Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си октавия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих си октавия.

    Без да планирам дори си купих Октавия. Гаражна, което е минус - доста е изгнила, което е плюс, е, че е без липси и с документи. Поради тотална липса на време, първо ще я настаня в проветрив навес, ще се свалят хромираните части и ще се пратят за хром, седалките и тапицерии за пране. Другото .... не знам, няколко месеца предполагам, че ще са необходими за търсене на контакти на места и хора, които продават части за тези автомобили.

    Ако някой може да помогне, засега с акъл, ще съм благодарен - части, особености, препъникамъчета, контакти на полезни фирми.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    От: Купих си октавия.

    Успех желая и се записвам за снимки
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Купих си октавия.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151108_162122.jpg
Прегледи:2
Размер:141.8 КБ
ID:5690301
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Купих си октавия.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151108_162111.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5690306
        Прикачени файлове
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Купих си октавия.

          Мерси Петьо, лошото е, че моите проекти обикновено вървят в една посока - купуване, донякъде разглобяване, пълнене на склада и замразяване на работите до времето, когато някога, евентуално ще се освободи поне капка време.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #6
            От: Купих си октавия.

            Значи ти е време да се регистрираш във форума на шкодаджиите! Там има доста хора, някои с такива Октавии (от Разград и други места), които могат да помогнат с връзки даже и в Чехия.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Купих си октавия.

              Ако и там се регистрирам Коки, ще трябва да моля дядо Коледа, да направи денонощието поне 29часа.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Купих си октавия.

                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                Без да планирам дори си купих Октавия. Гаражна, което е минус - доста е изгнила, което е плюс, е, че е без липси и с документи. Поради тотална липса на време, първо ще я настаня в проветрив навес, ще се свалят хромираните части и ще се пратят за хром, седалките и тапицерии за пране. Другото .... не знам, няколко месеца предполагам, че ще са необходими за търсене на контакти на места и хора, които продават части за тези автомобили.

                Ако някой може да помогне, засега с акъл, ще съм благодарен - части, особености, препъникамъчета, контакти на полезни фирми.
                Ще поровя през седмицата из чешките форуми за литература и "как се прави това?", и ако докопам нещо полезно, ще свалям.
                Я дай малко по-вече подробности за модел, година, двигател...
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • #9
                  От: Купих си октавия.

                  Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                  Ако някой може да помогне, засега с акъл, ще съм благодарен - части, особености, препъникамъчета, контакти на полезни фирми.
                  За електрополиране и покрития, на дребни неща-фирма Стевак, в Пловдив.Да пращаш броните директно на никелиране е неразумно-първо се сваля стария слой никел, после се полират, чак след това се никелират наново.Съответно ако има язви, трябва да се запълнят... ако ги пратиш така, резултата ще е гаден.Иначе, не е доста изгнила, има отличен вид, възстановявани са далеч по-скапани коли от тази.
                  Само че без време-има само един вариант-вадиш пачката и даваш на майстори да я правят.Накрая взимаш готовия продукт и караш.За да я правиш сам, трябва по малко време всеки ден, но всеки ден... с постоянство и упорство.
                  Ако са ти останали от сандъците с инструменти за ВАЗ, може да пробваш бартер в Чехия с някой тамошен маниак за ценни части за шкодата.Там ладите са по-интересни от шкодите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купих си октавия.

                    Честито Павка! Имам някакви нови части за двигателя ако ти потрябват пиши.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купих си октавия.

                      Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                      Ако са ти останали от сандъците с инструменти за ВАЗ, може да пробваш бартер в Чехия с някой тамошен маниак за ценни части за шкодата.Там ладите са по-интересни от шкодите.
                      Няма да повярваш сигурно, ама четири последни съндъка ги изнесох обратно за Русия, на доста добра цена. Благодаря ти за насоките, отдолу е доста зле от към ламарини. Ще я оглеждам основателно следващата събота-неделя.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купих си октавия.

                        Перфектна придобивка, но...си е хубав и голям морков отзад, имам предвид време, труд и средства.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купих си октавия.

                          Снимай и пусни да видим и ние, така ще има по-смислени съвети...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купих си октавия.

                            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                            Честито Павка! Имам някакви нови части за двигателя ако ти потрябват пиши.
                            Благодаря Драго, аз от три години се каня да дойда да покараме, предполагам поне толкова ще ми трябват и докато стигна до двигателя
                            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купих си октавия.

                              Хи, преди доста време гледах една в един двор във Видин . То сигурно е на скраб вече, но пък може да е там. Ако се сетя, като се прибирам мога да видя да ли още си е там.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X