Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново с Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Отново с Витара

    Честито и от мен и да се похвалиш утре с главата. Имах и аз мерак за нея, но ми е много далече . Много се коментира, че тези мотори 16 V били калпави. Скептиците, които не ги харесват могат ли да ми отговорят защо този мотор се качва и на късата Гранд Витара до 2005 г.,а не им качват 8 V ??? Дифовете на 8 V и на 16 V са с еднакво предавателно число при еднакви скорости. Успех с новата придобивка.
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар


    • #17
      От: Отново с Витара

      Адаш, тази не би ли трябвало да е с 4,875, а 8V с 5,125? Горе-долу точно колкото е разликата в гумите.
      Утре като си взема нацепената тиква, ще пусна снимки, цъфнала е като майска роза.
      Направих си подарък за РД, до НГ трябва да е пушка.

      Коментар


      • #18
        От: Отново с Витара

        Някой знае ли, скоростна кутия от японска витара става ли за испанска 98-а? Парт номерата на валовете са различни. Също и на съединителя.
        мерси
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: Отново с Витара

          Иван Попов.
          Ко му нямаш телефона-звънни, ама утре след 11...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: Отново с Витара

            Коле, като ти звънне Таргата утре след 11 часа, кажи му, че номера на Иван Попов е един пост над неговия!
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • #21
              От: Отново с Витара

              Витарника е в движение от ноември, но тунинга по него се бави поради липса на време.
              Сложих глава от Балено 1.3, същата е.
              Направих плоча за лебедката, тези дни ще я монтирам и ще мисля как да направя броня.
              Понеже има климатик, лебедката ще стърчи пред бронята, за да не е навряна ниско долу.

              Коментар


              • #22
                От: Отново с Витара

                Ако не те затруднява,прави снимки на плочата и бронята която мислиш да правиш,както и захващането й.Понеже и на мен ми се въртят такива работи в главата,благодаря!
                Yamaha Yz450F
                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                Всичко с ''рошави''гуми!

                Коментар


                • #23
                  От: Отново с Витара

                  Плочата е направена отдавна и доста се чудих каква броня да сложа - метална от ламарина по чертежи от форума, тръбна или оригиналната пластмасова.
                  Днес нарязах оригиналната основа, закрепих я към плочата и сложих бронята, леко поизрязана за лебедката.
                  На мен ми харесва външния вид да е близък до оригинала, мисля че го постигнах.
                  Ето и снимки:



















                  Коментар


                  • #24
                    От: Отново с Витара

                    Ванка, този елипсовидния отвор за въжето на лебедката го оправи да стига до краищата на барабана, и да не се стеснява в краищата, че ще преебеш въжето.

                    На мен нещо не ми се вързват лебедка с пластмасова броня, ама щом те кефи...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Отново с Витара

                      Търся да купя дългата кормилна щанга, която тръгва от секторната кутия, със здрави шарнири.
                      Не ми се занимава да я нося за рециклиране, а само шарнирите не се сменят.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Отново с Витара

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Търся да купя дългата кормилна щанга, която тръгва от секторната кутия, със здрави шарнири.
                        Не ми се занимава да я нося за рециклиране, а само шарнирите не се сменят.

                        Около 70 лв е чисто нова читава с доставката. Ако имаш интерес ми пиши на лични.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Отново с Витара

                          По-скоро търся читава втора употреба.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Отново с Витара

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            По-скоро търся читава втора употреба.

                            Трудна работа ,и аз търсих ама........... Моята единия шарнир е здрав другия е айляк пром ,ако искаш да ти пратя моята щанга да я рециклираш (в Бургас го правят ) ще издържи повече от всички нови на пазара.
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Отново с Витара

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              ще издържи повече от всички нови на пазара.
                              Ей за това не искам нова
                              Ще потърся здрава оригинална и ако не намеря, ще пратиш.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Отново с Витара

                                Откак я взех, не мога да сваля едното задно колело.
                                Блъсках, чуках, напъвах, карах с разхлабени гайки из гората, ходих на гумаджия и той блъска, не ще и това си е.
                                Оня ден хванах горелката, нагрях я до 50-60 градуса, няколко удара по гумата и излезе. Лака потъмня, където беше надигнат от предните процедури.
                                Ето и откъде идва проблема.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-14_14-02-46_483.jpg
Прегледи:1
Размер:163.5 КБ
ID:5699268Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-14_14-02-50_747.jpg
Прегледи:1
Размер:134.6 КБ
ID:5699269
                                Разбира се, вече е почистена и намазана с медна грес.
                                Следва затапване на ЕГР-а.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-16_11-37-07_42.jpg
Прегледи:1
Размер:128.4 КБ
ID:5699270

                                А днес се хванах да сменя сълзливото радиаторче на парното - голямо разглобяване и сглобяване падна.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-20_12-56-56_923.jpg
Прегледи:1
Размер:148.8 КБ
ID:5699271


                                Все още не мога да преборя високия разход на газ.
                                Градското беше 15 в по-топлите дни, сега е 16,5.
                                Предишната витара беше с обикновено газово и ми даваше 13,5, а тази е с инжекция.
                                Проверих всички датчици, настроих ТПСа, нов филтър, пробвах различни настройки на газовото, няма ефект. А работи добре, не мирише на недоизгоряла газ.
                                По съвет на един газаджия и според таблицата на производителя, разширих дюзите от 1,8 на 2,0мм и намалих налягането, но надолу няма, само нагоре.
                                Сега съм се хванал да намеря пружини от Лада 110, че вартбурговите вече са кът и се търгуват колкото целия вартбург
                                За отпред ще са от гранд или от мерцедес. Ще трябва и полуоски да купувам, че моите са с късия вал и голямата чаша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X