Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново с Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Отново с Витара

    Все пак е испанка, нормално да са такива полуоските, какво радиаторче сложи? Смени си изпарителят и смятам че проблемът ще се реши, недей да сменяш платна или каквото и да е там.

    Коментар


    • #32
      От: Отново с Витара

      Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
      Смени си изпарителят и смятам че проблемът ще се реши, недей да сменяш платна или каквото и да е там.
      Исусе ,какви платна какви пет лева? От както стана татко и издуха гарнитура.Иван пише газов инжекцион ,там има един регулатор на налягане, ако става въпрос за него де.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #33
        От: Отново с Витара

        Джими, пак че си ти, да дойда на себе си. Но не се притеснявам и ти скоро ще си в отбора

        Коментар


        • #34
          От: Отново с Витара

          Месингово радиаторче от кабрио. Пак ми е слабо парното, но поне не тече.
          Изпарителя си е добре, държи си налягането, няма какво да го мисля. Другаде е заровено кучето, но къде?
          Издирвам предни пружини от Гранд Витара 2,5 или 2,0 ТД и картер от 4цил 2,0.
          Честито за рожбата.

          Коментар


          • #35
            От: Отново с Витара

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Исусе ,какви платна какви пет лева? От както стана татко и издуха гарнитура.Иван пише газов инжекцион ,там има един регулатор на налягане, ако става въпрос за него де.
            о.
            Видя ли че има бре?! Даже май се вижда на една от горните снимки, Ванка-благодаря за пожеланието, ама това с парното не е на тамън, термостата
            гледа ли го? Картера май и от 1,8 става?

            Коментар


            • #36
              От: Отново с Витара

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Месингово радиаторче от кабрио. Пак ми е слабо парното, но поне не тече.
              Изпарителя си е добре, държи си налягането, няма какво да го мисля. Другаде е заровено кучето, но къде?
              Издирвам предни пружини от Гранд Витара 2,5 или 2,0 ТД и картер от 4цил 2,0.
              Честито за рожбата.
              Имам от тд ела и ги виж!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • #37
                От: Отново с Витара

                Картера май и от 1,8 става?
                На мен за 1.8 ми трябва бре. Ама къде да намеря сайдкик 1,8 с разпилян двигател. Двойките са повече по моргите.
                Имам от тд ела и ги виж!
                Къде да дойда за пружините?

                Жената вече ме мрази. Витарата пак няма читаво парно. В движение изходяия въздух със зор стига до 50 градуса.
                Сега отивам в банята да отварям старото радиаторче, за да видя дали е запушено и може да има 2 епизод на оня омразния филм с таблото.
                За капак на всичко по тъмното се прибрах със зор, задържа ми задно дясно колело. Утре ще разследвам дали е от жило или друго.

                П.П. Ей сега отворих радиаторчето, почти не е запушено, само 2 тръбички, за разлика от големия радиатор.
                Явно парното се е скрило някъде другаде, утре продължавам с разследването.
                По препоръка на радиаторджиите, които ми лепиха радиатора, съм с капачка с налягане 0,5, която май съвсем не държи налягане. Да прави парни тапи, ама не ми се вярва. Ще пробвам със стандартната капачка, пък дано да издържат спойките.
                Последно редактирано от Ivan_J; 24-01-16, 20:47.

                Коментар


                • #38
                  От: Отново с Витара

                  Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                  На мен за 1.8 ми трябва бре. Ама къде да намеря сайдкик 1,8 с разпилян двигател. Двойките са повече по моргите.
                  Къде да дойда за пружините?

                  Жената вече ме мрази. Витарата пак няма читаво парно. В движение изходяия въздух със зор стига до 50 градуса.
                  Сега отивам в банята да отварям старото радиаторче, за да видя дали е запушено и може да има 2 епизод на оня омразния филм с таблото.
                  За капак на всичко по тъмното се прибрах със зор, задържа ми задно дясно колело. Утре ще разследвам дали е от жило или друго.
                  За парното,в Зарата има човек с машина за промиване.
                  За два часа и 40лв.парното тръгва,ако не е спукан радиатора.
                  Информацията е от двама колеги!
                  Потърси нещо такова при вас.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #39
                    От: Отново с Витара

                    Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                    о.
                    Видя ли че има бре?! Даже май се вижда на една от горните снимки, Ванка-благодаря за пожеланието, ама това с парното не е на тамън, термостата
                    гледа ли го? Картера май и от 1,8 става?

                    Ей, май ще ти слагам очила че от много ножки се ослепява ,вземи пробвай някоя чужда булка .Горе се вижда рейка с дюзи на ГИ ,там има редуцир винтил ,който е и нещо като изпарител но под налягане .
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Отново с Витара

                      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                      Ей, май ще ти слагам очила че от много ножки се ослепява ,вземи пробвай някоя чужда булка .Горе се вижда рейка с дюзи на ГИ ,там има редуцир винтил ,който е и нещо като изпарител но под налягане .
                      Ти си бил като орел, аз очила си имам, с диоптър, чужди булки не ща, освен ако не са по-арни от моята, ама надали. Картер от 1,8 балено искаш ли, Иване?!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Отново с Витара

                        Мотора е баленов и си има картер, ама не върши работа. Трябва витарски.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Отново с Витара

                          Ванка, виж как ти е вързан изпарителя, и като видиш, че е паралелно на парното, тегли една майна на когото трябва и го вържи последователно. А още по-добре, изобщо го разкарай от тръбите на парното и го закачи където му е мястото - на кръга, който подгрява автоматичния смукач. Няма да ти оправи разхода на газ, но поне парно ще имаш.

                          А за газта - сигурно и сам си се сетил, ама ... пробва ли на друга газстанция
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Отново с Витара

                            Последователно е от седмица, няма промяна. Двигателя работи студен. Като изгася за 2 мин, стрелката пада до студеното и после пак трябва да загрява. Термостата сменях, не е от него, уж.
                            Различните газстанции дават разлика около литър на сто, но на никоя не пада под 15. Абе луда работа. Добре че газта е евтина и не я мисля много.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Отново с Витара

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Последователно е от седмица, няма промяна. Двигателя работи студен. Като изгася за 2 мин, стрелката пада до студеното и после пак трябва да загрява. Термостата сменях, не е от него, уж.
                              Различните газстанции дават разлика около литър на сто, но на никоя не пада под 15. Абе луда работа. Добре че газта е евтина и не я мисля много.
                              Ако колата загрява нормално (предполагам, че си премерил?), остава или казанчето да е със прецакана преграда или клапата за топло/студено да ти играе номера. Обаче тия неща и сам ги знаеш...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Отново с Витара

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                Мотора е баленов и си има картер, ама не върши работа. Трябва витарски.
                                Я разясни малко, като гледам е 1,6 двигателят, ако е така и е от балено, вземи й картер от 1,6 витара. Не вярвам да е 1,8 защото главата изглежда различно, но ако все пак е 1,8 направи от твоят картер и от 1, 6 от витара един нов картер.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X