Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем със скоростите на гранд витара.1.6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем със скоростите на гранд витара.1.6

    Здравейте.Ще ви бъда благодарен ако споделите мненията си във връзка с моя проблем за което нямам претстава кокво да направя.От скоро се здобих с гранд витара 1.6 .2001г десен волан.Когато купих джипката пробвах я нямаше проблеми с превключването на скоростите.Качвам се една сутрин да я преместя и неможе нито една скорост да влезе и се почна гадаенето каква може да бъде причината.Изкам да кажа, че този проблем го има когато двигателя работи при не работещ двигател скоростите влизат без проблемно запаля ли двигателя нито една скорост не влиза рядко идва момент когато се превключват скоростите.Погледнах педала на съединителя и на горната помпа имаше теч.Подмених помпата с нова обезвъздоших и същата работа ту влизат ту не.Изкам също така да кажа, че като включа на 1 паля двигателя тръгвам после всяка скорост си влиза без да боксува съединителя.

  • #2
    От: проблем със скоростите на гранд витара.1.6

    Здрасти колега. Провери отново нивото на течноста на съединителя.
    Имах подобен проблем от липса на достатъчно течност в казанчето.

    Коментар


    • #3
      На макс е но не знам дали съм го обезвъздОшил както трябва.

      Не знам дали проблемът може да има общо със съединителя но не мисля щом на ход се включват скоростите и не ми боксува.
      Последно редактирано от CarTest™; 11-11-15, 16:28. Причина: Правопис

      Коментар


      • #4
        От: проблем със скоростите на гранд витара.1.6

        Смени си съединителя и ще се оправи. Крив притискател точно това прави не буксува но и не отделя както трябва и на място трудно се включват скоростите.

        Коментар


        • #5
          От: проблем със скоростите на гранд витара.1.6

          Смених съединителя и всичко е ок.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X