Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Затягане на режима за оръжията в ЕС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

    Навремето, някъде в началото на 90-те имаше идея да се конфискуват пушките на ловджийте покрай изборите, после да им ги върнат. Обаче много бързо се отказаха. А иначе по пиринскиот край що манлихери и парабели има по къщите, олеле! Ми така, де, оно македонец без пушка човек ли е?
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

      През годините са минали много кампании по събиране на оръжието от населението без особен успех .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

        http://dnes.dir.bg/news/strelba-USA-...-21045161?nt=4

        Има-няма първото престъпление за което съм чул, извършено И със законно оръжие.

        Коментар


        • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          http://dnes.dir.bg/news/strelba-USA-...-21045161?nt=4

          Има-няма първото престъпление за което съм чул, извършено И със законно оръжие.
          Еее... не си прав. Не може и да става сравнение за режима на разрешителните в Щатите и при нас.
          Там да не можеш да си вземеш законно е изключение.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            http://dnes.dir.bg/news/strelba-USA-...-21045161?nt=4

            Има-няма първото престъпление за което съм чул, извършено И със законно оръжие.

            Чуваме избирателно или нещо друго има?

            Ето ти няколко:

            цък

            цък

            цък

            Сигурен съм, че ако се насилиш малко ще намериш повече

            Коментар


            • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

              Ще намеря аз. Имах предвид нещо мащабно, не битовините дето е ясно че стават навсякъде и с каквото попадне. Щот'нал'зарад'тероризъма.

              Коментар


              • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                Чуваме избирателно или нещо друго има?

                Ето ти няколко:

                цък

                цък

                цък

                Сигурен съм, че ако се насилиш малко ще намериш повече
                Той говори за САЩ според мен.
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

                  Говорех за тероризъма, активните стрелци и тн случки които се използват за реклама за контрола на оръжията.

                  Коментар


                  • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

                    Веган пацифистите и пишман природолюбители не могат да проумеят обективната истина, че ако се намали броят на законно притежаваните оръжия логично ще се увеличи броя на незаконните такива. Съдя и по себе си. Аз искам, мога имам и трябва да имам оръжие. Единствената причина да нямам незаконно такова под леглото е, че мога и си купувам законно и няма да си рискувам разрешителното заради някакви джепанета. Ако ми отнемат това право, арсеналът ми ще се увеличи и то с интересни образци основно автоматично оръжие. ;-)

                    А пък този "изакан" проект няма да мине понеже оръжейното лоби в Европа е доста силно, собствениците на оръжия са задружни и няма да позволят да се лишат нито едните от пари, нито другите от оръжия, заради скимтенето на някакви си лигльовци.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                    Коментар


                    • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

                      Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                      Веган пацифистите и пишман природолюбители не могат да проумеят обективната истина, че ако се намали броят на законно притежаваните оръжия логично ще се увеличи броя на незаконните такива. Съдя и по себе си. Аз искам, мога имам и трябва да имам оръжие. Единствената причина да нямам незаконно такова под леглото е, че мога и си купувам законно и няма да си рискувам разрешителното заради някакви джепанета. Ако ми отнемат това право, арсеналът ми ще се увеличи и то с интересни образци основно автоматично оръжие. ;-)

                      А пък този "изакан" проект няма да мине понеже оръжейното лоби в Европа е доста силно, собствениците на оръжия са задружни и няма да позволят да се лишат нито едните от пари, нито другите от оръжия, заради скимтенето на някакви си лигльовци.
                      Лигльо като го е страх - ходи с оръжие.

                      Дано горното не се приеме пак като обида към някоя нежна душа, ма каквото повикало - такова отговорило

                      Коментар


                      • От: Затягане на режима за оръжията в ЕС

                        Развитието на темата е обида за модераторската ми нежна душа.

                        Трябваше вече да сме свикнали че едни хора искат други хора да имат по-малко права щото МОЖЕЛО, видите ли, нещо там да се случи.
                        Също трябваше да сме свикнали че при ограничаване на правата, правоимащите обнагляват и правоимането привлича не най представителната извадка.

                        Да, отнася се до всички пищовлии които имаме тук в България. Те са една от най-лошите реклами на правото за носене на оръжие.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X