум съм срещал и допълнителна група/описание - 'ПРОВЕРЕН', което виси до всяко мнение...
                Т.е. че човека го познава някой персонално - физически е участвал в някоя сбирка, или с него е разговарял реално (а не виртуално) някой от проверените членове на форума...
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #38
                  От: Тема за предложения към администрацията на форума.

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Ето поредната манипулация - аз няма как да рева за файлове с които разполагам! Реват други хора....
                  Ти си се самообявил за нечий говорител, адвокат или как? Пък, ако някой ти реве на ушенце, не се стискай, ами му дай прословутите файлове.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тема за предложения към администрацията на форума.

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Ти си се самообявил за нечий говорител, адвокат или как? Пък, ако някой ти реве на ушенце, не се стискай, ами му дай прословутите файлове.
                    За пореден път казвам в прав текст, че с тази простотия не ми се занимава и всичко е следствие на ежедневни телефонни разговори в които се иска от мен, да продължа да се занимавам! Тук съм достатъчно дълго време, за да се знае, че ако аз искам нещо, го правя - независимо от последиците за мен, вкл. и БАН! От тук на сетне прехвърям разговорите към теб, пък ти ако решиш да вдигаш тема, ще ти предоставя въпросните файлове! Стана ясно, че администрацията не счита за нужно да има подобен раздел - за мен темата е приключена, по същия начин както и тази с Гошко! Аривидерчи...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тема за предложения към администрацията на форума.

                      Тоооо, тази тема заприлича точно на евентуална тема, в евентуалния раздел, желан от Марто. Да предположим че съм страничен наблюдател, дотук ще си направя извода, че няма да дам пари на заем нито на Ясен, нито на Чавдар, нито на Марто, а най-малко на Гошко. Той, горкият, дори не е казал и дума, но вече е в кюпа. Т.е. всички активни страни по темата, за мен са аут, плюс хора, които може и да не знаят за нея. Такъв ще бъде и предполагаемия резултат от реален раздел за оплаквания. Това не е лошо, но съм убеден, че при подходящи извънфорумни обстоятелства е твърде вероятно, същите тези хора да ми отърват кожата, вместо да ме прекарат.
                      Дотук аз не присъствам като субект по случая. Може би не знаете, но аз съм доста опак, занимавам се с измами и съм тук, за да си набелязвам жертви (ъ-ъ-ъ-ъ, как беше... "ловувам балъци"). Вече съм си набелязал Марто за следващата жертва, зер "щом веднъж са го попрекарали, що да не успея и аз?". Чичо и Даника също са ми интересни с някакви отвлечени морални принципи, които не са ограничение за мен. Чавдар си пада по заигравките и при подходяща организация мога да го преметна. Ясен е прекалено принципен и страхлив и трудно ще го вкарам в "игра".... няма да продължавам.
                      Сиреч, когато се оценява даден строителен проект, бизнес-план, начинание... се изхожда от неща като рентабилност, обществена полза, икономически ефект... чак тогава се дискутират начините за реализация, възможните пречки и преодоляването им. Мисля, че подобен раздел и тема могат да нанесат повече вреди, отколкото ползи. Дори не отварям дума за безмилостната модерация, която трябва да му се наложи, за да не стане обикновен плювалник и арена на батални сцени.
                      Всички посочени имена са използувани единствено за примери и нямат връзка с действителни лица и събития.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тема за предложения към администрацията на форума.

                        Мартине, силно симпатичен си ми през по-голямата част от времето, но стомната замина и ще трябва да я лепиш извън форума.

                        Достатъчно ползва форума като курва за личните си медийни изяви - стига вече. Това - иди дойди, но тая работа всеки път като не стане твоята изведнъж да ти станат виновни модераторите може да минават пред твоята публика но не е само тя тук.

                        Да, модераторите са силно субективни. Доказателството ? До сега все минаваше метър за неща за които други горяха като факли. Умря Марко. Жив и здрав.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X