Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 46 от 46

Тема: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

Място
    София
    Публикации
    1,013
    Точки (при гласуване)
    7

По подразбиране От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

Цитат Мнение на Diliankors Преглед на публикациите
    Хора много съм разочарован. Всички искат нечовешки пари за абсолютни коптори.
    2013 мой познат е продал тук 463-ка за под 8к.
    Къде е това "тук", БГ ли имаш предвид. И ако е било в БГ, тези 8 к в евро или лв. са. Просто питам, защото ми стана супер любопитно, тъй като до колкото гледам историята на модела, производството на 463 започва от 1990 г. В специализираните сайтове за продажба на автомобили, най-евтините, които могат да бъдат оприличени на 463, произведени 1992 г. примерно тръгват от над 18 000 лв., после имаш няколко обяви за произведени 1994-1996 г., които варират от 25 000 лв. до близо 29 000 лв...........и за по-нагоре вече няма какво да говорим. Но като цяло произведени в средата на 90-те години и от 20 до 30 к в лв. има 4-5 обяви поне в сайта който гледах, а е на ниво другия най-голям. Не знам преди 2 г. какви са били цените на модела, ама това 8к дори и в евро да е, ми е доста странна цена, при положение, че ако колата е била в приемливо състояние, за 20 000 лв. дори ще я гепят още до края на деня. Но твоя познат си знае де!
    В заключение, около коментираната сума и за модела 463, няма кой знае какво предлагане и трябва да избираш едва ли не от 10-ина обяви общо за цяла БГ, като в тях влизат и много, които само по-снимките можеш да ги зачеркнеш. Поне от това което видях, такова впечатление формирах. Все пак искрено желая успех!
    SUV

Публикации
    224
    Точки (при гласуване)
    11

По подразбиране От: Влизат ли в гараж? Няколко разяснителни въпроса за Гелик 460 и 463 до 1999г.

Цитат Мнение на Diliankors Преглед на публикациите
    Птамуща не може нещо, което страда от тежка умора на материала да се държи изкуствено на такава цена.
    Какво значи ограничен бюджет бе колега?
    Не мога да ти разбера подигравките?
    Ограничен бюджет за ръжда и гнилоч ли ме питаш дали имам? Ами да имам.
    Цената на една вещ се определя помтова не колко ти искат, а колко могат да ти дадат за нея.
    Ако ти можеш да извадиш 30000 за куп ръжда, евала ти правя, но за мен това е подигравка.
    Работя в съдебната система и смятам, че изкарвам нормални средства да си позволя глезотии, но да дам 20к и след това да почна да ремонтирам като кварталния пияндурник с 160 часа на седмица свободно време е немислимо.
    Тъй като не се познаваме, нека имаме уважение. вместо да се подиграваш да дадеш едно рамо.. Все пак хора сме да му се не знае.
    Колега, от много време следя темата и се чудя как още не е в подфорума за хумор. Първо меко казано странното заглавие къде влиза, после се започна едно коментиране на съмнителни обяви, за да се стигне накрая до оприличаването на хората, които им доставя невероятно удоволствие да си ремонтират и надграждат колите на "квартални пияндурници" с неограничено свободно време. Евтина Г-класа няма, ни в БГ, ни на Запад, за модела има сериозно търсене и ограничено предлагане. Много правилно те насочи колегата за вариантите - еФтин гроб и пълно рециклиране, или Капитолия и 150000лв. на масата. Моят съвет да не се мъчиш излишно, е да търсиш друг джип от друга марка - пазарът е залят от запазени лъскави СУВ-ове за 15-20000лв. Влизат навсякъде и гараж не им трябва - само каско.

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    44,269
    Точки (при гласуване)
    60

Аз лично не бих заявил че нещо е прекалено скъпо, ако не съм готов да го продавам по-евтино. От време на време се отваря възможност и тогава заставам с дела зад думите си.

Ама да заявиш че нещо е скъпо само защото искаш да го купиш по-евтино върви само в дребни пазарлъци на търговски обект на открито. И само в рамките на предвидената ритуална отстъпка.
    Deutschland lager, uber alles!

Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

Колега, успях да намеря темата с 463-ката от архива. Надявам се да не се сърдят нито продавач, нито купувач, че я пускам тук. И да, последна обявена цена 9500 лв. с ново окачване.
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=#post2276326

За другите колеги искам да подчертая, че не търся евтино. Никъде не съм споменал дори такова нещо. Изказвам разочарованието си от състоянието в което се продават колите на цена на която трябва поне да не се разпадат.
    Колкото и да ми е странно в Русия са една идея по-евтини...
    Сега се появи една в Пловдив и в Сряда ще ходя да

Публикации
    1,087
    Точки (при гласуване)
    13

Има един бял , дълъг и лъскав , с лети джанти в Моб..ето. На 10к евро. Преди месец-два се продаваше в Мездра на половината от обявената сега цена. Разкарвах се да го гледам. Уж от Испания, уж 94-та... оказа се, че преди Мездра е поседял доста време по автокъщи в Дупница, после в Кюстендил... нов внос, ама вече беше сменял 2 БГ регистрации. Боята май само в коша беше оригиналната. По други места не беше пръскана , а беше валяла на капки по колата. ДИнамиката му беше съпоставима с тази на рейс Икарус на 5милиона километра. Странно, но го купиха още на следващия ден. Сега лъснат и напудрен чака новия шаран в София
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

Публикации
    3
    Точки (при гласуване)
    0

За много години! Бъдете здрави и нека ви върви във всичко. Много семейна топлина и щастие!
    Аз пък се разходих до Пловдив и ми хареса джипката, дори до сервиза на един познат бяхме... иии точно преди да я капарирам се оказа, че се продава само с талоните, без прехвърляне. Справката установи, че собственост на фирма с управител ромски брат, притежаващ още няколко търговски дружества.

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Сходни теми

1. Няколко въпроса за Газ 53
    От pelivano във форум Камиони 4х4, 6х6 и повече
    Отговори: 29
    Последно мнение: 15-06-16, 20:11
  2. Няколко въпроса за RAM HT TWO.3
    От Райковски във форум Планинско колоездене
    Отговори: 56
    Последно мнение: 01-05-15, 17:53
  3. Още няколко въпроса за П2
    От hibit във форум MITSUBISHI